Skocz do zawartości

Dowcipy


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Do reprezentacji Polski trafił nowy ciemnoskóry piłkarz. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
- Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
Wstał nasz nowy piłkarz, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
- Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
- Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.
  • Zmieszany 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Keith Flint napisał:
Do reprezentacji Polski trafił nowy ciemnoskóry piłkarz. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
- Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
Wstał nasz nowy piłkarz, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
- Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
- Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.

Można to odświeżyć z Piątkiem :>

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

Armia Czerwona oraz jej żołnierze i oficerowie była obiektem setek różnego rodzaju żartów, rozsławiono w ten sposób Wasilija Czapajew, w ZSRR był czczony jako bohater rewolucji, do czego przyczyniły się powieść i film z jego nazwiskiem w tytule. Ale do rzeczy: oto wyborny dowcip, który śmieszył naszych dziadków i ojców  :)

W czasie wojny domowej w Rosji "Biali" wzięli do niewoli Czapajewa i jego adiutanta Pietkę. Codziennie pytali Czapajewa o tajemnice wojskowe, codziennie ten wracał do celi strasznie pobity. Po tygodniu nie wytrzymał i zaczął uderzać głową w ścianę.
- Towarzyszu dowódco, przestańcie - prosi Pietka - nie wystarczą ciosy "białych"?
- Ech, Pietka, nie rozumiesz... Ta cholerna skleroza!

 

Więcej podobnego, najwyższej próby humoru, wraz ze zwięzłym przedstawieniem sylwetki bohatera dowcipów na 

https://histmag.org/Towarzysz-Czapajew-najwiekszy-bohater-Zwiazku-Radzieckiego-9962

  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Skradziono księdzu rower. Zatroskany zwraca się do kolegi z pobliskiej parafii o pomoc.
- W niedzielę na mszy zrób kazanie o dziesięciu przykazaniach, a gdy dojdziesz do siódmego zwracaj uwagę kto z wiernych się zmiesza - na pewno to będzie On.
Po tygodniu dzwoni z zapytaniem o efekt kazania.
- Wiesz co? - kazanie się udało, ale gdy doszedłem do szóstego przykazania przypomniałem sobie gdzie go zostawiłem.- odpowiada ksiądz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pan od wf pyta dzieci w szkole:
- Które z was kibicuje FC Barcelonie?
Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.
- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pan wuefmen.
- Bo ja kibicuję Realowi Madryt - odpowiada Jasio.
- Ale dlaczego? - pyta nauczyciel
- Bo tata kibicuje Realowi Madryt, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje Realowi - mówi Jasiu.
- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat gejem to co wtedy byś zrobił? - pyta nauczyciel.
- To wtedy kibicował bym FC Barcelonie - odpowiada Jasiu.

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...