Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że był zrobiony dobrze. Ale gra robi z Lecha mutantów czarnobylskich, a tego nie chcę, więc zawodnicy szerokiego składu są przeze mnie trochę osłabiani - gwiazd nie ruszam poza detalami.

Czy ja wiem? Zacząłem grę Odrą i Lech jakoś przesadnie mocno nie wygląda. Naprawdę dziwi mnie Twoja decyzja. O ile jestem w stanie zrozumieć obcinanie tym mało znanych juniorów tak zawodników znanych już nie.

Ile dałeś w 9.0.2 CA Stachowiakowi? Nie chcę zrobić Kręta mocniejszego od niego.

Zostawiłem CA95 z nadzieją, że Krzysiek mi odpisze ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na maila :/ Wysłałem już bazę ale poprosiłem go o odesłanie jej. Gdybym ją dostał dziś lub jutro to mam zamiar zwiększyć CA Stachowiaka do 102.

Odnośnik do komentarza
Ja wiem, że był zrobiony dobrze. Ale gra robi z Lecha mutantów czarnobylskich, a tego nie chcę, więc zawodnicy szerokiego składu są przeze mnie trochę osłabiani - gwiazd nie ruszam poza detalami.

Czy ja wiem? Zacząłem grę Odrą i Lech jakoś przesadnie mocno nie wygląda. Naprawdę dziwi mnie Twoja decyzja. O ile jestem w stanie zrozumieć obcinanie tym mało znanych juniorów tak zawodników znanych już nie.

 

Zgodnie z wytycznymi atrybuty wyższe niż 14 to w Polsce powinna być absolutna rzadkość. Jeśli RCA zmusza mnie do ustalania takiej wysokości atrybutów, wolę obniżyć CA o parę punktów.

 

 

A Stachowiakowi spokojnie 105 możesz dać, napisz do Krzyśka w razie czego, żeby sam wprowadził.

 

Z innej beki => jeśli ktoś wie o jakichś sympatiach/antypatiach piłkarzy Lecha (ze źródłami), zapraszam do dzielenia się informacjami.

Odnośnik do komentarza
Na obie jeszcze imo za wcześnie.

 

Ale jakieś sympatię, na poziomie 3-4 można im chyba rzucić hmm? Poza tym razem trzymają się bałkańscy zawodnicy. Zaraz poszukam coś więcej ;)

 

Ale oni trzymają się nie dlatego, że się przyjaźnią - ten sam region pochodzenia, ten sam język, tak jak Polacy w Grecji na przykład. A 3-4 nie warto dawać.

 

Wie ktoś, kiedy Rengifo zadebiutował w reprezentacji Peru?

Odnośnik do komentarza

Wersja robocza CA/PA pierwszego zespołu Lecha na chwilę obecną - zapewne jeszcze się zmieni:

 

Arboleda 130/140

Bandrowski 125/140

Białożyt 86/125

Bosacki 121/135

Cueto 101/140

Djurdjević 127/134

Henriquez 109/125

Injać 102/113

Kadziński 88/110

Kikut 106/130

Kononowicz 77/115

Kotorowski 117/125

Kręt 89/110

Kucharski 112/117

Lewandowski 121/-9

Linka 100/120

Machaj 88/135

Możdżeń 65/-7

Murawski 135/145

Peszko 119/133

Reiss 109/137

Rengifo 123/140

Stilić 120/140

Tanevski 103/120

Turina 118/130

Wilk 108/130

Wojtkowiak 123/135

Odnośnik do komentarza

@Icon - Semir ma 21 lat i w przeciwieństwie do Lewandowskiego nie był zaniedbany przez poprzedniego researchera => za późno dla niego na ujemne PA. Jeśli będzie się rozwijać, chętnie dorzucę mu z dziesiątkę do PA. Co do Murawskiego => szczerze nie sądzę, by był w stanie grać o 15-20 punktów lepiej niż obecnie. To bardzo fajny zawodnik, ale właśnie na poziomie 140-145 maksimum. W Bandrowskim nie widzę takiego potencjału, zresztą researcher Energie przez wiele lat go w nim nie widział, a skoro na zachodzie nie został podpakowany do ich widełek, tym bardziej nie powinien być podpakowany w Polsce.

 

Screenów nie pokazuję, po pierwsze miejcie niespodziankę, po drugie mam wątpliwości czy mi wolno, po trzecie gra i tak zrobi z niego nowego Fabregasa :>.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...