Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem okazję podziwiać tego całego Burica podczas meczu ME pomiędzy Jagą i Lechem. Nie powinno się oceniać zawodnika po jednym meczu ale jeśli jego jego dzisiejsze wyczyny to norma to zasługuje na CA poniżej 100 ;)

 

Niby dlaczego nie powinno? Jak bramkarz ma problemy z koordynacją, to widać od razu. Tak było na Remes Cup, tak było w tym meczu. Wedłu mnie to skandal, że taki piłkarz ma lepsze statystyki niż Gikiewicz i błąd obydwu reasercherów

Odnośnik do komentarza
Wedłu mnie to skandal, że taki piłkarz ma lepsze statystyki niż Gikiewicz i błąd obydwu reasercherów

 

Researcher ustawia atrybuty zawodnika na podstawie swoich obserwacji, a nie porównywania z innym graczem w grze. Jak Ty to sobie wyobrażasz, że Prof będzie mnie pytał jakie atrybuty dałem Gikiewiczowi bo się zastanawia na ile ustawić np. refleks Buricowi ? :doh!:

Odnośnik do komentarza
Wedłu mnie to skandal, że taki piłkarz ma lepsze statystyki niż Gikiewicz i błąd obydwu reasercherów

 

Researcher ustawia atrybuty zawodnika na podstawie swoich obserwacji, a nie porównywania z innym graczem w grze. Jak Ty to sobie wyobrażasz, że Prof będzie mnie pytał jakie atrybuty dałem Gikiewiczowi bo się zastanawia na ile ustawić np. refleks Buricowi ? :doh!:

 

Czy ja napisałem, że mieliście się konsultować? Mówię po prostu, że w obu przypadkach wasza subiektywna ocena zawodników różni się od ich realnych mozliwości i popełniliście błąd.

http://www.jagiellonia.pl/jagatv.php?start=5 - sama końcówka meczu, trzecia bramka dla Jagi - ja bym obronił

Odnośnik do komentarza
Czy ja napisałem, że mieliście się konsultować? Mówię po prostu, że w obu przypadkach wasza subiektywna ocena zawodników różni się od ich realnych mozliwości i popełniliście błąd.

http://www.jagiellonia.pl/jagatv.php?start=5 - sama końcówka meczu, trzecia bramka dla Jagi - ja bym obronił

Śmiem twierdzić, że drugą bramkę też byś obronił :-k.

Odnośnik do komentarza
Problem w tym, że w profilu Buricia niczego nie zmieniałem. Jeśli jego bośniacki researcher źle ocenił jego umiejętności, zostaną zmienione w FM 2010.

 

Nie wiem na ile byłeś w stanie ocenić, czy gra będzie go traktować jako pierwszego bramkarza Lecha. Jeżeli nie mogłeś to OK, ale jeżeli wiedziałeś, że po rozpoczęciu nowej gry to on bedzie pierwszym bramkarzem, to było wystarczająco dużo przesłanek żeby to zmienić.

 

I jeszcze taka ogólna uwaga do reasercherów. Mam wrażenie, że kedyś było rzeczywiście tak jak pisał FYM - reasercher oceniał subiektywnie umiejętności gracza i dawał mu takie statystyki, jakie uważał za słuszne. Teraz znaczenie zaczyna mieć to, kto gra aktualnie w pierwszym składzie, czyli nie opinia reaserchera a trenera danej drużyny, uważam, że jest to zły kierunek

Odnośnik do komentarza

Nie, nie było najmniejszej przesłanki, by cokolwiek zmieniać w profilu Buricia. CA/PA nie miał postawionego na głowie, tak jak w przypadku Golika, o którym miałem zestaw opinii chorwackich kibiców znacznie wyżej go ceniących niż te śmieszne 85, dlatego zasugerowałem zmianę, na co ewidentnie chorwacki researcher się zgodził (do poziomu researchu w Chorwacji jest zresztą sporo zastrzeżeń na forum SI, więc te 85 wcale nie musi być zgodne z rzeczywistością). Nawet gdybym mógł, dlaczego miałbym osłabiać Buricia tylko dlatego, że w meczu MESA wypadł gorzej od jakiegoś Gitkiewicza, o którym pierwszy raz w życiu słyszę? Jedyne, co bym sprawdził i ewentualnie zmienił, to wartości jego reputacji.

Odnośnik do komentarza
Nawet gdybym mógł, dlaczego miałbym osłabiać Buricia tylko dlatego, że w meczu MESA wypadł gorzej od jakiegoś Gitkiewicza, o którym pierwszy raz w życiu słyszę?

:lol: Ośmieszasz się człowieku. Tak się zastanawiałem skąd wynika ogromna ilośc błędów, które popełniasz przy reaserchingu i mam odpowiedź - z niekompetencji.

1. Nie żaden Gitkiewicz, tylko Gikiewicz.

2. W meczu młdej ekstraklasy grał Majewski.

3. A to dlatego, że Gikiewicz jest pierwszym bramkarzem Jagiellonii i mam nadzieję, że dziś pokaże drewnianemu Turinie i Buricowi, któremu pewnie pozwolą popatrzeć na mecz z trybun jak się broni, a ty może zapamiętasz jego nazwisko

Odnośnik do komentarza

Miśku, czy ja jestem researcherem Lecha, czy Jagiellonii? Dla przypomnienia, Jagę opracowuje FYM i to on powinien znać atrybuty Gikiewicza; wybacz, że człowiek, który tydzień temu zadebiutował w ekstraklasie, pozostaje dla mnie anonimowy, może w dzisiejszym meczu (przepraszam, FYM, ale muszę to napisać) błyśnie tak jak w zeszłym roku inny młody bramkarz Jagiellonii Sandomierski, to mi się utrwali.

 

O tym, że nie masz pojęcia o researchu, nie muszę pisać, bo sam to najlepiej udowadniasz swoimi postami.

Odnośnik do komentarza
Miśku, czy ja jestem researcherem Lecha, czy Jagiellonii? Dla przypomnienia, Jagę opracowuje FYM i to on powinien znać atrybuty Gikiewicza; wybacz, że człowiek, który tydzień temu zadebiutował w ekstraklasie, pozostaje dla mnie anonimowy, może w dzisiejszym meczu (przepraszam, FYM, ale muszę to napisać) błyśnie tak jak w zeszłym roku inny młody bramkarz Jagiellonii Sandomierski, to mi się utrwali.

 

O tym, że nie masz pojęcia o researchu, nie muszę pisać, bo sam to najlepiej udowadniasz swoimi postami.

 

Nie jestem dla ciebie żadnym miśkiem, to raz.

Możesz mówić, co chcesz, dla mnie jesteś żałosny. To, że nie uważasz tego, że nie znasz Gikiewicza, ani też pewnie wielu innych ligowych zawodników, których jako reasercher znać powinieneś za żaden problem, świadczy tylko o tobie, a raczej o twojej niekompetencji i ograniczeniu.

 

Co do Sandomierskiego. Rozumiem, że na bezrybiu rak też ryba, ale głupi argument nie staje się nagle dobrym. Uważam, że Sandomierski to nie jest i nie bedzie dobry bramkarz, ale to nie ma nic wspólnego z Gikiewiczem

Odnośnik do komentarza
To jest temat o Lechu Poznań, nie o bramkarzach Jagiellonii ani o kompleksach niektórych jej kibiców. Albo wypowiadaj się merytorycznie, albo znikaj trollować na Onet.

 

Jesteś reasercherem Lecha o ile się nie mylę i nie widzę tu lepszego tematu do rozmowy o twojej niekompetencji

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...