Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

ja troche z innej beczki :

w magazynie "Kolejorz" pierwszy numer 10 lutego będzie dział

pt"Komputer na usługach sztabu szkoleniowego – kto przebiegł najwięcej w meczu z Deportivo? Kto biegał najszybciej? " być może będą tu dane przydatne do tworzenia przyszłych profili głównie atrybutów siłowych wytrzymałościowych.Magazyn kupie jeśli faktycznie będą fajne dane to wkleje w wątku.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy wywiad z Ivanem - dotyczący jego chęci zakończenia kariery w Lechu oraz pełnienia funkcji kapitana w meczu z Glorią Bistrica.

 

http://www.sports.pl/ekstraklasa/artykul.asp?Artykul=43379

 

Zastanawiam się, czy nie warto by podwyższyć mu influence oraz miłość do klubu.

 

A poza tym info o jego językach:

serbski, polski, angielski, hiszpański, portugalski i trochę niemiecki.

Odnośnik do komentarza

mam taką wątpliwość: w czasie właśnie skończonego meczu Lech - Udinese komentator wspomniał, że Bandrowski to DP, tymczasem w FM 09 ma przyznane następujące pozycje:

DP = 10

P Ś = 20

OP Ś = 17

OP L = 10

OP P = 10

 

researcher się pomylił, czy to komentator wali głupoty? (prędzej uwierzę w to drugie, znając polskich "znafcooff")

Odnośnik do komentarza
ja troche z innej beczki :

w magazynie "Kolejorz" pierwszy numer 10 lutego będzie dział

pt"Komputer na usługach sztabu szkoleniowego – kto przebiegł najwięcej w meczu z Deportivo? Kto biegał najszybciej? " być może będą tu dane przydatne do tworzenia przyszłych profili głównie atrybutów siłowych wytrzymałościowych.Magazyn kupie jeśli faktycznie będą fajne dane to wkleje w wątku.

 

Na und? Coś ciekawego tam jest?

Odnośnik do komentarza

generalnie spodziewałem się większej ilości danych.Tymniemniej :

 

a)średnia prędkość:

Lewandowski 9km/h Bandrowski 8,6 Murawski i Wilk po 8.3

 

b)dystans przebiegnięty sprintem:

Rengifo 480m Peszko 420m Arboleda 395m

 

c)ogólnie dystans przebyty:

Turina 5.504 Djurdjevic 12,302 Arboleda 11,417 Tanevski 10,988 Wojtkowiak 12,074 Bandrowski 13,573 Murawski 13,127 Peszko 10,339(80min) Lewandowski 2,132(14min) Stilic 12,033 Wilk 13,036 Rengifo 11,301

 

dane na podstawie meczu z Deportivo

Odnośnik do komentarza
A w szmacianym Cafe Futbol pijak Kowalczyk mówił że Lewemu brakuje szybkości ;)

 

licz to że Lewandowski grał kilka razy krócej od pozostałych a ta średnia prędkość była liczona jako dystans/ilośc minut na boisku, wtedy ten wynik Lewandowskiego wskazywałby na jego aktywność przez ten kwadrans a nie prędkośc jako taką. Dziwne że ktoś zamieszcza takie statystyki, przecież to tak naprawdę te same dane (przebiegnięty dystans) tylko z przesunięciem Lewandowskiego do przodu w rankingu :/

Odnośnik do komentarza

Zwraca uwagę naprawdę średni Sławek Peszko.

Wykańczanie akcji jest dobre, to taki Błaszczykowski, ale zwinność 10, szybkość i przyśpieszenie tylko po 14?

Technika też chyba o 1, 2 atrybuty za niska.

Pod względem szybkości to on gorszy od Pawła Brożka nie jest.

Fenan Salcinovic ma świetne staty, ale akurat z nim nic nie robiłeś bo przyszedł.

No i ten Turina z chwytaniem 14, bardzo często po takim chwycie IRL zdarza mu się wypuścić piłkę z rąk.

Budżet transferowy i płacowy ok.

Odnośnik do komentarza

Peszko jest dla mnie przereklamowany, póki co widzę w nim drugiego Zakrzewskiego, a przypomnę, że na tym forum domagano się powołania go do reprezentacji na prawą pomoc. Szybkość i przyspieszenie ma wysokie jak na Polskę, a techniki to on nie ma, imo.

Turina w bazie ma chwytanie 13, widocznie gra znowu robi z atrybutami, co chce. Chwyt ma w miarę pewny, jego problemem jest gra nogami i na przedpolu (8 i 9 odpowiednio).

Salcinovicia miało w Lechu nie być, bo cały czas nie ma oficjalnego potwierdzenia jego transferu, a klub zlał moje zapytania w tej sprawie.

Dzięki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Profesorze widzę, że podrasowałeś bałkański zaciąg. Chyba trochę przesadziłeś :>

 

9.2

Buric CA115, Handzic CA109, Golik CA85

 

9.3

Buric CA118, Handzic CA115, Golik CA103

 

CA całej trójki odzwierciedla (a) ich status w drużynie, (b) opinie na ich temat z pół tuzina bałkańskich źródeł zebranych przez nieocenionego, choć politycznie niepoprawnego :P Vamiego.

Burić tak naprawdę jest drugim bramkarzem Lecha, skoro Kotorowski po jego przyjściu dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Golik jest bliski meczowej osiemnastki i powinien wkrótce zadebiutować w Lechu, a Handzić to megagwiazda bośniackiej piłki młodzieżowej.

 

A tak w ogóle to całą trójkę robił bośniacki researcher, bo przyszli do Lecha w zimowym oknie transferowym, moje są tylko modyfikacje CA. A Edyta kazała dodać, że zostały skonsultowane z bałkańskimi researcherami.

Odnośnik do komentarza

Większość z nich ma ustawione województwa, bo pochodzą z miejscowości, których nie ma w bazie. Z zespołem MESA mam kontakt na bieżąco,

 

Co do nowych piłkarzy z bałkańskiego zaciągu - zmiany CA/PA były konsultowane z ich researcherami, nie widzę powodu, by cokolwiek zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...