Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

pomimo preferowanego ustawienia 4-5-1 u mnie przez cały sezon Lech grał 4-4-2 we wszystkich rozgrywkach co przy wysokich statsach Bandrowskiego doprowadziło do tego że Stilić zagrał 5 meczy ... Poza tym Lewandowski na Siłę 19 z 9.01 nie zaslużył ale aktualne 12 powoduje że przepycha go większość obrońców przeciwnika.

 

Jeszcze dwa pytania - czy Lech naprawdę nie ma szkółki młodzieżowej i o czym decyduje wskaźnik ,,Hardcore Fans Percentage''?

Odnośnik do komentarza
Rozumiemy to ale sytuacja jest taka że w rzeczywistości mogą kupić zawodników a w FMie nie mają ani tych zawodników (bo ten patch nie obejmuje chyba transferów sprzed 2 dni) ani pieniędzy.

 

PS. Nie naciskamy, tylko informujemy ;)

 

Jestem przekonany, że po awansie Lechem do 1/16 PU pojawią się pieniądze na transfery. W rzeczywistości ich nie było - podejrzewam, że nie przypadkiem Lech potwierdził transfery z Bałkanów 24h po wyjściu z grupy PU. Zmiany nie będzie.

 

[9.2.0]

Myślę, że Smuda nie powinien mieć:

Dislikes Legia Wwa 25.

 

Po tym wywiadzie widać, że to nie klubu nie lubi, jeno jakiegoś Zarajanego prezesa. Nie przypominam też sobie, żeby Franz kiedykolwiek mówił źle o Legii? Ja dałbym mu też język angielski - siedział kilka lat w USA to musiał się chociaż podstaw nauczyć.

 

Dzięki. Sympatie i antypatie Smudy przyszły do Lecha w jego profilu, więc ich nie ruszałem. Będzie zmienione przy najbliższym uaktualnieniu.

 

 

pomimo preferowanego ustawienia 4-5-1 u mnie przez cały sezon Lech grał 4-4-2 we wszystkich rozgrywkach co przy wysokich statsach Bandrowskiego doprowadziło do tego że Stilić zagrał 5 meczy ... Poza tym Lewandowski na Siłę 19 z 9.01 nie zaslużył ale aktualne 12 powoduje że przepycha go większość obrońców przeciwnika.

 

Jeszcze dwa pytania - czy Lech naprawdę nie ma szkółki młodzieżowej i o czym decyduje wskaźnik ,,Hardcore Fans Percentage''?

 

Na rozwiązania taktyczne silnika '09 wpływu niestety nie mam. Lewandowski ma siłę nieco wyższą niż przeciętną (12), nie da się ukryć, że nie jest z niego Darcheville, wypracowuje sytuacje ustawianiem się, techniką i przyjęciem piłki, myślę, że 12 jest dla niego w sam raz.

Owszem, Lech nie ma szkółki młodzieżowej.

 

Dzięki za uwagi i pytania

Odnośnik do komentarza
Na rozwiązania taktyczne silnika '09 wpływu niestety nie mam. Lewandowski ma siłę nieco wyższą niż przeciętną (12), nie da się ukryć, że nie jest z niego Darcheville, wypracowuje sytuacje ustawianiem się, techniką i przyjęciem piłki, myślę, że 12 jest dla niego w sam raz.

 

To może poprzez Równowagę? To chyba ona odpowiada za to jak trzyma się na nogach i zastawia piłkę, a w realu wychodzi mu to naprawdę ładnie. Btw, czy Lewandowski ma dobrze ustawiony wzrost/wagę?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie zawsze mu to tak ładnie wychodzi. Na razie Balance ma [12], wrócę do tego przy następnym uaktualnieniu.

Waga/Wzrost - każde źródło podaje inaczej, dane w grze są z początku sezonu i widzę, że Robert w międzyczasie rzeczywiście podpakował, więc również zostanie to uaktualnione przy następnym cyklu bazy danych.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Wrzucam, żeby nie umknęło:

 

"Rada Nadzorcza Lecha Poznań kilka dni temu zatwierdziła budżet na 2009 roku. To 50 milionów złotych, z czego 25 milionów jest przeznaczonych na wynagrodzenia piłkarzy i sztabu ludzi, którzy na nich pracują.

 

Właśnie przeczytałem tekst Tomasza Lipińskiego w "Piłce Nożnej", w którym informuje, że Udinese - rywal Lecha w 1/16 finału Pucharu UEFA - na płace piłkarzy rocznie przeznacza 14 milionów euro (trzecie miejsce od końca w Serie A). W przypadku "Kolejorza" - po decyzji Rady Nadzorczej - ta suma sięga 6 milionów euro (biorąc pod uwagę kurs 4 złote za 1 euro). Jednak właściciel klubu Jacek Rutkowski podkreśla: "Pieniądze nie grają. Nigdy nie będziemy się mogli równać z zachodnimi klubami. Nasz budżet to 12 milionów euro, podczas gdy Eintrachtu Frankfurt - tak naprawdę przeciętnego klubu w Bundeslidze - jest kilka razy większy. Gigantów w Niemczech przekracza 200 milionów euro". Płace większości podstawowych piłkarzy lidera naszej ligi w 2009 roku będą sięgać 500-600 tysięcy złotych. W Bundeslidze tyle płaci się przeciętnym piłkarzom, ale w euro...

 

Lech ma plan biznesowy, który sięga 2012 roku. Świetną pracę wykonuje prezes Andrzej Kadziński, do którego Rutkowski ma stuprocentowe zaufanie. Kadziński kipi pomysłami, które mają wprowadzić "Kolejorza" na inne - już międzynarodowe tory. Nie sposób nie wspomnieć Marka Pogorzelczyka, przy którym doświadczenia nabiera syn Rutkowskiego - Piotr. Niezwykle ważną osobą jest Franciszek Smuda, który nadał Lechowi charakter. Czy jednak Rutkowskiemu i Smudzie jest po drodze? Właściciel "Kolejorza" przyznaje: "Franz podjął ostatnio kilka niesamowitych decyzji, którymi mnie zachwycił. Dla mnie Smuda to obecnie zdecydowanie najlepszy polski trener i oczywiście, że jestem za podpisaniem nowego kontraktu". Tymczasem wokół 60-letniego szkoleniowca krąży ostatnio wielu menedżerów. Jedno z ciekawszych zapytań padło ze strony przedstawicieli Borussii Moenchengladbach. Na razie "Źrebaki" w Gladbach są na ostatnim miejscu w Bundeslidze. Nic nie dała zmiana trenera Holendera Josa Luhukaya na Hansa Meyera. Smuda zaznacza: "Borussia to jeden z najwspanialszych klubów w Niemczech. Nie ukrywam, że nawet w przypadku spadku rozważyłbym taką ofertę".

 

Ma ktoś linka do tego artu może?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...