Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie zgadzam sie z tymi ca i pa .Jedynie co to bym podniósł je Stilicowi , według mnie ma wyższy potencjał niż Muraś ,a napewno większy niż Rengifo czy Bandrowski, porównywalny z Lewym.Ja bym już teraz dał Stilicowi potencjał 150.Zostawiłbym ca a podniósł samo pa.

Odnośnik do komentarza
Z bólem serca informuję o ogólnym obniżeniu CA większości piłkarzy Lecha o 1-10 punktów, co związane jest z próbą neutralizacji niedoróbek silnika gry.

Zmniejszysz, a w tym samym patchu SI naprawi to błędne przeliczanie i Lech będzie baaardzo słaby :>

Odnośnik do komentarza
Wersja robocza CA/PA pierwszego zespołu Lecha na chwilę obecną - zapewne jeszcze się zmieni:

 

Arboleda 130/140

Bandrowski 125/140

Białożyt 86/125

Bosacki 121/135

Cueto 101/140

Djurdjević 127/134

Henriquez 109/125

Injać 102/113

Kadziński 88/110

Kikut 106/130

Kononowicz 77/115

Kotorowski 117/125

Kręt 89/110

Kucharski 112/117

Lewandowski 121/-9

Linka 100/120

Machaj 88/135

Możdżeń 65/-7

Murawski 135/145

Peszko 119/133

Reiss 109/137

Rengifo 123/140

Stilić 120/140

Tanevski 103/120

Turina 118/130

Wilk 108/130

Wojtkowiak 123/135

Jak dla mnie - Stiliciovi PA jeszcze +10

Kikut chyba troche przepakowany :/

Arboleda - CA/PA +2/+5

Peszko - PA +5 (co by mial szanse sie do kadry łapac)

Odnośnik do komentarza

A według mnie nie mamy pojęcia, jaki ma potencjał, bo widzieliśmy go w kilku meczach pucharowych i kilku ligowych, w tym z jednym naprawdę trudnym rywalem - Francuzami. Na chwilę obecną zostaje bez zmian, zobaczymy, czy jest nauczalny taktycznie, bo tego mu brakuje najbardziej - jeśli tak, PA zostanie podniesione, jeśli nie, zostanie na obecnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
A według mnie nie mamy pojęcia, jaki ma potencjał, bo widzieliśmy go w kilku meczach pucharowych i kilku ligowych, w tym z jednym naprawdę trudnym rywalem - Francuzami. Na chwilę obecną zostaje bez zmian, zobaczymy, czy jest nauczalny taktycznie, bo tego mu brakuje najbardziej - jeśli tak, PA zostanie podniesione, jeśli nie, zostanie na obecnym poziomie.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Profesorze według Ciebie nie wiemy jak duży potencjał posiada Stilic to dlaczego przyznałeś mu stałe PA 140 jako że nie potrafisz się określic co do jego wartości? Robiąc Lewandowskiego czym się sugerowałeś? (PA -9)

 

Stilić przyszedł do mnie ze stałym PA z Bośni. Nie widzę powodu, by je podważać.

 

W takim razie oznacza to, iż czasami opinia innego researchera jest dla Ciebie priorytetem? Stilic wedlug naprawde wielu (wiadomo, tutaj masz ostateczne slowo) ma wiekszy potencjal, anizeli Muras czy Lewy. Aktualnie nazwalbym go najlepszym zawodnikiem Lecha (o ile nie ligi), ktorym ciagle interesuja sie DUZE kluby europejskie. Wedlug PA w FMie oznacza to, iz bedzie on co najwyzej wywyzszajacym sie zawodnikiem ligi polskiej, a nie jak to byc moze bedzie w przyszlosci graczem Celticu, Fulham czy podobnego klubu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...