Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec ma E50 i nie narzeka, nic się nie zawiesza, przez rok przegadał (nie żartuję) 300 h. Telefon godny polecenia!

 

 

Ja wygadywałem miesięcznie jakieś dwadzieścia pare godzin na pięcioletniej 6310i i bateria mi trzymała 4-5 dni, więc to nie jest coś nadzwyczajnego :P

Odnośnik do komentarza

Ekhm, to chyba ojciec nic w tym telefonie nie posiada, oprocz kontaktów i dzwonkow. Telefon Nokia E50, to telefon na którym bardzo się zawiodłem. ała ilośc pamięci ramu powodowała częste sygnały o 'braku wolnej pamięci", co doprowadzało do szału. Zawiechy również były. Nokia E51, to dobry wybór. Telefon godny polecenia, choć ja osobiście serie E sobie odpuśćiłem. Przed kupnem N-ki miałem mozliwośc styknięcia się z E51, lecz tylko dwa dni. Powiem C Kamtek że jest to napewno lepszy wybór niż 6500 slider. Samo to ze masz W-lana, dwa że to następca niby E50, i jest napeno o wiele lepiej zrobiony. Wykonanie na dobry +, strasznie sie palcuje, ale to przeciez telefon a nie ramka na zdjęcia. Wybrałbym E51.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Moze ktos jest "po przejsciach" i bedzie wiedzial. Otoz panna moja, dokladnie miesiac temu, kupila w Media Markcie Nokie 6500 Slide. Telefon raczej do najtanszych nie nalezal - poszedl na niego blisko tysiak. Wszystko pieknie, tyle tylko, ze to cudo bylo juz dwa razy na reklamacji, gdyz cztery glowne klawisze (te z niebieska, zielona i czerwona kreska ;) ) nie za bardzo chcialy dzialac. Wpierw wgrano mu najnowszy soft, pozniej... wgrano mu jeszcze bardziej najnowszy soft i wymieniono tasme od slidera. Zarowno pierwsza jak i druga reklamacja absolutnie nic nie zmienila. Przyciski dzialaja wtedy kiedy chca... czyli prawie wcale.

 

I teraz moje pytanie - czy trzeba leciec z tym boskim telefonem, po raz kolejny, do jeszcze bardziej boskiego serwisu, czy moze lepiej od razu udac sie w odpowiednie miejsce i najnormalniej w swiecie zarzadac zwrotu pieniedzy? Jezeli to drugie to gdzie konkretnie - miejsca zakupu, czy serwisu?

Odnośnik do komentarza
Moze ktos jest "po przejsciach" i bedzie wiedzial. Otoz panna moja, dokladnie miesiac temu, kupila w Media Markcie Nokie 6500 Slide. Telefon raczej do najtanszych nie nalezal - poszedl na niego blisko tysiak. Wszystko pieknie, tyle tylko, ze to cudo bylo juz dwa razy na reklamacji, gdyz cztery glowne klawisze (te z niebieska, zielona i czerwona kreska ;) ) nie za bardzo chcialy dzialac. Wpierw wgrano mu najnowszy soft, pozniej... wgrano mu jeszcze bardziej najnowszy soft i wymieniono tasme od slidera. Zarowno pierwsza jak i druga reklamacja absolutnie nic nie zmienila. Przyciski dzialaja wtedy kiedy chca... czyli prawie wcale.

 

I teraz moje pytanie - czy trzeba leciec z tym boskim telefonem, po raz kolejny, do jeszcze bardziej boskiego serwisu, czy moze lepiej od razu udac sie w odpowiednie miejsce i najnormalniej w swiecie zarzadac zwrotu pieniedzy? Jezeli to drugie to gdzie konkretnie - miejsca zakupu, czy serwisu?

 

pojdz do Serwisu Nokii, w MM to bedzie wojna z wiatrakami, pieniedzy Ci napewno nie zwroca, ew. mozesz sprobowac zapytac czy Ci nie wymienia na inny egzemplarz - ale w to tez watpie...

Odnośnik do komentarza
Zadzwon do PIH-u tam Ci poradza. ZTCW po x naprawie mozna zadac wymiany na nowy, wolny od wad.

Dokładniej po trzeciej naprawie, jeżeli zawsze chodzi o to samo. Teraz się buraki wycwaniły i nie ma już tak, że przy trzecim oddawaniu z obojętnie jakiego powodu. Oczywiście trzeba pokazać wszystkie dokumenty jakie dostało się, przy oddawaniu na reklamację i zaznaczyć przy tym: CAŁY CZAS TO SAMO. A jeżeli to nie pomoże, to nie warto się kłócić, tylko grzecznie podziękować i zapukać do drzwi Federacji Konsumentów :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie na Ere nie mogę narzekać, nigdzie nie dostałbym takiej oferty jak od nich ale to co oni odwalają podczas przedłużania umowy to są jaja. Już drugi raz wysłali do mnie kuriera ze złą umową. W umowie zamiast być miejsce na podanie serii i numeru paszportu to dali żeby dać numery dowodu osobistego. Dwa razy ten sam błąd. Ciekaw jestem czy za trzecim razem będzie podobnie. Przy pierwszej pomyłce w przeprosinach gratis dodali mi do telefonu zestaw słuchawkowy bluetooth, ciekawe czy tym razem znowu coś mi dadzą w przeprosinach i czy po raz 3 wyślą złą umowę :D

Odnośnik do komentarza

Coś dziwnego stało się z moim poczciwym SE k550i. Na wyświetlaczu, patrząc od dołu zrobiły mi się 2 poziome kreski koloru białego. Mniej więcej to narysowałem, ale zaznaczam, ze grafik ze mnie marny. Wie ktoś o co może chodzić? Wyłączenie i włączenie telefonu nie pomogło.

 

 

 

Link do obrazka: klik

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w Orange, ale za przeniesienie numeru z Plusa płaci się 50zł. Wg UKE "wysokość opłaty nie powinna zniechęcać użytkownika do korzystania z tego uprawnienia", więc pewnie u innych operatorów jest podobnie.

 

Inna sprawa: czy operator po zakończeniu umowy ma obowiązek ściągnąć sim-locka z telefonu abonenta jeśli ten sobie tego zażyczy(oczywiście darmowo)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...