Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem gdzie opisać mój problem, więc moze tutaj.

Otóż mam problem. Mam Samsunga Galaxy Ace 2. telefonik nie taki nowy, jednak do podstawowych rzeczy się idealnie sprawdzał. W telefonie jest karta pamieci 8gb. Tylko nagle komputer przestał go widzieć, wtedy gdy podpinam go przez kabel usb (tylko ładuje się telefon). Wczoraj w menedzerze urzadzeń wywalał mi bład z kodem 43, dzisiaj go juz kompletnie nie widzi. Kabel jest nowiuśki (od ojca), USb na pewno działa, bo inne urzadzenia działają.

Próbowałem formatować telefon, karty nie formatowałem. Ale to nic nie dało

A kiedyś w ogóle widział tą kartę? O ile mi wiadomo, po podłączeniu telefonu przez USB 2.0, komp widzi tylko wewnętrzną pamięć telefonu? Karta pamięci, to tylko przez adapter bezpośrednio do czytnika w lapku.

Odnośnik do komentarza

O ile mi wiadomo, po podłączeniu telefonu przez USB 2.0, komp widzi tylko wewnętrzną pamięć telefonu? Karta pamięci, to tylko przez adapter bezpośrednio do czytnika w lapku

 

Piszesz ogólnie o telefonach czy akurat o tym modelu? Bo jeśli ogólnie, to straszną głupotę żeś napisał. Zawsze podłączam tel i mam do przeglądania pamięć i kartę. bez żadnych adapterów.

Odnośnik do komentarza

 

O ile mi wiadomo, po podłączeniu telefonu przez USB 2.0, komp widzi tylko wewnętrzną pamięć telefonu? Karta pamięci, to tylko przez adapter bezpośrednio do czytnika w lapku

 

Piszesz ogólnie o telefonach czy akurat o tym modelu? Bo jeśli ogólnie, to straszną głupotę żeś napisał. Zawsze podłączam tel i mam do przeglądania pamięć i kartę. bez żadnych adapterów.

 

Sry, nie sprecyzowałem. Mam na myśli Szajsungi z dynastii Galaxy. Miałem 2 - I-5550 i A3 - i w obu przypadkach nie miałem dostępu do SSD.

Odnośnik do komentarza

A ja Ci powiem Keith, że moja córka ma od piątku podobną sytuację. Podłączyłem jej telefon (jakiś tam smartfon Manty) i po podłączeniu do USB wyskakuje, że nie można nawiązać połączenia z urządzeniem. Mój tel i żony banglają dobrze, inne urządzenia (ebook) też. Manta ni huhu nie chce zostać złapana przez system. Na laptopie żony to samo jest.

Sterowniki sprawdzone, odinstalowane, zainstalowane. Tel nie chce podłączyć dalej.

Odnośnik do komentarza

A ja Ci powiem Keith, że moja córka ma od piątku podobną sytuację. Podłączyłem jej telefon (jakiś tam smartfon Manty) i po podłączeniu do USB wyskakuje, że nie można nawiązać połączenia z urządzeniem. Mój tel i żony banglają dobrze, inne urządzenia (ebook) też. Manta ni huhu nie chce zostać złapana przez system. Na laptopie żony to samo jest.

Sterowniki sprawdzone, odinstalowane, zainstalowane. Tel nie chce podłączyć dalej.

Ściągnij sterownik adb android interface driver i program mobigenie lub snappea do obslugi komorki.

Odnośnik do komentarza

Ech dostałem zlecenie od mamy, że dual sim do 300zł.

 

"Żeby był dual sim, nie jakiś strasznie wielki, nie czarny ani srebrny, musi mieć wifi i dobry aparat."

 

No jeszcze żeby drukarkę 3d miał xd. Ja na telefonach ostatni raz znałem się nigdy, więc nie mam za dużego pojęcia poza tym, że coś takiego to raczej słaby pomysł. Kluczowe są wymagania co do rozmiaru, wifi to ma raczej wszystko, dobry aparat do 300zł to raczej pobożne życzenia, kolor można w miarę olać, jakoś sprzedam jej inny niż chce. Jaki to jest nie jakiś strasznie wielki? Ja nie wiem, mama też nie wie, wiem tylko, że ta lumia jest "strasznie wielka!".

Prosiłbym o w miarę szybkie odpowiedzi jeżeli ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć (choćby czy marki overmax itp należy omijać itp.), telefon musi być przysłany przed nadchodzącym piątkiem.

Odnośnik do komentarza

Ciężko będzie coś takiego znaleźć. Jakiś starszy iPhone może, ale nie wiem czy są ajfony dual sim. Po filtrowaniu na ceneo coś takiego znalazłem: http://www.ceneo.pl/40777524#mh=v8I7clKH51000jMV1VqVAxggduCt8ggxrnyEkyhOQpTqy4lbG6KnEQSbaXcmDiabDXJ4H1qQozlsB-U_vukpUcdWfbfzYM_eZoghc7-8OSgmQnV1IeJFIPofM96rse2bzaQkJ4RztUPyNufcQ2OPISalsyQhpAWEHDzieuXuTWRQa06b6US9y4dp6P1yAva5o0A2

Ale nie mam pojęcia jak z jakością tego produktu, na pewno aparat wydaje się przyzwoity (8 mpix).

Odnośnik do komentarza

No właśnie liczyłem, że macie jakieś magiczne linki w zanadrzu, ale widzę, że cudów nie ma. Android i 512mb ramu to będzie nieużywalny telefon po pół roku, ostatnia rzecz jakiej potrzebuje to tłumaczenie mamie przez telefon jak sformatować telefon, bo jej się wszystko tnie. Jak coś to wymagań systemowych żadnych nie ma, to ma być tel z wifi, ale jednocześnie może być z przeglądarką internetową o nazwie "Internet".

Odnośnik do komentarza

To dziwne. :-k I zrobiłeś to przez upgrade advisora normalnie?

Tak jest. Pokazał, że jest gotów do aktualizacji. Wszedłem w opcje windowsowskie do aktualizacji, pokazał że jest i wio. Po około dwóch godzinach (coś tak mniej więcej, chyba że straciłem rachubę czasu) miałem już dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...