Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Kulesza mowil o tym, ze to nie decyzja samego Probierza, ale tez zarzadu.

 

6 spotkan Piatkowskiego, 3 w pierwszej 11stce i 2 bramki. Nie tak zle patrzac na to, ze zahaczyl o rezerwy.

 

Tuszynski gra dobrze, ale heszcze jest prawie 10 spotkan. Jest mlody i wiemy ze tacy pilkarze maja problemy z utrzymaniem formy. Do tego trzeba wierzyc ze bedzie zdrowy.

 

Jaga moze walczyc o puchary. IMO z Piatkowskim to bardziej realne. To jednak tylko dygresja bo wciaz mysle ze zachowanie klubu to glupota i nieprofesjonalizm.

Odnośnik do komentarza

I dziwi Cie zachowanie pilkarza? Chce zagrac w pucharach. Nie Jaga to Wroclaw. 20 lat to on nie ma.

 

Czy ja napisałem, że dziwi? Podałem informację związana z tematem i tyle.

 

Jeżeli przykład Sterlinga jest głupi, to ja poproszę o jakikolwiek inny. Kiedy, jakiś znaczący klub w Europie, zesłał do rezerw najlepszego strzelca drużyny (ligi?), bo ten nie chciał podpisać nowego kontraktu. Ja nic takiego nie potrafię znaleźć, stąd śmiem przypuszczać, że Jagiellonia to amatorski klub.

 

Po pierwsze, skoro sam nie potrafisz zrozumieć, to jeszcze raz - nie poszło o samo podpisanie kontraktu, co o wycofanie się z ustalonych warunków. Po drugie, przeczytaj jeszcze raz post Pulka. Jak dalej nie rozumiesz, to sam jesteś amator.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Twoj komentarz to jest amatorski. Ja nie pisze ze Piatkowski jest zajebisty bo wycofal sie z negocjacji do za 2 miesiace. Ba, sam dodales ze czeka na to czy Jaga sie zakwalifikuje do pucharow. Ja tu caly czas mowie o tym, ze Jaga sie zachowala jak buraczany klub. Koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli przykład Sterlinga jest głupi, to ja poproszę o jakikolwiek inny. Kiedy, jakiś znaczący klub w Europie, zesłał do rezerw najlepszego strzelca drużyny (ligi?), bo ten nie chciał podpisać nowego kontraktu. Ja nic takiego nie potrafię znaleźć, stąd śmiem przypuszczać, że Jagiellonia to amatorski klub.

 

Po pierwsze, skoro sam nie potrafisz zrozumieć, to jeszcze raz - nie poszło o samo podpisanie kontraktu, co o wycofanie się z ustalonych warunków. Po drugie, przeczytaj jeszcze raz post Pulka. Jak dalej nie rozumiesz, to sam jesteś amator.

 

Czyli poszło o nie podpisanie kontraktu. Jebią mnie okoliczności. Nie chciał go podpisać, a Jagiellonia zachowała się jak klub z ligi okręgowej.

Odnośnik do komentarza

Ale w zawodach wymagających kreatywnosci czy jakiegoś tam zaangażowania zadowolenie pracownika jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu, motywować kogoś karami, czu choćby samymi pieniedzmi to można najwyżej przez krótki okres przy machaniu łopatą :) na wojowaniu z Piątkowskim straci jedynie klub. Nie mogli mu po prostu dac grać (o ile by na to zasługiwał i mu się chciało) do końca sezonu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...