Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Weszło o sprawie...

 

 

Według naszych informacji, Piątkowski jakiś czas temu określił się, że jest jednak gotów przedłużyć kontrakt z Jagiellonią. Usiadł do negocjacji. A rozbieżności w oczekiwaniach, które początkowo były kolosalne, zaczęły się sukcesywnie zmniejszać. W końcu warunki zostały ustalone, ale wówczas zawodnik wykonał nagły zwrot. Postanowił nie podpisywać umowy tu i teraz – może po zakończeniu sezonu, a może nigdy, jeśli pojawi się lepsza propozycja. Jak Jagiellonia kocha to poczeka.

 

No to mogli się w klubie troszeckę zdenerwować ;)

Odnośnik do komentarza

Pierdzielisz glupoty FYM i nie mozesz po raz enty zniesc krytyki swojego klubu. Sterling zasiadl do rozmow w grudniu i odrzucil oferte. Poz iej odrzucil kolejna i piwiedzial ze poczeka do konca sezonu. Podobnie jest z Piatkowskim, ale Kulesza stryluga kowboja a Probierz zapewne szeryfa.

 

Piatkowski mial takie samo prawo odmowic podpisania nowego kontraktu jak Jaga. Tylko zaraz mi powiesz, ze klub tak moze a pilkarz nie. Takie rzeczy tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Tak nie mogę znieść krytyki, że sam go krytykuję, choćby na poprzedniej stronie.

 

Powiadasz, że "podobnie z Piątkowskim"? To specjalnie dla Ciebie jeszcze raz i pogrubioną czcionką...

 

 

 

Według naszych informacji, Piątkowski jakiś czas temu określił się, że jest jednak gotów przedłużyć kontrakt z Jagiellonią. Usiadł do negocjacji. A rozbieżności w oczekiwaniach, które początkowo były kolosalne, zaczęły się sukcesywnie zmniejszać. W końcu warunki zostały ustalone, ale wówczas zawodnik wykonał nagły zwrot. Postanowił nie podpisywać umowy tu i teraz – może po zakończeniu sezonu, a może nigdy, jeśli pojawi się lepsza propozycja. Jak Jagiellonia kocha to poczeka.

 

Nadal jest podobnie?

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla nas przeczytaj co pisze kilka cm nizej:

 

Już w lutowej rozmowie z Weszło mówił zresztą: - Jestem bardzo spokojny. Nie wiem, czy zostanę w Polsce, czy wyjadę za granicę – może jestem trochę ryzykantem, niektórzy woleliby już wszystko wiedzieć, ale ja poczekam, może nawet do końca, i zobaczę, co się zdarzy.

Odnośnik do komentarza

Przykład Sterlinga jest tak kompletnie głupi, że zmusiłem się, aby go skomentować. No ale ważne abyście wiedzieli, że Sterling ma kontrakt w Pool do połowy 2017 roku. To różnica, niż Piątkowski, któremu kończy się kontrakt za trzy miesiące.

 

http://www.transfermarkt.co.uk/raheem-sterling/profil/spieler/134425

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla nas przeczytaj co pisze kilka cm nizej:

 

Już w lutowej rozmowie z Weszło mówił zresztą: - Jestem bardzo spokojny. Nie wiem, czy zostanę w Polsce, czy wyjadę za granicę – może jestem trochę ryzykantem, niektórzy woleliby już wszystko wiedzieć, ale ja poczekam, może nawet do końca, i zobaczę, co się zdarzy.

 

No właśnie. Twierdzi że poczeka, a potem siada do rozmów, ustala warunki, a kiedy już mam podpisać rezygnuje. Co jeszcze chciałbyś dodać?

Odnośnik do komentarza

Piatkowski ma kontrakt do konca sezonu i nie mowil nigdzie, ze nie chce grac do konca. On po prostu zmienil zdanie co do podpisania nowej umowy. Zapewne chce ugrac lepsza karte przetargowa i wieksza podwyzke. To ze profesjonalny klub sie focha i wrzuca najlepszego strzelca w lidze do rezerw to akurat oznaka braku profesjonalizmu. Im powinno zalezec zeby zawodnik byl zadowolony i popisal w czerwcu nowy kontrakt. Bo raczej jadze zalezalo na nim jesli chcieli podpisac kontrakt, tak?

 

Artykul zawiera tez info, ze sam pilkarz zjechal ze swoich wymagan finansowych wiec w czym problem by poczekac?

Odnośnik do komentarza

To ze profesjonalny klub sie focha i wrzuca najlepszego strzelca w lidze do rezerw to akurat oznaka braku profesjonalizmu. Im powinno zalezec zeby zawodnik byl zadowolony

 

Im powinno zależeć na dobru drużyny, a nie zadowoleniu pojedynczego zawodnika, który zwodzi deklaracją podpisania kontraktu, który był negocjowany z nim samym, a ostatecznie mimo zgody na ustalone warunki rezygnuje. No ale wychodzi, że profesjonalizmem wg niektórych to byłoby pocałowanie go w dupę i stwierdzenie z uśmiechem na ustach, że jego cztery litery są niezaprzeczalnym skarbem narodu polskiego.

Odnośnik do komentarza

Nie porozmawiamy tu normalnie jesli FYM i tak bedzie slepo patrzyl w strone Jagi.

 

Ja myslalem ze profesjonalny klub potrafi realnie ocenic jego przydatnosc w zespole do czasu konca jego kontraktu. Przydatny raczej jest. Odsuniecie takiego pilkarza do rezerw to glupota. Pilkarze idiotami nie sa i wiedza ile im punktow dal ten napastnik. To niby Probierz nie wie ze tym zachowaniem mogl podciac wielu z nich skrzydla?

 

Juz raz zreszta Probierz sadzal Grosika na lawce chcac pokazac kto jest najwazniejszy. Teraz ahtuacja wyglada podobnie

Odnośnik do komentarza

Ale przestań mi tu pieprzyć o ślepym patrzeniu w stronę Jagi. Wczoraj coś zarzucałem Piątkowskiemu? Dopóki nie pojawiły się informacje od Weszło nie opowiadałem się przeciwko żadnej ze stron. To raz. Dwa, skąd pomysł, że to Probierz go zesłał? Jak już komuś przypisywać tę decyzję, to Kuleszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...