Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nowym napastnikiem Jagiellonii został Mateusz Piątkowski. Najlepszy strzelec Dolcanu, 29 lat, miał sezon życia. Lepszy nie będzie, a całą karierę nie grał w żadnym poważnym klubie. Czy zastąpi Franka?... Będzie ciężko, ale dajmy mu szansę. W ataku będziemy mieli więc Piątkowskiego, Janka Pawłowskiego i Dzalamidze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W rundzie wiosennej rozegrał całe dziewięć minut w pucharze z Sigmą. W lidze zero. Ostatnio w piłkę grał prawie rok temu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KWWFspgMCBc

 

Tu jego bramki z ligi albańskiej. Jak widać - pod bramką i w powietrzu niezły, ale do kontrataków się nie nada. Przewiduję powtórkę z Rasiaka.

Odnośnik do komentarza

W rundzie wiosennej rozegrał całe dziewięć minut w pucharze z Sigmą. W lidze zero. Ostatnio w piłkę grał prawie rok temu.

 

 

Nie do konca. W marcu i kwietniu grał w rezerwach Sparty - w 6 meczach 5 bramek, nawet w kadrze zagrał w lutym. Generalnie jak już grał gdziekolwiek to strzelał, asystował. Będzie zdrowy to coś tam czasem wciśnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z symaptią spoglądałem na Jagiellonię w ostatnich latach. Niestety sprawa Pawłowskiego wprowadza dysonans poznawczy. Klubem rządzą jednak typowe polaczki - psy ogrodnika. Nie potrafili pomóc Pawłowskiemu w karierze w Jadze, dziś rzucają mu kłody pod nogi gdy ma szanse udanie pograć w Maladze. Jeden mecz Warty Poznań transmitowany w orange tv pozwolił mi poznac się na talencie Pawłowskiego. Gdy zobaczyłem go w Widzewie lekko się zdziwiłem, że w ekstraklapie gra jeszcze lepiej. Gratuluje profesjonalizmu w ocenie mozliwości zawodnika i w biznesie. Gwiazdorzy porannej zorzy. Wstyd...

Odnośnik do komentarza

Jeden mecz Warty Poznań transmitowany w orange tv pozwolił mi poznac się na talencie Pawłowskiego.

 

Tak samo wielu osobom w Białymstoku (mam również na myśli siebie) wystarczyło zobaczyć jego debiut w Jadze żeby wyrobić sobie o nim bardzo dobre zdanie. Niestety, te osoby nie mają nic do powiedzenia. Mamy taki zarząd jaki mamy i musimy z tym żyć. Żal mi Pawłowskiego, że traci na całym zamieszaniu, ale Widzew też ponosi za to winę. Już nie mogli poczekać tych kilku czy kilkunastu dni, żeby mieć na papierze dograny wykup, a to nie, fru, wysłali do Hiszpanii zawodnika, który nie był wówczas ich. Popieram odwołania Jagi, ale nie dlatego, żeby Jaga ściągnęła hajs zamiast Widzewa (byłoby lepiej żeby pieniądze trafiły do Łodzi, może Kulesza by wyciągnął jakieś wnioski), tylko, żeby nikomu w przyszłości nie przyszło do głowy ponownie odwalić takiego numeru.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Na początku badania USG nie wykazały pęknięcia tego piszczela. Z tą kontuzją grałem w następnych meczach i ten ból się stopniowo nasilał. Myślałem, że jest to po prostu stan zapalany i trzeba tą kontuzję "wyciszyć". Dziś okazało się, że to złamanie znaczeniowe piszczela.

No i Straus jesień (oby tylko) ma z głowy :x

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

 

Decyzją komisji ligi wynik niedzielnego meczu Legia - Jagiellonia został zweryfikowany jako walkower dla gości na 0:3.

 

No to trzeci sezon z rzędu Jaga nie dała się ograć przy Ł3. Szkoda tylko, że tym razem przy stoliku zostało to rozstrzygnięte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...