Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak Cię jebią okoliczności, to życzę, żebyś w swojej karierze zawodowej też miał kiedyś do czynienia z pracownikiem, któremu się odwidziało ;)

No i jaki z tego Jaga ma zysk? Kontrakt jak płaciła tak płaci, atmosfery w zespole na pewno takie akcje nie poprawiają, a parę goli pewnie by Piątkowski jeszcze strzelił.

Odnośnik do komentarza

Adwokatem Jagiellonii nie jestem, ale przychodzi mi do głowy "zysk" taki, że jest to pokazanie zawodnikom, że albo jeśli na coś umawiamy, to tego się trzymamy, albo po prostu koniec końców każdy idzie w swoją stronę.

Dla mnie to raczej przestroga: "Nie podpisuj kontraktu z Jagiellonią, bo coś pójdzie nie po ich myśli, a ty z ważnym kontraktem skończysz w rezerwach".

Odnośnik do komentarza

 

Adwokatem Jagiellonii nie jestem, ale przychodzi mi do głowy "zysk" taki, że jest to pokazanie zawodnikom, że albo jeśli na coś umawiamy, to tego się trzymamy, albo po prostu koniec końców każdy idzie w swoją stronę.

Dla mnie to raczej przestroga: "Nie podpisuj kontraktu z Jagiellonią, bo coś pójdzie nie po ich myśli, a ty z ważnym kontraktem skończysz w rezerwach".

 

 

Z czymś takim, to można się spotkać wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba nad tym się toczy dyskusja, że nie do końca wszędzie. Wiadomo, w polskich klubach takie praktyki są stosowane (Ostrowski czy Gancarczyk w Śląsku), ale w normalnej piłce takie rzeczy nie mają miejsca. No i w tamtych przypadkach zawodnicy mieli już podpisane kontrakty z nowymi klubami i kończyło się to wykupieniem w zimowym okienku transferowym, a tutaj jest ewidentne granie na psychice piłkarza "zostajesz u nas, albo po trzech miesiącach bez gry nikt dobry cię nie weźmie".

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Raczej nie, bo Dragowski nie raz i nie dwa deklarował, ze nie chce sie cofac do druzyn juniorskich. A nikt mu raczej nie zagwarantuje gry w pierwszej druzynie, szczegolnie ze Julio Cesar spokojnie z 2-3 sezony jeszcze moze pograc, a jest jeszcze Arthur.

Odnośnik do komentarza

Trochę mało. 3 mln. przy takim hypie jaki jest na Drągowskiego to cena promocyjna. Oczywiście bez tych wszystkich artykułów na wyrost jest wart może nawet i mniej. IMO jego największą zaletą są przede wszystkim warunki fizyczne.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, bo Dragowski nie raz i nie dwa deklarował, ze nie chce sie cofac do druzyn juniorskich. A nikt mu raczej nie zagwarantuje gry w pierwszej druzynie, szczegolnie ze Julio Cesar spokojnie z 2-3 sezony jeszcze moze pograc, a jest jeszcze Arthur.

 

Co deklarował Drągowski to ja wiem. Bardziej mi chodziło o Benfikę, czy odpuszczą sobie czy nie.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze gadac sobie mozna a jak pieniazki ida na stol, to zaczyna sie inna gadka.

Ale imo nie powinien sie ruszac z Jagi przez kolejne 3 sezony, a jesli juz to gdzies do Belgii albo Holandii, gdzie mialby szanse grac a rynek jest mocno penetrowany. Wzglednie jakas Austria i topowy klub, albo 2BuLi.

No chyba, że Legia po sprzedaniu Dudy zainwestuje 3 duże bańki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...