Skocz do zawartości

Chelsea FC


Rekomendowane odpowiedzi

No to spójrz na to z tej strony. Pójdzie na lepszy hajs na rok, dwa, zagra w Europie (bo pewnie w fazie grupowej pogra), gdyby Courtois był w słabej formie to będzie jedynką w super klubie. Jeśli nie wyjdzie to odejdzie do klubu co najmniej na poziomie Stoke, a pewnie lepiej (vide Diego Lopez). Ryzyko małe, ja go w pełni rozumiem.

No chyba, że chodzi tylko o hajs ;)

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak

Sprawdziłem, w polskiej wikipedii go nie było w składzie :)

Też nie wydaje mi się że stoi na przegranej pozycji w rywalizacji z Belgiem, klub taki jak Chelsea raczej z jednym klasowym golkiperem nie zostanie, więc najwyżej odpowiednio go zmotywowali, Curtois to młody zawodnik zwłasZcza jak na bramkarza i wiele błędów przed nim :)

Odnośnik do komentarza

Lol, jak w ogóle można na poważnie rozważać to, że Begović będzie realnym kandydatem jako nr 1 w bramce, gdy nie był nim jeden z najlepszych bramkarzy w Premier League i na świecie ostatnich lat. Na miejscu Courtoisa nawet bym nie klikał w nagłówek informujący o tym transferze.

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak

Sprawdziłem, w polskiej wikipedii go nie było w składzie :)

Też nie wydaje mi się że stoi na przegranej pozycji w rywalizacji z Belgiem, klub taki jak Chelsea raczej z jednym klasowym golkiperem nie zostanie, więc najwyżej odpowiednio go zmotywowali, Curtois to młody zawodnik zwłasZcza jak na bramkarza i wiele błędów przed nim :)

Belg się pewnie też coś nauczy od Begovicia, poza tym zwykła rotacja składu, żaden zawodnik nie jest zdolny grać cały sezon.
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że hajs lepszy itepe. Ale też z drugiej strony ambicja na świecie nie umarła? Ja wiem, że Courtois > Begovic, ale gdyby Belgowi się powinęła noga to Mourinho nie zawaha się postawić na Begovica i kto wie czy by nie wywalczył miejsca?

 

@stefan

 

http://lmgtfy.com/?q=chelsea+squad

Nie widzę powodu dlaczego miałaby mu się powinąć noga. Już to jego 3 sezon na bardzo dobrym poziomie i nawet jak popełni jeden czy dwa błędy to nikt bramkarza z top 3 na ławce nie posadzi.

Odnośnik do komentarza

Lol, jak w ogóle można na poważnie rozważać to, że Begović będzie realnym kandydatem jako nr 1 w bramce, gdy nie był nim jeden z najlepszych bramkarzy w Premier League i na świecie ostatnich lat. Na miejscu Courtoisa nawet bym nie klikał w nagłówek informujący o tym transferze.

Więc się połamie, albo zażąda gigantycznej podwyżki w związku z fantastyczną formą i trafi na ławę :) Potrzebowali dobrego zawodnika na "w razie czego" i któryś musiał przyjść, pewnie zresztą poszukiwania chętnego długo nie trwały.
Odnośnik do komentarza

No bo młodzi zawodnicy nigdy nie mają kryzysów formy. To, że do tej pory nie miał, nie oznacza, że go to nie czeka. Zupełnie dziwne, że Begovic może na to liczyć ;)

Akurat Bośniak najmniej traci.W kadrze ma pewne miejsce, pogra pewnie z 10-15 spotkań w roku, a potem jak nie wyjdzie to klub pokroju Tottenham przyjmie go z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza

 

@ajerkoniak

Sprawdziłem, w polskiej wikipedii go nie było w składzie :)

Też nie wydaje mi się że stoi na przegranej pozycji w rywalizacji z Belgiem, klub taki jak Chelsea raczej z jednym klasowym golkiperem nie zostanie, więc najwyżej odpowiednio go zmotywowali, Curtois to młody zawodnik zwłasZcza jak na bramkarza i wiele błędów przed nim :)

Belg się pewnie też coś nauczy od Begovicia, poza tym zwykła rotacja składu, żaden zawodnik nie jest zdolny grać cały sezon.

 

Akurat bramkarz spokojnie jest w stanie fizycznie uciagnac caly sezon. Raczej chodzi o to, ze kazdy szanujacy sie klub powinien miec dwoch przynajmniej niezlych bramkarzy, zeby w razie kontuzji pierwszego mogl wskoczyc drugi. A zeby miec niezlego drugiego bramkarza, to trzeba mu czasem dac pograc. Wiec pewnie Begovic dostanie kilkanascie meczow (CC, FAC, faza grupowa LM), zeby za glosno nie marudzil.A w razie koniecznosci bedzie tez w miare w rytmie meczowym, wiec moze w dowolnej chwili zastapic Kurtułę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...