Skocz do zawartości

Chelsea FC


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Lol. Gosc ktory byl podstawa Mistrza Hiszpanii, oraz finalisty LM miernotą? Ktos chyba ma braki z oglądaniem ligi hiszpańskiej i europejskich pucharów. On nosem wciąga nieporozumienia typu Demba Ba czy Torres. Dobre wzmocnienie Chelsea.

Odnośnik do komentarza

Diego Costa jest miernym napastnikiem? A możesz to jakoś opakować w uzasadnienie, czy rzucenie hasła to maks, na co Cię stać?

zawodnik, który nie pasuje do stylu gry Chelsea to raz. Costa potrzebuje wielu prostopadłych piłek, Chelsea tak nie gra. To samo zresztą z Torresem

Po drugie ten zawodnik nie potrafi przytrzymać piłki grając tyłem do bramki, a tego się od napastników w Chelsea wymaga od lat.

Po trzecie - dla mnie jak na razie jest to zawodnik jednego sezonu. Jeden sezon to nawet mógł wyjść Grzegorzowi Piechnie.

Odnośnik do komentarza

A moze JM doszedl do wniosku ze czas wreszcie zmienic styl, ktorego za bardzo w poprzednim nie bylo widac? Dlatego Fabregas ma dostarczac prostopadle podania? Nie zapominajmy, ze mowi sie o innych transferach, a moze to oznaczac nowy styl druzyny Mou. Jednosezonowy zawodnik? Uff tez sie nie zgodze. Kolo 65 bramek w 110 meczach w 3 sezonach to nie tak zle, szczegolnie ze Costa mial kontuzje. Zreszta nie kosztowal on 50 baniek wiec Chelsea megastratna nie bedzie jesli Diego sie nie zaaklimatyzuje.

Odnośnik do komentarza

 

zawodnik, który nie pasuje do stylu gry Chelsea to raz. Costa potrzebuje wielu prostopadłych piłek, Chelsea tak nie gra. To samo zresztą z Torresem

Lol. Costa to wysoki, dobrze zbudowany napastnik, ktory tez swietnie gra glowa. W tym wzgledzie jest bardzo uniwersalny, bo dysponuje nie tylko warunkami do gry powietrznej ale tez niezla szybkoscia.

 

 

Po drugie ten zawodnik nie potrafi przytrzymać piłki grając tyłem do bramki, a tego się od napastników w Chelsea wymaga od lat.

Lol #2. Tego nawet nie wiem jak skomentowac. Ale chyba kazdy kto ogladal lige hiszpanska w minionym sezonie widzial, ze Costa bardzo dobrze wspolpracowal z Turanem, czy Villa, zastawiajac sie z pilka i potem dogrywajac do wbiegajacego z glebi pola wsparcia.

Odnośnik do komentarza

Ja patrząc na niego w Atletico widziałem napastnika, który potrzebuje 6 sytuacji żeby strzelić jedną bramkę. Na MŚ grał piach, wiadomo, jak cała Hiszpania, jednak skoro jest świetnym napastnikiem, to mógł coś od siebie dać na boisku, a jak grał to był IMO najsłabszy na boisku obok Casillasa. No i wiadomo jak w Anglii grają napastnicy przechodzący z Hiszpanii (Soldado czy Negredo). Do tego ostatnim dobrze grającym napastnikiem w Chelsea był Drogba, a po nim długo nic.

 

Oczywiście chcę się mylić.

Odnośnik do komentarza

http://transfery.info/67215,polak-w-chelsea Pierwszy polak w The Blues! <3

Doprawdy nie wiem, jak można cieszyć się z tego, że:

a) Polska jest futbolowym krajem Trzeciego Świata i najlepsi piłkarze młodych roczników są wykradani przez kluby zagraniczne

b) Polak trafił do drużyny, która w ciągu ostatnich 10 lat nie wprowadziła do drużyny żadnego juniora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...