Jump to content

Rozbudowa działu FM Live


Profesor

Recommended Posts

Na razie o rozbudowę działu. Ja nie mam pojęcia jak to wygląda od środka bo nikt mnie nie zaprosił do gry :P dlatego nie wiem z czym to się je i proszę aby ktoś to jakoś zobrazował. Tak jak w FM 2008 mamy tematy taktyki, talenty, trening itp. Czy tutaj również coś takiego być powinno?

Link to comment

więc jakieś FAQ w stylu 'STOP!' by się przydało. co do taktyk, to nie w takiej formie jak w dziale FM08. jeżeli już to dyskusja w stylu 'Akademii taktycznej'. talenty wg. mnie też by się nie sprawdziły. można ewentualnie wydzielić podfora dla różnych serwererów, ale chyba nie ma aż tak wielu graczy, żeby to było konieczne. można by też gdzie podczepić temat z linkiem do tematu na forum SI gdzie można się zgłaszać po invite'y, ale ja go nie ma. Fika go kiedyś dawał, niech tu wklei. :>

Link to comment

To trochę inaczej wygląda :). Taktyki jako takie są, ale musisz się wszystkiego uczyć od nowa. Polecenia indywidualne, strzałki... wszystko to zależy od odpowiednich skilli, które musisz wytrenować. Talenty... Ciężko powiedzieć, nie ma czegoś takiego jak w FM, że wpisujesz nazwisko i hop! wyskakuje. Myślę, że trzeba stworzyć temat "Informacje ogólne" w którym byłoby między innymi słówko o zaproszeniach (z tego co wiem, to tylko testerzy mogą wysyłać zaproszenia) jak i o samej rozgrywce :) .

Link to comment
Na razie o rozbudowę działu. Ja nie mam pojęcia jak to wygląda od środka bo nikt mnie nie zaprosił do gry :P dlatego nie wiem z czym to się je i proszę aby ktoś to jakoś zobrazował. Tak jak w FM 2008 mamy tematy taktyki, talenty, trening itp. Czy tutaj również coś takiego być powinno?

Istnienia treningu w grze chwilowo nie zaobserwowałem ;-)

Sądzę, że po pierwsze powinien powstać temat typu FAQ, wyjaśniający najważniejsze różnice w mechanizmie gry w porównaniu ze stacjonarnym FMem. Po drugie proponuję temat, w którym chętni do gry prosiliby o zaproszenia, żeby nie zaśmiecać tematów merytorycznych ;)

 

[edit] widzę, że wszyscy trzej się co do potrzeby istnienia tematu informacyjnego zgadzamy :D

Link to comment
Sądzę, że po pierwsze powinien powstać temat typu FAQ, wyjaśniający najważniejsze różnice w mechanizmie gry w porównaniu ze stacjonarnym FMem.

To niech go ktoś stworzy i treść prześle mi na PW. Ja utworzę odpowiedni temat.

Po drugie proponuję temat, w którym chętni do gry prosiliby o zaproszenia, żeby nie zaśmiecać tematów merytorycznych

To akurat nie powinien być problem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...