Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
"Goście" to słowo-klucz przy okazji najnowszego materiału Speca i Gruchy. Trójmiejski duet postanowił obok swoich własnych zwrotek zebrać masę ciekawych postaci sceny niezależnej. Kto pojawił się gościnnie?

 

Peerzet, Karwan, Zawodnik, Junes, LaikIke1, Rak Raczej, Raca, Młodziak, Mielzky czy czwórka Młodych Wilków - Bonson, Bisz, Shot i Gedz. Bity wyprodukowali Henson, Def, No Name Full of Fame i Kuoter. Za gramofonami Dj Chwiał (The Returners), Dj Wojak, Dj Lolo, Dj Gradu oraz Dj Tort. Ładna lista, czyż nie?

 

Materiał swoją premierę ma właśnie dziś pod szyldem High Time, odsłuchacie go w całości tutaj lub tutaj a tutaj możecie nabyć jeden ze 100 limitowanych egzemplarzy. Pod tym linkiem natomiast ściągniecie cały album.

 

Tracklista:

1. Intro

2. Wśród Swoich /goście: Peerzet, Karwan, Cuty Dj Chwiał

3. Nie Miej Mi Za Złe /goście: Bonson, Bisz, Cuty Dj Wojak

4. Mam Dosyć /goście: Shot, Maźik, Ola

5. Co Dziś Robisz /goście : Zawodnik, Gedz, Cuty Dj Lolo

6. Wokół Nas /goście: Chudini, Plejer, Cuty Dj Gradu

7. Pijacka Czkawka /goście: Junes, LaikIke1, Ola

8. Już Tylko Lepiej /goście: Rak Raczej , Paweł Wu

9. Goście /goście: Boxi, HuczuHucz, Cuty Dj Gradu

10. True Colors /goście: Raca, Młodziak, Cuty Dj Tort

11. Wybór /goście: Piku, Yah

12. Zmęczeni Tym Syfem /goście: Mielzky, Pjentak

13. True Colors (3City RMX) /goście: Kaszalot, Feto

14. Outro

 

Naprawdę ciekawe. Czołówka polskiego podziemia na jednej płycie. Czekałem na coś od tych typów po tym jak bardzo dawno temu słyszałem True Colors. Limitowane 100 sztuk rozeszło się bodaj w trzy, cztery dni.

Odnośnik do komentarza
Bity wyprodukowali Henson,

 

Ciekawe jakie nowe petardy wysmażył :keke:

 

Prawdopodobnie bity Hensona są sprzed afery, bo zdaje się, że on zniknął. Zresztą kawałek "True Colors" był już dostępny chyba z dwa lata temu.

 

 

Tu drugi bit Hensona z tej płyty, jak zwykle zajebisty, tylko faktycznie ciekawe z czego patenty... Pozostałe (w sumie przecież wszystkie są zajebiste...)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...