Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

(do napierd... sie po ryjach, Peja tu mistrzem)

 

Akurat Peja robi aktualnie taki rap, że pokłony jak dla mnie. Dodatkowo szykuje się płyta z Jeru, osobiście czekam na kolejne produkcje

 

http://www.youtube.com/watch?v=M8w2XOGYWRE&feature=player_embedded - kolejny świetny singiel od Kajmana

 

Zakupiłem w sumie przez przypadek (wybrałem się do Media Marktu po Hadesa, ale nie było jeszcze :P) "Gorączke sobniej nocy" Soboty, kilka kawałków naprawdę dobrych, a Mateo świetny na bitach.

Odnośnik do komentarza

Wspieracie typow pokroju Kajmana? Heh, niezle. Typ jest asluchalny od dawna. Wyszla nowa plytka Diseta, Jezozwierz puszcza nowy material (legal, bedzie w empikach), Jasiek z Afrontow wreszcie solo, Koka wspomogla reedycje Bonsona (ktora notabene rozeszla sie w dwa dni bodajze), jest co kupowac. No i BOK, czy chociazby nowy Te-Tris (ktorego zakupu akurat zaluje), zaraz Aloha 40%, no i jeszcze 101 Decybeli juz hula. A gadanie, ze Peja napierdala sie po ryjach... wylacz telewizor, wlacz umysl.

 

Edycja nie dziala, wiec dodaje drugi post: zle zrozumialem co do Kajmana, plyta Hadesa bardzo spoko, ale epka z Rakiem IMO zdecydowanie najsys. Matheo zmiazdzyl, co za klimaty :)

Odnośnik do komentarza

Do tego dodaj reedycje Projekt Własny Styl - PDG Repertuar, czy TuszNaRękach (2 plyty za 40 zl z przesylka), DGE ma Zaklinacza Deszczu puscic :) Przymierzam się także do zakupu płytki Greena oraz BOK'a

 

I zapomniałbym, Człowień "27 dni później" bardzo mocna pozycja z Wrocławia, dla mnie osobisty kandydat na płytę roku. Polecam do odsłuchu a jeszcze lepiej do kupna :)

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast ostatnio oprócz Bonsona jaram się Hukosem, który ostatnio ma świetną serię (np. kawałek z Młodym M na kozackim bicie Donde -

) i jego nadchodząca "Knajpa Upadłych Morderców" może być czymś naprawdę bardzo dobrym ("Mogę zazdrościć sześciu cyfr milionerom, ale suma szczęścia i tak zawsze wychodzi na zero"). Od Soboty bardzo dobry "Mój Czas" z Starszym i śpiewem Matheo, Buka i jego "37" ("powodów by się zabić" tak przy okazji) i "Niepodległość" ze Skorem i Matim. Łona? "Kaloryfer" i "To Nic Nie Znaczy". Zaś BOK to zaje-k***a-bisty bit w "Spadam w górę" ("Nie jestem trudny tylko rap jest łatwy zbyt"). Solar/Białas - "Nienormalnie" na świetnym bicie MMX-a - to co tam zrobił Bonson to totalny rozpierdol. To takie moje ostatnie wrażenia.
Odnośnik do komentarza

No fakt, Spadam w gore to miazga, plyta Soboty jaram sie w sumie cala, ale to imprezowe klimaty, bangery, cos na sobotni wieczor przy flaszce. Hukos za to srednio mi podchodzi, fenomenu Bonsona tez nie do konca rozumiem, ale fajnie, ze mlody chlopak wybija sie na salony. A obecnie odswiezylem "Czilen Am Grillen" Smagalazow i znowu sie jaram ;)

 

http://forumcm.net/index.php?/topic/4946-cmf-squad-bangier/page__view__findpost__p__1256999 - hm? :>

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł, lepsze wykonanie niż tego poprzedniego covera (?) 'A pamiętasz jak...'. Chociaż nie kojarzę stąd trzech kawałków (Stereofonii, OSTRa i KASTY). No i Małolat mnie niesamowicie denerwuje. Ale z drugiej strony koleś się nadaje do takich nagrań gdzie jest kilku(nastu) raperów i on gdzieś tam ginie na ich tle. Do tego świetne zakończenie z Sokołem i Juhasem (?). Sokół wypada dużo lepiej, no ale Juhas się bardziej nadawał na końcówkę z oczywistych względów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...