Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

A co myslicie o takich meczach:

8048 Youzhny-Troicki 1,6 2,06 14.3./00:20 na 1

8113 Gasquet-Llodra 1,42 2,46 14.3./19:05 na 1

8121 Karlovic-Stakhovsky 1,77 1,83 14.3./19:05 na 1

8570 J.Blake-J.Nieminen 1,27 3,09 14.3./19:05 na 2 (strasznie mnie dziwi wręcz ogromny kurs na Nieminena, choć to spotkanie to ogromne ryzyko).

 

I co polecacie z nogi na jutro/pojutrze ?

Odnośnik do komentarza

Terminatora Jużnego bym zdecydowanie odradzał. Michaił jest kompletnie bez formy, a kurs 1.6 jest moim zdaniem mało opłacalny spodziewałem się tutaj Jużnego jako underdoga ;) W dodatku Troicki gra ostatnio naprawdę dobrze półfinał w Zagrzebiu oraz wygrana w Belgradzie. Później przegrał dwa mecze z Bolkiem w Dubaju oraz z Ferrerem, a więc może jakiś kryzys? Ja bym jednak tego nie grał, bo kurs zbyt niski, a ryzyko duże szczególnie, że Jużny przegrywa w tym sezonie prawie wszystko.

Drugi mecz moim zdaniem jest o wiele lepszym wyborem. Rysiek z Llodrą grać potrafi co widać w H2H, a w dodatku oba spotkania rozgrywane były w USA. Michael pokazał się z dobrej strony w Marsylii, lecz z Gasquetem wybitnie mu nie idzie. Tutaj pokonał już Lopeza, ale jak już wspominałem Rysiek ten mecz wygra, bo z Llodrą gra mu się dobrze, a w formie jest przyzwoitej.

Kurs na Karlo zdziwił mnie i to w sensie pozytywnym, bo Stakhovsky wielkim tenisistą nie jest. Ivo powinien go spokojnie wypunktować nawet jak nie uda mu się złamać rywala to spokojnie wygra to w TB, bo nie sądzę, że da sobie odebrać serwis, który jest doskonały.

Na Jarkko bym nie grał, a jeśli już to bardzo delikatnie, bo jest on strasznie nie równy [tak samo jak Blake]. Ten mecz wygra zawodnik, któremu trafi się akurat lepszy dzień i będzie robił mniej błędów ;)

Odnośnik do komentarza

Z Jarko wlasnie wiem, ale bardzo mnie korci wedlug mnie sporo zawyzony kurs, 3,09 przy chiejnosci formy Blaka i to, że FIn ogórem nie jest Amerykanin murowanym faworytem nie jest.

 

A co tam z piłki widzicie, bo ja sobie wynotowałem takie oto spotkania:

Eintracht - Hoffenhaim - 02/1,31

Valencia - Huelva - 1/1,77

Bochum - Bayern - 2/1,61

Tilburg - Twente - 2/2,25

Odra - Śląsk - 2/2,3

Cracovia - Lechia - 1/1,9 (troche magia Ślusarskeigo i innych nowych gwiazdek drużyny z Krakowa, ogólnie troche za duze ryzyko jak na 1,9)

 

Dziwią mnie tak wysokie kursy na Bayern (chyba z tak slabym rywalem jak Bochum w życiu nie bło 1,61, a właszcza teraz po zniszczeniu Sportingu), Twente (w koncu Tilburg nie dorownoje w tym sezonie gracza z Twente) i Śląsk (słaby Wodzisław w miare dobrze dysponowanego Śląska, choć też jak wiadomo jest Twierdza Wrocław i strach na wyjazdach, mimo to Odra jest chbya za slaba na choćby remis). HOffenhaim powinno spokojnie wejść, mimo, że bez Ibisevicia graja gorzej to Eintracht wielki nie jest, a Valencia to jest ryzyko. Jak macie coś jeszcze to piszcie.

Odnośnik do komentarza

No i ładnie wszedł kuponik złożony z:

Eintracht - Hoffenhaim - 02/1,31

Bochum - Bayern - 2/1,61

Gasquet-Llodra 1,42 2,46 14.3./19:05 na 1

Karlovic-Stakhovsky 1,77 1,83 14.3./19:05 na 1

 

Jestem 100 do przodu, choć drugi kupon za 10 zl przerypałem przez Śląska. Dzięki za porade z Jużnym, bo już chciełem na niego stawiać a jak wiadomo przegrał. Jka będe odbierał kase to postawie na coś nowego to się podziele typami.

Odnośnik do komentarza

Legia Warszawa - Stal Sanok (Puchar Polski)

 

1 X 2

1,10 7,00 20,00

 

Kursy w bah. Legioniści zarzekają się, że powtórki sprzed trzech lat nie będzie, z drugiej strony zawodnicy Stali mówią, że to może być ich najważniejszy mecz w sezonie, dla niektórych prawdopodobnie w życiu, i jak mówią, to Legia potrzebuje motywacji, bo oni mają jej przesyt ;)

 

Oczywiście zdecydowanym faworytem są gospodarze, mimo że trener zapowiedział, że wyjdą w drugim składzie, ale kurs jest wart ryzyka :>

Odnośnik do komentarza

Zaraz puchar UEFA, więc czas typować :). Oto co ja znalazłem:

Galata - HSV - X2 - wedlug mnie wygra HSV, które ostatnio bardzo dobrze prezentuje się w Bundeslidze, jednak podporka ze wzgledu na goracy turecki teren.

Zenit - Udine - 1 Zenit w ładnym stylu odprawił Stuttgart, a Udine w lidze nie błyszczy, w Uefa ledwo Lecha pokonali + teren Zenitu, to powodoy dal ktorych warto postawic na Ruskich.

 

Do tego bym dorzucił tenisowy mecz Radwanskiej z Pavluchenka, gdzie oczywista fawortyka jest Polka i ostatnie spotkanie Arminia z Wolfsburgiem ze wzgledu na bardzo dobry przelicznik (cos kolo 1,7) na Wolsfburg. Ten mecz to spotaknie ekip z przeciwnych biegunów i zespol Felixa Magatha po prostu musi wygrac, aby dalej walczyc o mistrza.

Odnośnik do komentarza

http://www.tobet.com/pol/home_page

maja 4 lige polska :D czyli dawna 5 lige. Limity nawet ponad 1000pln na mecz....

tylko do czasu...przeciez w tych ligach takie walki chodza..

jakby ktos mial lokalne cynki to pisac tu.

 

ps. buk na 100% zaufany. To "polska" wersja nordicbetu, ktory szybko limitowal polakow tlumaczac sie, ze to buk dla skandynawow. Teraz otorzyli tobeta z szeroka oferta na polskie ligi. Nie ma stresu o wyplaty.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65032,6402981,...bukmachera.html :D

Odnośnik do komentarza

Ponieważ po tym jak Brown wykpuił Honde i nazwał ją BrawnGP (w tym zespole będzie jeździł Button) ten zespół wygrał prawie wszystkie (może nawet i wsyzstkie) testy i to ze sporą przewagą nawet nad Ferrari. Oczywiście testy nie są bardzo miarodajne, ale wątpliwe jest, aby aż tak bardzo wyniki się zmieniły. Według mnie Buttona stać na miejsca 1-5, co w zeszłym sezonie było nie do pomyślenia (1-3 były zarezerwowane dla Ferrari i McLaren, dalej był Kubica, Heidfled czasem się na coś załapał Alosno, czasem Piquet czy Truli i dopiero tu przy dużym szczęściu lądowała Honda). A buki obstawiają, że Anglik jest obecnie lepszym kierowcą od Barachiello i dlatego takie stawki na Buttona, nic zaskakująćego dla mnie (no może to, że dla mnie i tak faworytem jest Ferrari).

 

Jak już to piszę to podzielę się moimi typami na el. MŚ w piłkę.

Walia - Finladnia - X2 to moja perełka, nawet przy zagrywce z remisem kurs wynosi aż 1,52, a wątpie, aby Finowie, którzy posiadają kilku zdolnych graczy pozwolikli Wyspiarzą wygrać. Może Walia to już nie jest "Giggs i 10 koszulek", ale dalej potęga to nie jest.

Irlandia Płn. - Polska - 2 Tu swoje zrobił patriotyzm jak i wysoki (2,0) kurs na naszych. Nie wiem dlaczego aż tak nie wierzą w naszych, w końcu to my jesteśmy faworytami, a wątpie, aby w takim momencie się pojawił syndrom Ślowacji.

Czarnogóra - Włochy - 2 Faworyt jednoznaczyny, a kurs dość wysoki 1,61 dlatego według mnie warto postawić.

 

 

 

Mam pytanie jeszcze do F1, wiecie czy w Fortunie przyjmują na to zakłady? Bo coś znaleźć nie mogłem.

Odnośnik do komentarza

A ja na sobotę gram przeciwko faworytom

Luksemburg - Łotwa 1X Luksemburg wygrał ze Szwajcarią, więc u siebie z Łotwą z pewnością może co najmniej zremisować.

Belgia - Bośnia X2 Bośniacy są niedoceniani, a w swoim składzie mają przecież takie gwiazdy jak Pjanić, Misimowić, Spahić, Bajramowić. Kurs ponad 2 na Bośnię z podpórką zdecydowanie warto zagrać, jak dla mnie najlepszy wybór ze wszystkich spotkań.

Montenegro - Włochy 1X Czarnogórcy mają paru ciekawych graczy - Boskovicia, Burzanovicia i największą gwiazdę Vucinicia. Myślę, że Włosi mogą ich nieco zlekceważyć.

Słowenia - Czechy 1X I na koniec mecz naszej grupy, myślę, że remis jest realny, Czesi stracili punkty w Belfaście i Chorzowie, Słoweńcy też mogą im napsuć krwi.

Niezłe, kursy, więc stawki średnio-niskie.

:kutgw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...