Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Wolfgang Loitzl - Gregor Schlierenzauer 1.35 3.00

troszke chlopaki z nb przesadzili. Zaklad na koncowa TCS. W tej chwili 24.5pkt przewagi, czyli ok 13.5 metrowy handicap na 2 skoki. Bwin na ostatnie zawody ta pare ocenia na 1.68...Mysle, ze Loitz w ost skoku skoczy asekuracyjnie, nie bedzie walczyl o wygranie ostatnich zawodow (upadek), ale skoczy tak by przewage utrzymac. b365 wycenia wygrana Loitza w calym turnieju na 1.16... (1.28 bwin) a jest jeszcze Amman, ktory traci 15.8pkt.

1.35 na handi 13.5m biore za 9/10 w nordiku (tylko upadek moze wtopic, bo zawodnicy sa wyrownaniu i bedzie miedzy niby pewnie roznica 3-8pkt w jedna ze stron).

Odnośnik do komentarza

pierwsze slysze by byl wybor :o jestes pewien czy tak se bekles?Jesli mecz przelozyny o 2 tyg to ma 14 dni na odebranie kasy a jak nie to sie liczy? :rotfl: Zazwyczaj okresla to regulamin buka: jedni maja ze czeka sie /24/36/48h na rozegranie meczu (glownie chodzi o tenis i sprawy pogodowe) drudzy, ze jak nie odbywa sie w planowanym dniu=anulata.

btw Loitz izi 9/10 wszedl ;)

Odnośnik do komentarza

Źle się wyraziłem. Wiadomo jeśli mecz odłożony jest na jakiś odległy termin to jest anulowany na kuponie. Mnie raz anulowano mecz, następnego dnia poszedłem do buka i normalnie kase wypłacono mi. Zaś kumpel mówił, że mecz przełożono o kilka dni, poczekał aż się odbędzie i wtedy poszedł do buka. W sumie to było dawno więc teraz nie jestem pewny czy nie zmienono regulaminu.

Odnośnik do komentarza

Kto oglada biatlon wie, ze trasa w Rupholding jest....specyficzna. Jest tam nazwana przezemnie sciana placzu: podbieg ze 100 metrowy o nachyleniu (na oko) z 25%!! Normalnie scianka wspinaczkowa a nie trasa biatlonowa. Slabsi biegowo zawodnicy poprostu bekaja tam...a musza ja przejechac 3 razy :-) Wczoraj kto sledzil bieg kobiet widzial pewnie, ze niektore tracily tam po 10-20 sekund co kółeczko. W sprincie to sie bardzo przyda, bo lepsi biegacze beda mogli po 2 karne odrobic z palcem na trasie.

Teraz ktora druzyna z czolowki ma najslabszych biegaczy? dokladnie tak: francja. W dotychczasowych sztafetach byli bardzo wysoko, ale to dzieki super strzelaniu, bo biegowo duzo tracili. Na tej trasie beda sie bardzo meczyc. Wyniki ostatniego sprintu na latwiejszej trasie:

JAY Vincent 34 miejsce 0 pudel :roll:

DEFRASNE Vincent 28 miejce z 1 pudlem.

FOURCADE Martin 65 miejce z 3 pudlami

FOURCADE Simon 48 miejce z 3 pudlami

 

dla porownania Niemcy:

 

ROESCH Michael 2 miejsce 0 pudel

STEPHAN Christoph 5 miejsce 1 pudlo

PEIFFER Arnd 8 miejsce 1 pudlo

BIRNBACHER Andreas 7 miejce 1 pudlo

 

Roesch z Jayem sa na 1 zmianie...Defrance ze Stephanem...Niemcy moga nawet karna odrobic. Biegowo francuzi nie maja szans. Forma obecna niemcow tez niezla...

 

Niemcy-Francja 1 po 1.60 w nb/bet24 za 6/10.

 

ps. inne pary przeciwko Francji tez godne uwagi....nie bede polecal Rosji, czy Norwegii po 1.25/1.27, ale do dubla mozna smialo dokladac.

Odnośnik do komentarza

Szwecja-Niemcy na Szwecje? bardzo odwaznie! Mialem grac na Niemcy w tej parze i pewnie zagram na live...na Szwecje ;) Nie wiem jak sie znasz na biatlonie, ale ja od 3-4 lat opuscilem chyba 2 zawody i z doswiadczenia Ci powiem, ze dwojka Szwedow: Ekholm i Nilsen sa wolni..moze nie jak Fr, ale wolni. Fery z Bergmanem wiadomo, ze dobrzy...ale ci dwaj pierwsi co biegna na 1-2 zmianie moga stracic z minute, moze 1.30. Wtedy para Szwecja-Niemcy bedzie po kursie 3.60-4.0 na Szwedow i mozna zagrac za 2/10, ale mowie strata musi byc ok minute. choc i wtedy nie powiedziane ze 2 lepszych szwedow to odrobi, bo Birmacher i Peiffer sa mega szybcy i musieliby zrobil oboje po karnej a Szwedzi 10/10 strzelac....W tym momencie granie po 2.10 na Szwedow mija sie z celem i jest poprostu bezsesnowne. Jak juz, to warto dac Niemcow po 1.70 (bylo do zlapania) i po 2 zmianie kontrowac po 4.0.

Odnośnik do komentarza
Niemcy-Francja 1 po 1.60 w nb/bet24 za 6/10.

weszlo izi o 50sec :jupi:

no i sprawdzilo sie, co pisalem o Szwedach :P po 2 zmianie tracili do niemcow...2.46, by na mecie 2.14....czyli nadrobilo 2 dobrych szwedow ok 32sec. Na live po 2 zmianie nawet po 1.01 na niemcow nie chcieli dac, czy szwedow po 100 ;) Szkoda, ze po 1.7 nie zagralem, bo bym nie musial kontrowac nawet. Te 2.10 na Szw przed zawodami calkiem nie value bylo :P

Odnośnik do komentarza

moze i kurs marny...ale zaryzykuje:

7. Malysz top 10 po 1.45 w betssonie za 7/10

 

Wg roznych bukow na "zwyciezce" oceniany jest na 5 miejscu po Gregorze, Ammanie, Loizlu i Schmicie. Wiecej placa za Vasileva, Bardala czy Neumayera. Zalozmy ze oni go nawet tez wyprzedza to jest to 8 miejsce naszego skoczka. Na dobra sprawe kto zostal? Kuettel, Chedal, Urmann. Naprawde by musial slabo skoczyc by go ci wszyscy wyprzedzili. Jeden trening wygral ze 136metrami i jak czytalem jego wypowiedzi, bardzo go to ucieszylo i uwierzyl w swoje sily. W kwalifikacjach byl niby 11, ale kto sledzil widzial jakie warunki panowaly i naprawde watie by Morassi czy Urbanc skoczyli wiecej.

Adam ZAWSZE w Zakopanym, mimo slabszego sezonu zajmowal swoje TOP miejsca, tak bylo rok temu i w poprzednich latach. W trakcie TCS gdy byl w dolku potrafil byc ok 15sty...teraz nie ma z 5 z czolowki wiec top 10 wydaje mi sie na dzis dosc dobre.

 

 

btw dotychczasowe typy z zimowych w tym sezonie:

1. Polska-Rosja 2 1.45 5/10 :jupi:

2. Jacobsen A. - Hilde T 1 1.45 6/10 :jupi:

3. Greis top 10 1.55 4/10 :jupi:

4. Ekaterina Iourieva - Kati Wilhelm 1 1.75 7/10 :jupi:

5. Loitz win TCS 1.35 9/10 :jupi:

6. Niemcy-Francja 1 1.60 6/10 :jupi:

a i tak 95% zakladow gram na live ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj polecam bardzo mocno [sam zagrałem za 150] tripla: Svendsen - Andresen @ 1 @ 1.33 [biathlon], Schliri - Ammann @ 1 @ 1.35 [skoki] i Over w meczu gwiazd polskiej ligi siatkówki panów. Svendsen powinine lekko poradzić sobie ze swoim rodakiem, bo ma realną szansę na koszulkę lidera PŚ [6 pkt straty do Sikory]. Moim zdaniem Norweg jest głównym faworytem do wygrania dzisiejszych zawodów. Schiliri ostatnio w świetnej formie i razem z Loitzlem odskakują reszcie na kilka metrów. Simon jakby stracił te coś co miał na początku sezonu i skacze gorzej. A w siatkarskim starciu gwiazd przewiduję minimum 4. sety, a być może nawet 5. Przy 4. wystarczy coś takiego: 25:21, 22:25, 25:22, 25:21. Jak na starcie najlepszych zawodników PLS wymagania moim zdaniem małe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...