Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o komentarz do poniższych typów, jest ich sporo ale dopiero potem mam zamiar jakoś je poukładać w kupony :)

 

Heerenveen SC (4) - De Graafschap Doetin (11) 1 (1.50)

 

Heerenven seria 5 zwycięstw pod rząd, u siebie 2-2-1, natomiast De Graafschap na wyjeździe 2-1-3. Zastanawiam się czy nie zagrać z X ale wtedy będzie już śmieszny kurs.

 

Groningen FC (12) - Feyenoord Rotterdam (2) x2 (1.17)

 

Feyenoord na wyjeździe 3-0-2, Groningen u siebie 2-1-2 lecz ostatnia przegrana z Rodą wydaje mi się, że troche podcięła im skrzydła.

 

Sparta Rotterdam (18) - Twente Enschede (5) x2 (1.13)

 

Sparta do tej pory bez zwycięstwa, z serią 4 przegranych meczy pod rząd. Twente na wyjeździe do tej pory tylko 2 stracone bramki z wynikiem 3-1-1

 

Celtic Glasgow (1) - Aberdeen FC (6) 1 (1.30)

 

Celtic już 2 zwycięstwa pod rząd, na mój gust dorzucą i trzecie.

 

Arsenal London FC (2) - Wigan Athletic (19) 1 (1.18)

 

Mało prawdopodobne aby goście zdołali coś urwać w Londynie, Arsenal u siebie na 7 meczów tylko 1 remis, natomiast Wigan na wyjeździe również jeden remis z tą różnicą, że poza tym same porażki.

 

Bolton Wanderers (18) - Manchester United (1) 2 (1.45)

 

Bolton nie spisuje się za dobrze póki co - 9 meczów bez zwycięstwa.

 

Fulham United (13) - Blackburn Rovers (7) x2 (1.34)

 

Blackburn znajduje się w czubie jeśli chodzi o grę na wyjazdach, dopiero ich niedawny mecz z liderem zakończył serię 5 spotkań bez porażki.

 

Birmingham City (15) - Portsmouth (6) x2 (1.32)

 

Birmingham w ostatnich 6 meczach przegrali 5 a wygrali zaledwie jedno - ze słabiutkim Wigan. Portsmouth, jedna z większych niespodzianek Premiership 8 meczów bez porażki.

 

Villareal CF (2) - Almeria CF (16) 1 (1.35)

 

Villareal może się poszczycić 3 wygranymi pod rząd i wynikiem u siebie 5-0-1 (przegrana z Realem Madryt).

 

Racing Santander (7) - FC Valencia (4) x2 (1.28)

 

Valencia jest aktualnie najlepiej spisującym się hiszpańskim zespołem jeśli chodzi o grę na wyjazdy, także nie sądze żeby ekipa Smolarka była w stanie zrobić jakąś niespodziankę.

 

FC Barcelona (3) - Recreativo de Huelva (18) 1 (1.20)

 

Barca u siebie nie do ruszenia, wygrywa wszystko więc nie sądze żeby ogon całej ligi mógł coś wywalczyć.

 

Atletico Osasuna Pamplona (15) - Espanyol Barcelona (5) x2 (1.42)

 

Ostatnie 2 mecze Osasuna przegrała, natomiast Espanyol na wyjazdach na 6 meczów tylko 1 porażka

 

Las Palmas UD (22) - Cordoba CF (7) x2 (1.37)

 

Ostatni zespół Segunda Division bez zwycięstwa od 7 meczów i tylko 1 zwycięstwo od początku sezonu.

 

Uniao de Leiria (16) - Sporting Braga (7) x2 (1.27)

 

Leira bez zwycięstwa w tym sezonie.

 

Stade Rennes (4) - Olympique Lyon (1) x2 (1.22)

 

Lyon po przegranej z OL będzie chciało nadrobić stracone punkty, Rennes 2 porażki pod rząd, poza tym u siebie coś im za bardzo nie idzie.

 

Nancy-Lorraine AS (2) - Lille OSC (12) 1x (1.16)

 

Nancy fenomenalnie radzi sobie u siebie (6-1-0) więc nie powinni przegrać, tym bardziej, że Lille na wyjazdach często remisuje.

 

Genoa FC (12) - AS Rome (4) x2 (1.17)

 

Roma na wyjeździe bez porażki, Genoa większość remisów.

 

 

 

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie komentarze dot. moich typów.

Odnośnik do komentarza

Ja bym odpuścił sobie Arsenal i ManU. Mają dużo zwycięstw i może zdarzyć się niespodzianka, w końcu muszą kiedyś przegrać lub zremisować. Poza tym w meczach po zgrupowaniach reprezentacji jest często dużo niespodzianek, sam nie wiem czy będę grał coś na weekend.

Odnośnik do komentarza

...exec podajesz argument, że ktoś ma długą serię bez zwycięstwa, albo bez porażki. To jest argument do gry, ale na przełamanie passy, a nie podtrzymanie. Ja bym był przezornym i, albo nie grał wcale, albo grał na przekór.

Odpuściłbym przede wszystkim Birmingham (albo zagrał jedynkę) i Rennes, który u siebie przy komplecie widowni może pokusić się o niespodziankę. Poza tym Nancy i Manchester Utd. też mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza

Górnik Zabrze- Widzew Łódź 1

 

23.11.2007 godzina: 20:00

 

Górnik Zabrze: 6 miejsce, 23 pkt

Widzew Łódź: 13 miejsce, 12 pkt

 

Górnik na własnym stadionie w tym sezonie przegrał tylko raz i to w pierwszej kolejce z Legią. Potem same zwycięstwa. Natomiast Widzew na wyjeżdzie w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Uzyskał tylko 3 remisy ze słabyymi drużynami. Widzew pojechał do Zabrza bez kilku podstawowych zawodników ( Piechna, Ukah) oraz ich najlepszego strzelca Napoleoniego. Górnik natomiast zagra w swoim najsilniejszym składzie. Gospodarze mają chyba najlepszą pare napastników Orange Ekstraklasy Jarka - Zahorski którzy razem strzelili już 14 bramek. Górnik w tym meczu podtrzyma swoją dobrą passe. Moim zdaniem Widzew nie wywiezie stąd punktów. Kurs na Górnik to ok 1,40. Dla mnie 8/10

Odnośnik do komentarza

Do typu Qcza, który również postawiłem moge dorzucić mecz Boavista- Guimaraes. Kurs na gości to aż 2,55. Gospodarze w tym sezonie spisuje się słabiutko zajmując dopiero 15 miejsce. Natomiast Vitoria jest 4. Boavista w tym sezonie nie wygrała ani jednego meczu, zremisowała kilka ze słabszymi przeciwnikami a ostatnio została rozgromiona przez Benifice aż 6:1. Goście są natomiast przeciwieństwem gospodarzy. Grają dobrze, w tym sezonie przegrali tylko raz. Mecz w sam raz aby zagrać dubelkiem z MTK.

Odnośnik do komentarza

zaczela sie zima...a wiec zimowe typy.

Na dzis dwie promocje:

1) Anders Jacobsen - Top 10

NIE po 1.72

To jakies nieporozumienie...do grania za 10/10

I trening 33 miejsce - 123,5

II trening 44 miejsce - 128

kwalifikacje byl pewny, ale z 10 ktora miala pewne mial 8 miejsce 120,5, czyli ok 34 miejsce.

Nie startowal w drużynie, bo poprostu jest bez formy. Aby byc top10 trzeba oddac dwa ladne skoki. Jesli ktos jest bez formy...jak ma to zrobic?

 

2 )Malysz TOP 3

NIE po 1.3

Malysz rownież nie ma formy w ten weekend. Kwalifikacje ok 18 miejsca, wczoraj 1 seria z tego co pamietam ok 27 miejsce. Dwa treningi: 22 i 7 miejsce. Zeby byc na podium trza byc w zyciowej formie. Nawet wtedy roznie bywa, bo czolowka wyrownana jest. Z ta forma co ma dzis...bez szans na podium

10/10

 

oba do grania w nordicbecie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
No to ja mam prośbę, aby specjaliści wypowiedzieli się na temat tego kuponu na weekend :)

 

Portsmouth- Tottenham 1

Valenciennes- Auxerre 1

Atalanta- Palermo 1

 

Za 5 zł do wygrania 43,10 zł.

 

Może specjalistą nie jestem, ale praktycznie co weekend coś typuję.

 

Portsmouth - Tottenham - według mnie jest to mecz na remis. Mimo, że Tottenham jeszcze na wyjeździe nie wygrał, to zaliczył aż 5 remisów. Portsmouth to z kolei mistrzowie remisów na własnym stadionie. Na siedem meczy u siebie zremisowali pięć.

 

Valenciennes - Auxerre - bardzo dobry typ. Drużyna Irka Jelenia w dużym kryzysie, a gospodarze są rewelacją tego sezonu.

 

Atalanta - Palermo - Ja tutaj postawił bym dla bezpieczeństwa 1X.

 

 

Moje typy na LM :):

 

Olympiakos - Werder over 2.5

 

Real - Lazio 1

 

Marseille - Liverpool 2

 

Porto - Besiktas 1

 

Rangers - Lyon 2

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajne promocje u buków:

1) 11zł za 1zł w BETSSON.com

Rejestrujemy się na stronie. Następnie wysyłamy sms o treści BETSSON na numer 7135 (koszt - 1.22 z VAT)

Sms zwrotny z kodem vouchera dojdzie do ok. 5 min po wysłaniu smsa. Otrzymany kod - voucher wklepujemy w odpowiednie miejsce w "Moim Koncie". :) Natychmiast pojawia się u nas 11 złotych. Oferta ważna tylko na zakłady.

 

2) 5 Euro za rejestracje w BegaWin.com

Tutaj wystarczy się zarejestrować, aktywować konto i po kilku godzinach na koncie pojawi się 5 Euro :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Juventus - Sampdoria : Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto Tak 2,31

Juventus stracił u siebie jak na razie 3 gole, a dziś w zespole Sampdorii zabraknie prawdopodobnie Montelli i Cassano. Co prawda obrona Juve pozostawia ostatnio sporo do życzenia, ale zawsze mają jeszcze Buffona.

 

Russia - Polska: Match Winner 2 3,05

Polki zagrały świetny drugi set z Serbią, jeśli dziś zagrają tak samo mają duże szanse na wygraną.

 

Ghana - Guinea: Margines zwycięstwa Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej 2,36

Ghana to gospodarz turnieju, myślę że na będą chcieli efektownie rozpocząć ten turniej i zagrają dość ofensywnie. Mają w swoim składzie więcej gwiazd i powinni sobie poradzić z Gwinejczykami. Prawdopodobny jest też over, przewiduję wynik 3:1.

 

Kursy z betsson.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie nietypowe pytanie...

 

Mam konto w bet-at-home, jednak nie jestem zadowolony z ich kursów. Którego buka polecilibyście, żeby się przepisać?

 

Podoba mi się bet and win, jak jest u nich z ofertą i wypłacalnością kasy? A może wybrać cos innego?

 

Poproszę o jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza

Guli spokojnie bwin, nawet jakis bonus 100pln mozesz zalapac, pozniej expekt tez mozna po bonusa i betsson, ale na dluzsze granie zdecydowanie bwin. O limity sie nie boj jesli to 1 konto na domostwo i nie wygrasz jakis 20.000-40.000 zeta lub nie bedziesz gral baboli (czytaj np. meczy po ich odbyciu).

[spam]

Przy okazji zapraszam do typowania w MeGaTyperze. Własnie rusza wiosenna runda i fajne nagrody do wygrania sa.

http://pyra.pl/megatyper/

[/spam :P]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czesto dostaje na priva pytania: gdzie teraz wplacic, gdzie jest fajny bonus. No wiec wlasnie taki wyczailem i sam zalozylem konto i wplacilem:

W BetGun daja 40% bonusu az do 360pln czyli maksymalnie wplacamy 900pln i na koncie automatycznie jest 1260pln! Oczywiscie mozna wplacic np 100pln i saldo wtedy wynosi 140pln.

Z tego co popytalem sie i wyczytalem buk pewny. W 100% wyplacalny. Minusem sa limity po ok 400pln na zaklady, przy wiekszych wygrana 100pln na zaklad. Posiadaja moneybookers wiec wplaty bez problemow, maja tez konto w BPH wiec mozna przelewem wplacic lub przez system mtransfer, ale wtedy z tego co widzialem biora 1% prowizji (od 100pln 1PLN...czyli koszt przelewu, a kasa od reki, wiec sposob tez niezly dla mniejszych wplat, dla 1000pln juz jednak 10pln prowizji..a to troszke duzo i lepiej 2 dni na przelew poczekac).

Z tego co sie zorientowalem kursy maja na poziomie innych dostepnych bukow...czasem wyzsze, czasem nizsze, ale podobno czesto "zasypiaja" i idzie znajdowac niezle promocje np na siatke czy kosza.

Przy zakladaniu konta trzeba zaznaczyc okienko typ promocji: reaktywacja, bo sa inne nizsze dostepne.

BetGun - bonus 360 PLN (link referujacy)

 

edyta jeszcze informuje o warunkach obrotu bonusu:

# bonus musi zostać obrócony czterokrotnie, a kwota początkowego depozytu dwukrotnie w zakładach oferowanych na www.betgun.com

# wymagany obrót klient może dokonać na dowolnej liczbie zakładów (min. dwa zdarzenia na kuponie), przy dowolnych stawkach, z minimum jednym zdarzeniem na kuponie z kursem 1,4

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno założyłem sobie konto na Bwin i zaczyna mnie wkurzać ten buk. Mam kilka takich sytuacji, że mecz powinien być rozegrany 2-3 dni temu, a wyniku na moim koncie nadal nie ma. Jako przykład podam Esteghlal - Rah Ahan, mecz sprzed 2 dni, a wynik wczorajszego meczu Olympique Lyon - FC Sochaux Montbeliard pojawił się dopiero dziś ok 16. Czy takie spóźnienia u tego buka to norma? Dziś też obstawiłem spotkanie Bahrajn - Iran, miał się rozegrać coś koło południa, a wyniku nie ma.

Co robić w takich wypadkach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...