Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Ale myślę że wszyscy, którzy widzieli Szachtar w ubiegłym sezonie w LM wiedzą co on potrafi. Chodzi o to, że na 4 ofensywne pozycje Chelsea ma 8 wysokiej klasy graczy i z tego powodu transfer Williana nie wydaje się specjalnie konieczny.

nie zapominaj o kontuzjach i kartkach w trakcie sezonu jak dla mnie to świetny ruch.

Odnośnik do komentarza

Mając na uwadze że wszyscy nowi zawodnicy grali w innych ligach niż Angielska myśle że główna siła zespołu będzie opierać się na starych zawodnikach a nowi piłkarze przynajmniej na początku sezonu będą tylko uzupełnieniem składu , natomiast w trakcie sezonu te proporcje będą się zmieniać i będą grali coraz więcej bo jak kończy się stawianie na nowych zawodników w większości pokazała dwa i trzy lata temu Legia.

Odnośnik do komentarza

 

Lol, i z tej miłości chciał odejść do City.

To była tylko gra z jego strony nastawiona na podbicie pensji i ugruntowanie swojej pozycji w zespole- wystarczy poczytać wywiady jakich wcześniej udzielał.

 

 

Co tylko pokazuje jak kocha United. Błagam ;)

 

Willian to IMO b. dobry transfer i myślę, że sobie spokojnie poradzi z rotacją trener Chelsea ;)

Odnośnik do komentarza

A czy Lamela nie jest właśnie odpowiedzią? Poza tym przyszedł Paulinho, Soldado, Chadli, Capoue i być może jeszcze kogoś uda im się sprowadzić.

 

 

 

Właśnie różnie to z tym bywa.

 

No jak by nie patrzeć piłka nożna to jednak sport drużynowy i lepiej nie być zależnym od formy jednego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Nieoficjalnie mówi się, że Tottenham chciałby pozyskać z Ajaxu Eriksena i Alderweirelda. Londyńczycy złożyli ponoć ofertę w sumie 15 mln funtów za ten duet. Stanowisko Ajaxu jest takie, że przy kwocie mniejszej niż 12 mln za samego Eriksena nie ma w ogóle rozmowy. Osobiście uważam tę wycenę za i tak zaniżoną. Do tego dochodzi fakt, że wg swojego agenta Christian nie jest zainteresowany przejście do klubu, który nie gra w LM. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed 9 lat, kiedy w ostatnich godzinach okienka Ajax oddał za śmieszną kwotę swojego najlepszego zawodnika (czyt. transfer Zlatana do Juve).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...