Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie tam :P kto by tam nie trenował i tak sie "osra" ;) Harry ma swietny poczatek, pewno mu sie uda utrzymac baa moze nawet wygrzebie sie na pierwsza 10 ale przyjdzie nowy sezon i znowu kupa ;) ja nie mam pojecia dlaczego wlasnie tak sie dzieje na WHL podobnie jest w Newcastle ;) ot takie dziwne kluby :D ciesze sie ze Roman strzelil nareszcie :)

 

a u Nas :D co ?

 

Cheltenham Town - Leeds United 0:1(0:1)

Bramka: Luciano Becchio 7'

 

mozna powiedziec kazdy ma takiego Batistute na jakiego zasluzyl :D ale Luciano wymiata u nas :D mamy 2 miejsce i moze czas najwyzszy jakis awans ;)

Odnośnik do komentarza
a gdzie tam :P kto by tam nie trenował i tak sie "osra" ;)

 

No chyba nie...byl dobry Manago - Martin Jol, ktory teraz swietnie radzi sobie w Bundeslidze i tylko niecierpliwosc Levyego sprawila,ze pozbyto sie dobrgo fachowca,bo nie oszukujmy sie za jego kadencji Spurs radzili sobie swietnie w lidze i UEFA. Mysle,ze gdyby pozostal, to Keane i Berbatov dalej by grali WHL,a odeszli chyba przez Ramosa...tak mi sie wydaje :]

Odnośnik do komentarza
Martin Jol, ktory teraz swietnie radzi sobie w Bundeslidze

Hamburg od paru lat jest w tym samym miejscu w BuLi (poza sezonem 06/07, gdzie długo byli ostatni w tabeli) i prawie zawsze jest w czubie BuLi i akurat zasługa w tym Jola niewielka. Raczej Stevensa, który mu zostawił mocno napakowany skład. Plus dla niego, że nie popsuli się po odejściu van der Vaarta.

Odnośnik do komentarza
Były obrońca Leeds Ian Harte rozpoczął treningi w ośrodku przygotowawczym The Whites - Thorp Arch.

 

Wychowanek Akademii Leeds rozegrał w latach 1995-2003 prawie 300 meczy dla Leeds. W europejskich pucharach pojawiał się na boisku 45 razy.

 

Irlandczyk odszedł z klubu w 2003 roku do Levante UD, po tym jak Leeds spadło z Premiership. Ostatnio występował w Sunderlandzie, ale miał ogromne problemy z wywalczeniem miejsca w składzie "Czarnych Kotów".

 

Jeśli szkoleniowiec Gary McAllister uzna, że Ian będzie wzmocnieniem zespołu to na pewno obie strony dogadają się. Harte to wychowanek Leeds, do tej pory jest fanem tego klubu.

 

Zanosi sie na mega come back !! :o to przeciez byla jedna z najlepszych lewych szkit na statku premiera ;] wracaj do Nas Ian :] do dzis pamietam jego atom w nodze ( i bramke z Depor w LM:) )

Odnośnik do komentarza
Striker Malcolm Christie has been given clearance to play in the Football League for Leeds United.

 

The club received confirmation on Friday morning that Malcolm is now eligible to play in the League and he will go straight into the squad for Saturday's game against Hartlepool United at Elland Road (3pm).

 

The former Middlesbrough and Derby marksman, who has signed non-contract forms with Leeds United, made his debut for the club in Monday's FA Cup first round replay at Northampton Town.

 

The 29-year-old was registered with the FA in October when he made his first appearance for the club in the Totesport.com League, and that registration ensured he was available to play in the FA Cup.

 

The club kept his FA Cup appearance a closely guarded secret on Monday, and his debut was only confirmed when the teamsheets were exchanged at Northampton.

 

The striker, making his first appearance since April 2007, impressed manager Gary McAllister, and his presence gives added competition for places in the front-line.

 

Christie gives added strength to an already full squad for manager Gary Mac to select from against Hartlepool.

 

odnosnie Chtistie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W żadnym wypadku nie chcę być złośliwy, ale długo nie musieliśmy czekać, aby się okazało, że ta młodzież Arsenalu aż tak galaktyczna nie jest.

Z Wilshere'a wyrośnie pewnie reprezentant Anglii, z Veli oraz Meridy zapewne też będą ludzie, ale co do reszty młodzików, którzy wczoraj wystąpili mam poważne wątpliwości.

 

Powtórzę natomiast to, co pisałem w temacie o AFC. Takie kluby jak United, czy CFC, niekoniecznie pokazują od razu światu to, co u nich najlepsze na zapleczu pierwszej drużyny. Wspominałem o Mancienne z CFC, który niedługo po tym jak o nim pisałem dostał powołanie do seniorskiej reprezentacji na mecz z Niemcami. Mówiłem o naszym Welbecku, który zdołał już strzelić cudowną bramkę w debiucie. Mówiłem o Catcharcie, a teraz wszyscy z Plymouth dziwią się jak to możliwe, że ten młodzian prezentuje się tak wspaniale, nie wpsominając już o Campbellu, który odgrywa coraz ważniejszą rolę w Spurs i osobiście mam nadzieję, że dostanie swoją szansę na OT kosztem Teveza. Podobnie było z Evansem. Zapewniam, takich piłkarzy jest dużo więcej (oglądając Youth Cup United vs CFC jestem o tym pewien w 100%).

Odnośnik do komentarza
W żadnym wypadku nie chcę być złośliwy, ale długo nie musieliśmy czekać, aby się okazało, że ta młodzież Arsenalu aż tak galaktyczna nie jest.

 

Tylko, że ten mecz niczym nie różnił się od meczu z np. Wigan, poza farfoclem Fabiana z 5 minuty, który ustawił mecz. I czterema 100% szansami niewykorzystanymi przez Bendtnera (+ 1 Veli, 1 Randalla i 1 Meridy), wczoraj nie wchodziło, ale nie ma co ich przekreślać.

 

Z Wilshere'a wyrośnie pewnie reprezentant Anglii, z Veli oraz Meridy zapewne też będą ludzie, ale co do reszty młodzików, którzy wczoraj wystąpili mam poważne wątpliwości.

 

Ramsey.

 

O Manciennie zapominasz tylko dodać, że jest rok starszy od takiego np. Walcotta. Od Ramseya i Meridy jest starszy 2 lata, od Wilshere'a 4. Od Veli o rok, a przecież on ma już za sobą cały sezon w Primiera Division. Nie przecze, że będą z niego ludzie, ale to już 20 latek, czas najwyższy być powoli wprowadzanym do 1 składu, aby nie powtórzyć drogę Glenna Johnsona.

 

Co do Plymouth, Stokes ładował gola za golem w 1 lidze Szkockiej (założę, że to podobny poziom), a w Arsenalu nigdy szans nie dostał.

 

Mówiąc krótko, patrząc na to jak desperacko szukasz nazwisk, widzę, że jednak trochę się obawiasz. Młody zawodnik MU jeżeli gra w Plymouth, to jest wart wymienienia, kiedy młody zawodnik Arsenalu (Simpson) zostaje graczem roku Millwall, to nie jest wart wymienienia.

 

Niestety, stety ale między klubami takimi jak MU, a resztą jest przepaść. Pamiętam jak 2 lata temu Song był na wypożyczeniu w Charltonie i wszyscy się podniecali, że taka świetlana przyszłość przed nim, że ich (Charltonu) najlepszy zawodnik po Bencie ( a Charlton wtedy w PL było) i co, Song wrócił, rok posiedział na ławce, teraz trochę gra, fakt, przeciwko Chelsea bardzo dobrze, ale ogólnie to średniak.

 

Ps. A przecież Arsenal też ma paru utalentowanych zawodników na wypożyczeniu - Traore i Barazite, żeby daleko nie szukać.

Odnośnik do komentarza
Tylko, że ten mecz niczym nie różnił się od meczu z np. Wigan, poza farfoclem Fabiana z 5 minuty, który ustawił mecz. I czterema 100% szansami niewykorzystanymi przez Bendtnera (+ 1 Veli, 1 Randalla i 1 Meridy), wczoraj nie wchodziło, ale nie ma co ich przekreślać.

Nie widziałem niestety meczu z Wigan, ale wczorajszy jak najbardziej i Arsenal mnie nie przekonał. Stworzyliście kilka dobrych sytuacji, ale Burnley nie zostało zdominowane, a w dodatku bardzo łatwo wyprowadzali groźne kontry.

 

Ramsey.

Oczywiście. Zupełnie wypadło mi z głowy nazwisko tego grajka.

 

O Manciennie zapominasz tylko dodać, że jest rok starszy od takiego np. Walcotta.

Oczywiście, ale to obrońca. Niezbyt łatwo znaleźć w całej PL 20-latka grającego w miarę regularnie w środku obrony, nie mówiąc już o pierwszej czwórce. Manciennie robi furorę na wypożyczeniu w Wolves, a jak pokazał przykład Evansa, świetną dyspozycję w meczach Championship można kontynuować w Premier League.

 

Nie przecze, że będą z niego ludzie, ale to już 20 latek, czas najwyższy być powoli wprowadzanym do 1 składu, aby nie powtórzyć drogę Glenna Johnsona.

Mówisz o Johnsonie tak, jakby obecnie jego piłkarska kariera znalazła się na zakręcie. A jest wprost przeciwnie - strzelił ostatnio bramkę, która będzie pewnie kandydowała do gola sezonu i rozegrał świetną partię z Niemcami. Wcale niewykluczone, że zajmie już na stałe miejsce w kadrze Albionu.

 

Mówiąc krótko, patrząc na to jak desperacko szukasz nazwisk, widzę, że jednak trochę się obawiasz. Młody zawodnik MU jeżeli gra w Plymouth, to jest wart wymienienia, kiedy młody zawodnik Arsenalu (Simpson) zostaje graczem roku Millwall, to nie jest wart wymienienia.

Nie mam się czego obawiać.

 

Nie widziałem wiele razy Simpsona w akcji. Nie widziałem go również w młodzieżówce angielskiej, a jego bilans w Millwal również nie powala (6 bramek w 41 meczach bodaj). Wymieniam Catcharta bo jego kariera przypomina mi to, co jeszcze 2 lata temu przechodziliśmy z Evansem. A Catchart to mimo wszystko dosyć uznana marka - występ w kadrze Europy u-17 chyba ma jakieś znaczenie.

 

Jestem również daleki od "desperackiego szukania nazwisk". Staram się regularnie oglądać spotkania rezerw oraz akademii United i doskonale wiem ilu mamy świetnie rokujących młodzików. Pomijając już Evansa, który udowodnił, że jest graczem z wielką przyszłością, są Welbeck, Possebon, Rafael, Fabio, Stewart, Amos, Morrison(to jest dopiero perła), Macheda, Petrucci, James, King czy C.Evans . Nie mówiąc już o Andersonie, Cathcarcie czy Campbellu. Za rok, dwa znowu kilku z wyżej wymienionych zagra w seniorach, strzelą bramkę w debiucie z 30 m. i wszyscy będą zdziwienie, gdzie się oni uchowali ;)

 

Niestety, stety ale między klubami takimi jak MU, a resztą jest przepaść. Pamiętam jak 2 lata temu Song był na wypożyczeniu w Charltonie i wszyscy się podniecali, że taka świetlana przyszłość przed nim, że ich (Charltonu) najlepszy zawodnik po Bencie ( a Charlton wtedy w PL było) i co, Song wrócił, rok posiedział na ławce, teraz trochę gra, fakt, przeciwko Chelsea bardzo dobrze, ale ogólnie to średniak.

Każdy piłkarz to osobna historia. Song nie miał czasem groźnej kontuzji? Poza tym styl Charltonu mógł odpowiadać Francuzowi i tam się potrafił odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Mówisz o Johnsonie tak, jakby obecnie jego piłkarska kariera znalazła się na zakręcie. A jest wprost przeciwnie - strzelił ostatnio bramkę, która będzie pewnie kandydowała do gola sezonu i rozegrał świetną partię z Niemcami. Wcale niewykluczone, że zajmie już na stałe miejsce w kadrze Albionu.

 

Mówie w formie, w Chelsea się nie przebił. I jakiejkolwiek furory by w Pompey's nie robił, to Chelsea mało z tego radości będzie miało.

 

a jak pokazał przykład Evansa, świetną dyspozycję w meczach Championship można kontynuować w Premier League.

 

Można, nie trzeba. Zresztą, z całym szacunkiem dla Evansa i jego dobrej gry przeciwko Chelsea, przed nim też jeszcze długa droga. Djourou, mimo samobója też z Chelsea zagrał dobrze, a z W.B.A był najlepszym obrońcą Kanonierów. Wiem, że Evans ma za sobą sezon w Sunderlandzie. Ale Djourou ma za sobą sezon w Birmingham :P.

 

Nie widziałem wiele razy Simpsona w akcji. Nie widziałem go również w młodzieżówce angielskiej, a jego bilans w Millwal również nie powala (6 bramek w 41 meczach bodaj).

 

Na skrzydle grał. Strzelił 7 goli, ale to mała różnica. Ma podpisać nowy kontrakt i być w styczniu wypożyczony do Norwich, to będziesz miał okazje go zobaczyć :).

 

Jestem również daleki od "desperackiego szukania nazwisk". Staram się regularnie oglądać spotkania rezerw oraz akademii United i doskonale wiem ilu mamy świetnie rokujących młodzików. Pomijając już Evansa, który udowodnił, że jest graczem z wielką przyszłością, są Welbeck, Possebon, Rafael, Fabio, Stewart, Amos, Morrison(to jest dopiero perła), Macheda, Petrucci, James, King czy C.Evans . Nie mówiąc już o Andersonie, Cathcarcie czy Campbellu.

 

No widzisz, teraz się już droczysz, sięgając po graczy U-18 albo jeszcze niżej, przecież tak to się możemy 10 nazwisk przekrzykiwać, które są tak naprawdę jeszcze anonimowe :P.

 

Również mogę wymieniać Nordveitów, Murphych, Freemanów, Bartleyów, Lansburych, Frimpongów i Nicholasów itp. ale to już szutka, dla sztuki :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...