Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A ja myślę, że ta kara się Roo przyda. Zawsze kiedy mamy wrażenie, że wszystko z nim już ok, że się poprawił, to odwala coś, co zmusza nas do weryfikacji naszej oceny. A jeśli po takiej karze się nie ogarnie, to nie ma dla niego ratunku i tak naprawdę nigdy nie będziemy wiedzieli kiedy znowu coś mu odwali.

 

To tyle jeśli chodzi o samego Rooneya, bo jeśli chodzi o tego typu faule, to muszą być one surowo karane, bo to zwykły bandytyzm. Może są one trochę mniej denerwujące niż symulowanie, ale również powinny być wyeliminowane.

Odnośnik do komentarza

Pepe czy inny Marcelo byłby już wyzywany od zwierząt z żądaniem zawieszenia na pół roku.

A jakby kopnięty został C.Ronaldo czy Busquets, to by był od razu jazgot, że Rooney go nawet nie dotknął, i to zwykła symulka. Ot tak to już jak sobie człowiek wyrobi opinię.

 

Jak ukradniesz coś 100 razy(i wszyscy będą o tym wiedzieli) to potem jak coś zginie to każde będzie Ciebie podejrzewał, nawet jeśli jesteś niewinny, normalka.

 

PS: Symulowanie jest jeszcze gorsze, bo częściej uchodzi płazem i nie ma za to kar pomeczowych ;) Jakby za nurki dawano zawieszenia, to nie miałbym nic przeciwko, symulowaniem przynajmniej się nie robi krzywdy przeciwnikowi(jeśli chodzi o zdrowie).

Odnośnik do komentarza

IMO kara w granicach zdrowego rozsądku, ja dalbym 2 mecze zawieszenia, ale ciężko mi o obiektywizm :P. Niby Roo nie protestował przy kartce, niby wysłał list z przeprosinami, no ale to co zrobił było po prostu głupie i zasłużył na przerwę. FA złożyła apelację, ale wieje to trochę hipokryzją biorąc pod uwagę, że składa je organizacja która wlepiła temu samemu zawodnikowi 2 mecze zawieszenia za rzucone przekleństwo do kamery (po strzelonej bramce jeżeli dobrze pamiętam, więc też nie było to obrażanie, po prostu nieładne zachowanie).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Chyba każdy wie co się stało wczoraj podczas meczu Tottenhamu z Boltonem. Z tego co czytam w internecie Muamba jest w stanie krytycznym, nie oddycha samodzielnie oraz dzisiaj rano miał kolejny atak serca.

- to jest fragment meczu tuż po tym wydarzeniu. Nie wiadomo chyba narazie co było przyczyną ataku. Mecz został przerwany przy stanie 1-1 przy porozumieniu sędziego Howarda Webba i szkoleniowców obu drużyn.
Odnośnik do komentarza

Skąd informacja o ponownym zatrzymaniu akcji serca rano? Nic takiego nie miało miejsca. Trzeba czekać i się modlić, żeby wyczynowy sport nie zebrał żniwa w postaci kolejnego młodego człowieka ...

Przeczytałem o tym na jakiejś stronie internetowej, nie chce mi się wertować historii w poszukiwaniu tej informacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...