Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Kibiców na Lechii będzie coraz więcej, co widać po sektorze rodzinnym. Na początku jego istnienia był on prawie pusty, teraz regularnie zapełnia się w 3/4 (na oko).

Chciałbym też zauważyć że protestowały Lwy Północy a nie wszyscy kibice Lechii. Większość spraw udało się rozwiązać na spotkaniach z przedstawicielami klubu, więc podpisanie porozumienia jest tylko kwestią czasu.

 

Buval bardzo mi imponuje. Nie jest świetnym technikiem, ale jest szybki, silny i co najważniejsze - potrafi dołożyć nogę/głowę w odpowiednim miejscu, co czyni z niego świetnego snajpera. Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

Są tacy którym przeszkadza, ale nie jest ich na pewno tak wielu jak niektórym się wydaje. Wiadomo jak jest z mentalnością tłumu, jakby się jakiś paru wyrwało do buczenia czy coś, to pewnie pociągnęli by za sobą innych. Ale generalnie nawet jeśli są osoby, które są przeciw czarnym piłkarzom w Lechii to są po prostu obojętni, bo wiedzą, że może to jedynie zaszkodzić klubowi. Więc można powiedzieć, że trochę się unormowała sytuacja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słaby mecz, ale co zrobić skoro Arka grała prawie całym zespołem w obronie. Kapsa praktycznie bezrobotny, ale my też mieliśmy kłopoty, żeby postraszyć Witkowskiego. Gola udało się zdobyć dopiero po stałym fragmencie gry. Po dośrodkowaniu Nowaka gola strzelił Piotrek Wiśniewski. Trzeba przyznać, że Nowak w tym sezonie wolne i rożne wykonuje bardzo dobrze i stwarza sporo zagrożenia pod bramką rywali.

Oprócz tego nie było wiele okazji do strzelenia gola więc trzeba się cieszyć, że chociaż raz coś wpadło.

3 punkty dają nam awans na podium, czekam teraz do meczu z Wisłą, jeśli wygramy to możemy naprawdę w tym sezonie liczyć na miejsce na podium.

Odnośnik do komentarza

Mecz wyglądał jak wszystkie poprzednie derby Trójmiasta w Ekstraklasie - dużo ostrej gry, mało sytuacji bramkowych i ostatecznie zwycięstwo Lechii :D Nie ma w zasadzie o czym pisać, bo niewiele się działo - dziwi mnie tylko czemu Bruma nie wyleciał z boiska. W Lechii najsłabszy był Wiśnia, na szczęście w najważniejszym momencie się nie pomylił.

Odnośnik do komentarza

Marko Bajić nie zagra do końca roku. Szkoda, ale miejmy nadzieję, że więcej szans na pokazanie się będzie miał Pietrowski i dobrze je wykorzysta.

A w sobotę mecz z Wisłą. Mecz, który musimy wygrać jeśli chcemy potwierdzić nasze aspiracje do walki o czołowe miejsca. Biorąc pod uwagę, że Wisła również będzie chciała odnieść zwycięstwo możemy liczyć, że będzie to woda na młyn dla naszych kontr jak w meczu z Legią. Realnie patrząc nie mamy się czego obawiać, bo wcale nie mamy słabszej kadry od Wiślaków. Zagrajmy jak ostatnio i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, u nas grał godzinę Bukhari, który tak jakby grał dla was. Marciniak poza tym odprawiał harce w dwie strony. Co do karnego dla Wisły to akurat nie wiem czy powinien być, bo siedziałem na długiej i nie widziałem, ale ogólne komiczne sędziowanie tego facet i jego liniowych, jednym z nich jest młody Listkiewicz ;]

Odnośnik do komentarza

Nie, nie. Lechia mogła mieć co najmniej jednego karnego, bo jeśli chodzi o sytuację z końcówki to Cikosz na pewno trafił w piłkę, a ta w nogi zawodnika Lechii. Ale i tak gdyby tylko Buval coś strzelił, to wynik mógł być całkiem inny.

A, i jeszcze te genialne offsajdy, na które łapani byli Wiślacy i dwumetrowy spalony chyba Lukjanowsa, gdzie liniowy nie widział, bo był ustawiony pięć metrów z tyłu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...