Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba jednak jestem zwolennikiem klasyki C-O. Tego typu style to pójście na łatwiznę, bo się ludziom wycinać nie chce :P

 

Albo po prostu nie umieją :P

 

Nie wiem w sumie do końca dla kogo pracujesz i czemu uczepiłeś się Centrum jak rzep psiego ogona, lecz zaliczyłeś kolejną wpadkę, gratuluję. Otóż zapewniam Cię, że nasi graficy ze stylem cut-out radzą sobie na przykład tak: click!

 

I na przyszłość rada: jeśli dalej chcesz trollować, to porozmawiaj z Puckiem lub Bartonem - są w tym naprawdę nieźli i w tym miejscu wcale nie mam zamiaru urazić dwóch panów, bo dobry trolling to też niełatwa sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu się czepiasz chłopaka - uwaga o tym, że ktoś robi inne style bo nie umie w C-O była skierowana ad incertam personam, a nie bezpośrednio w Waszych grafików.

 

Poza tym popraw link do tych prac w C-O, bo obecnie efekt jest komiczny w sytuacji, gdy przenosi on do komunikatu "Przepraszamy ale strona o tym adresie nie została odnaleziona na Centrum Football Managera" :diabelek:

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak jestem zwolennikiem klasyki C-O. Tego typu style to pójście na łatwiznę, bo się ludziom wycinać nie chce :P

 

Albo po prostu nie umieją :P

 

Nie wiem w sumie do końca dla kogo pracujesz i czemu uczepiłeś się Centrum jak rzep psiego ogona, lecz zaliczyłeś kolejną wpadkę, gratuluję. Otóż zapewniam Cię, że nasi graficy ze stylem cut-out radzą sobie na przykład tak: http://www.centrumfm...gue_09_10.html.

 

I na przyszłość rada: jeśli dalej chcesz trollować, to porozmawiaj z Puckiem lub Bartonem - są w tym naprawdę nieźli i w tym miejscu wcale nie mam zamiaru urazić dwóch panów, bo dobry trolling to też niełatwa sprawa ;)

Moje GG: 6028977.

Mój e-mail: pucek@cmrev.com

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak jestem zwolennikiem klasyki C-O. Tego typu style to pójście na łatwiznę, bo się ludziom wycinać nie chce :P

 

Albo po prostu nie umieją :P

 

Nie wiem w sumie do końca dla kogo pracujesz i czemu uczepiłeś się Centrum jak rzep psiego ogona, lecz zaliczyłeś kolejną wpadkę, gratuluję. Otóż zapewniam Cię, że nasi graficy ze stylem cut-out radzą sobie na przykład tak: http://www.centrumfm...gue_09_10.html.

 

I na przyszłość rada: jeśli dalej chcesz trollować, to porozmawiaj z Puckiem lub Bartonem - są w tym naprawdę nieźli i w tym miejscu wcale nie mam zamiaru urazić dwóch panów, bo dobry trolling to też niełatwa sprawa ;)

 

Tofu napisał opinię ogólną o leniwych ludziach którym się nie chce wycinać to ja dorzuciłem swoje trzy grosze, i tyle w temacie. Więc nie wiem po co zaraz to obruszenie jakbyście byli pępkiem świata i wszyscy tylko o was mówili.

Odnośnik do komentarza

OŚWIADCZENIE

Redakcja Centrum Football Managera przyjęła z wielkim niepokojem fakt bezprawnego korzystania z jej zasobów redakcyjnych przez osoby nieupoważnione.

 

Posługiwanie się cudzymi danymi dostępowymi (login i hasło) przez osoby nieupoważnione do korzystania z zasobów Redakcji jest nie tylko nadużyciem, ale również czynem nieuczciwej konkurencji, jeżeli dotyczy członka redakcji konkurencyjnego serwisu.

 

Jesteśmy w posiadaniu dowodów (logi oraz numery IP), że w dniach 28.08 o godz.19:21, 30.08 o godz.16:16, 02.09 o godz. 10:23 oraz 02.09 o godz. 16:18 miały miejsce bezprawne logowania do naszych zasobów redakcyjnych przez osobę będącą członkiem redakcji CM Revolution, wykorzystującą login i hasło jednego z naszych redakcyjnych kolegów.

 

W związku ze zmianami, które nastąpiły w Redakcji CFM zależy nam, aby nasze relacje z konkurencyjnymi serwisami opierały się na wzajemnym szacunku, profesjonalizmie, godności, uprzejmości i równości.

 

Nowa redakcja CFM chce wobec konkurencji postępować uczciwie, otwarcie i w sposób transparentny, szukając korzyści wyłącznie poprzez oferowanie publikacji i usług lepszej jakości. W związku z tym pragniemy unikać wszelkich praktyk, które są nieetyczne lub niezgodne z prawem, w nadziei, że tego samego możemy oczekiwać w zamian.

 

Świadomi faktu, że nieuczciwe postępowanie poszczególnych osób nie zawsze dzieje się za wiedzą i zgodą całej redakcji, postanawiamy nie wskazywać konkretnej osoby.

 

Niniejsze oświadczenie jest wyrazem naszego stanowczego sprzeciwu wobec takich praktyk oraz wyrażeniem głębokiej nadziei, że podobne zdarzenia nie będą miały miejsca w przyszłości. W innym przypadku będziemy zmuszeni do podjęcia bardziej radykalnych działań, w tym wykorzystania dostępnych środków prawnych, mających na celu ochronę naszych interesów.

 

Redakcja Centrum Football Managera

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, ściągnięcie emeryta to genialny transfer :P Gdyby tak było, to kluby katarskie byłyby regularnie klubowymi mistrzami świata :P

 

Ja uważam, że transfery CM Rev (m.in. Perla, Bolson, Zachi) są dużo bardziej znaczące, bo są to osoby aktywne i regularne, a nie takie, którym się chce raz na ruski rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...