Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

to teraz mam się zastanawiać, co Pucek ma w głowie pisząc taki komentarz, przeszukiwać całą stronę i szukać co autor miał na myśli.

Brawo! Właśnie odkryłeś zasady rzetelnego udziału w dyskusji! Połowa wysiłku za Tobą. Teraz jednak najtrudniejsze - wprowadzić to dociekanie w życiu. Powodzenia!

 

Dodam też, że w mojej opinii bez cienia wątpliwości Twoje zachowanie wynikało z niechęci wobec CM Rev, Pucka jako przedstawiciela tej strony i traktowania CFM jako, cytując Ciebie, najlepszej strony. A mówiąc ogólniej - negatywne nastawienia przesłoniło Ci zdrowy osąd. Enjoy.

Żeby mieć o czym dyskutować to trzeba podać jeszcze link do artykułu a nie rzucić hasło i czekać, że wszyscy w te pędu polecą do Was i będą szukać wypocin autora komentarza, jeżeli przy dobrych wiatrach jest on jego autorem.

 

Mam niechęć, co nie oznacza, że jest zabronione wytykanie błędów. No i przede wszystkim przekonanie, że wszyscy wchodzą na Wasz serwis i znają całą Redakcję i wiedzę, że X jest z tej Redakcji.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza

to teraz mam się zastanawiać, co Pucek ma w głowie pisząc taki komentarz, przeszukiwać całą stronę i szukać co autor miał na myśli.

Brawo! Właśnie odkryłeś zasady rzetelnego udziału w dyskusji! Połowa wysiłku za Tobą. Teraz jednak najtrudniejsze - wprowadzić to dociekanie w życiu. Powodzenia!

 

Dodam też, że w mojej opinii bez cienia wątpliwości Twoje zachowanie wynikało z niechęci wobec CM Rev, Pucka jako przedstawiciela tej strony i traktowania CFM jako, cytując Ciebie, najlepszej strony. A mówiąc ogólniej - negatywne nastawienia przesłoniło Ci zdrowy osąd. Enjoy.

Żeby mieć o czym dyskutować to trzeba podać jeszcze link do artykułu a nie rzucić hasło i czekać, że wszyscy w te pędu polecą do Was i będą szukać wypocin autora komentarza, jeżeli przy dobrych wiatrach jest on jego autorem.

 

Mam niechęć, co nie oznacza, że jest zabronione wytykanie błędów. No i przede wszystkim przekonanie, że wszyscy wchodzą na Wasz serwis i znają całą Redakcję i wiedzę, że X jest z tej Redakcji.

 

EOT.

Nie wiem, na jakiej podstawie sądzisz, że "wszyscy wchodzą na Wasz serwis i znają całą Redakcję i wiedzę, że X jest z tej Redakcji". Każdy z osobna i wszyscy redaktorzy CM Rev razem wiedzą, że tak nie jest. A Ty, co ciekawe, sugerujesz to nie po raz pierwszy.

 

Błędu nie popełnił ani Pucek, ani Ty. Albo obaj go popełniliście - Pucek nie precyzując, o co chodzi, Ty - nie chcąc zrozumieć kontekstu jego słów.

Odnośnik do komentarza
Błędu nie popełnił ani Pucek, ani Ty. Albo obaj go popełniliście - Pucek nie precyzując, o co chodzi, Ty - nie chcąc zrozumieć kontekstu jego słów.
zapominasz o jeszcze jednej możliwości: Pucek był nieprecyzyjny, więc Brachu ocenił jego komentarz jako z tych "z dupy"

przypominam, że teksty Pucka nie są w kanonie lektur szkolnych (póki co, dam na mszę w tej sprawie), więc ich nieznajomość nie jest niczym uwłaczającym

Odnośnik do komentarza

dobry.adam pier**lisz od rzeczy, ale wybaczam.

Ponieważ cała dyskusja dotyczy pośrednio, mniej lub bardziej pięknego tekstu Pucka, to się do niego odniosę.

Otóż, tak jak nie lubię autora za jego zachowanie na forum, tak tym razem się z nim zgadzam.

Nie ma co usilnie robić z trybu HC(czy jakiegokolwiek innego) jedynego słusznego sposobu gry. Bo gra ma sprawiać przede wszystkim przyjemność. Raz ma się ochotę awansować do pierwszej ligi z czwartej, raz zdobyć mistrzostwo, puchar i wygrać LM swoim ulubionym klubem, w ciągu jednego sezonu. O ile ktoś się z tym nie wbija do rekordów czy innych form rywalizacji(vide konkurs na CMRev na bramkę, wygrany przez bodajże zedytowanego Pirlo), to jest jak najbardziej ok. Tym bardziej, że zasady HC, nie są specjalnie realistyczne, a raczej służą jedynie utrudnieniu rozgrywki. Zresztą jak doskonałe by nie były, nie ma co nakazywać komukolwiek grać w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

no skoro cała interesująca dyskusja skoncentrowała się tu, to podrzucę konkurencji jeszcze swój stary teścik: HC to nie realizm. Jak widzicie, jedynego i słusznego poglądu nie ma i pewnie nie będzie, więc proponuję wyłączyć emocje i zająć się graniem. A chętnych zapraszamy do polemiki, również na łamach CM Revolution.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że doświadczenie "SP" procentuje :)

 

Ale:

- wiszące spójniki, za które kiedyś, panie Perez, zabiłbyś mnie

- layout oczojebny

- zdjęcie na trzeciej stronie wstawione niechlujnie

 

:P

A to Panowie proszę nie do mnie :). Piotr po prostu takie coś mi przysłał i już nie chciałem go mordować za spójniki czy layout, zwłaszcza że dostałem 4 części w 2 dni :). Cały projekt od A do Z jest autorstwa Piotra. Co do zestawu "czerwony-niebieski" już przekazałem, resztę również przekażę, chociaż to już kwestia, jak Piotr to rozwiąże :).

 

Ogólnie całość była montowana dość spontanicznie, z czasem zapewne uwzględnimy wszystkie sugestie :).

Odnośnik do komentarza

Minęło dokładnie siedem dni od ostatniego podsumowania naszej pracy na Centrum. Co ciekawego pojawiło się u nas od tamtego czasu?

 

Newsy związane z grą (6):

* W pięć dni na szczyt rankingu - Football Manager już na szczycie!

* Recenzja gry na Gry-Online - Dobry ten nowy FM!

* Pomocna lektura dla graczy - Obszerny poradnik do FM-a

* Druga łatka do pobrania - Znów połatamy grę

* Ogromna paczka do ściągnięcia - Megapack od FM Formation

* Błąd w FM-ie - Niestandardowe widoki znowu do poprawki

 

Inne interesujące newsy:

* Druga edycja CFM Custom Leagues - Głosik powraca w wielkim stylu!

* Scouci tradycyjnie w formie - Kolejna dziesiątka, a niedługo piątka!

* Niższe ligi polskie do pobrania - Niższe polskie ligi już grywalne!

* Polska Społeczność Update wydany - PS Update do pobrania!

 

Pliki w Downloadzie (16):

* Osiem szczebli angielskich lig - RTC's English National League System Update build 1.2

* Pierwsze część z serii Głosika - Centrum FM Custom Leagues 2011 vol.1

* Nowa wersja edytora - FMRTE v4.0.115

* Ogromny save z FM-a - All Around Savegame 11.1.0

* Najlepsi scouci i fizjoterapeuci - Scouci i fozjoterapeuci (FM 2011)

* Najlepsi trenerzy - Sztab szkoleniowy (FM 2011)

* Mały plik od Jose77 - StarterCFM ver.1.11

* Polskie ligi od Barteza - FM 2011 Polska 3 liga grywalna Update v1.0

* Nowe ikonki obrazujące morale - Morale Smilies

* Najnowszy patch - Football Manager 2011 Patch 11.1.1

* Nowe ikonki pogody - Weather icons

* Program scoutujący FM Assistant 11 v0.9 beta

* Najnowsza wersja edytora dla nowej łatki - FMRTE v4.0.117

* Plik dodający polskie znaki - CFM Polish Names Fix (ver.1.36)

* Nie osiem a dziesięć szczebli lig z Anglii - RTC's English National League System Update level 10 v1.07

* Nowa wersja scouta do nowego patcha - FM Assistant 11 v0.95 beta (patch 11.1.1)

 

Teksty w Artykułach (2):

* Oszuści zdaniem Icona - "FM-owi oszuści"

* Kariera Piotra Sebastiana - "Charlton Athletic #1"

 

Dodatki w Grafice (15):

* Facepack w stylu Cut-Out - Widzew Łódź

* Facepack w stylu Cut-Out - Lech Poznań

* Facepack w stylu Cut-Out - Cracovia

* Facepack w stylu Cut-Out - Ruch Chorzów

* Logopack w stylu Standard - Bundesliga 2010/2011

* Logopack w stylu Standard - Allsvenskan 2010/2011

* Skin użytkownika dave byrd - dave byrd Dark

* Skin użytkownika NickJ73 - Galaxy v2.8

* Skin użytkownika Raider - NN Skin

* Skin użytkownika arthmael - Cro Manager Skin

* Skin użytkownika YoZa Octopuzz FM-Thai - OPZ Skin

* Skin użytkownika Sioutas - El Torero Dark Green

* Skin od Sports Interacvtive - Retro 2007 Skin

* Skin użytkownika JackHammer - FM-View

* Skin użytkownika Mr. Zeebuzer - Singular .RV

 

Nowi zawodnicy w Talentach (15):

* Anthony Mfa Mezui (BR)

* Riffi Mandanda (BR)

* Jorge Pulido (O Ś)

* Gaetan Bussmann (O L)

* Luis Bareiro (O L)

* Atila Turan (O L, WO L)

* Ousmane Sarr (DP, P LŚ)

* Tidiane Sane (P Ś, OP Ś)

* Stephan El Shaarawy (P PŚ, OP PŚ)

* Alen Stevanovic (P LŚ, OP LŚ)

* Emil Larsen (P PLŚ, OP PLŚ)

* Bebe (P PLŚ, OP PLŚ)

* Wendel (P Ś, OP Ś, N Ś)

* Neymar (OP LŚ, N Ś)

* Ronnie Schwartz (N Ś)

 

To by było tyle. Jak widać znowu pracowaliśmy w pocie czoła. Zapraszamy na Centrum Football Managera!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...