Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Reinstalka gry i instalka patcha 8.0.1

 

sposób bez reinstalki na zainstalowanie starszej wersji:

 

1. Wchodzisz w klucz rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sports Interactive Ltd\Installs\Football Manager 2008

2. Zmieniasz wartość Version z 8.0.2 na 8.0.0

3. Instalujesz wersję 8.0.1

Odnośnik do komentarza
Reinstalka gry i instalka patcha 8.0.1

 

sposób bez reinstalki na zainstalowanie starszej wersji:

 

1. Wchodzisz w klucz rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sports Interactive Ltd\Installs\Football Manager 2008

2. Zmieniasz wartość Version z 8.0.2 na 8.0.0

3. Instalujesz wersję 8.0.1

Jak sie wchodzi do tego klucza rejestru (sorry ale takie sprawy dla mnie t oczarna magia) ?

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie zbyt duża łatwość dochodzenia do pozycji strzałowych przy rogach i za mała nierealistyczna liczba kontuzji, to engine meczowy najlepszy ze wszystkich dotyczhczsowych FM-ów. Na razie gram dość krótko w Hiszpanii, nie zauważyłem nierealistycznych wysokich wyników, podobno wielu piłkarzy zostało przepakowanych na 8.02, może stąd ta duża liczba goli, Ja gram na bazie 8.01 ale z najnowszym patchem.

Czy ktoś mógłby potwierdzić to, że grając z najnowszym patchem na bazie 8.01, nie ma problemu kosmicznych wyników?

Odnośnik do komentarza

czyli gra po zainstalowaniu patcha nadaje się tylko do usunięcia? :)

(chyba, że ktoś lubi grać w hokeja i jak środkowy obrońca strzela po 20 bramek w sezonie)

 

ehh panowie z SI zamiast poprawić większość błędów i zostawić silnik w spokoju, to wzięli za coś (czego najwyraźniej nie potrafią), bo z gry która miała być realistyczna zrobili sami widzicie ...

i po co było wydawać patcha, który i tak 90% osób po chwili gry usunie i będzie wolało grać ze starymi błędami?

Odnośnik do komentarza
hmm u mnie boczny strzelił 3 w meczu i wszystkie z dystansu, w ogóle zauważyłem że strzały z dystansu to teraz jakieś wunderwaffe ale ogólnie gra się fajnie, nie narzekam ;)

 

U mnie nadmiaru goli strzelonych z dystansu nie ma. Napastnicy zwiększyli skuteczność, ale rzeczywiście chyba nadmiernie. Często zdarzają się wyniki 5:0, 5:1 4:4... Przez pół sezonu gry na patchu nie było wyniku 0:0, który jest bardzo częsty w dzisiejszym futbolu =]

Odnośnik do komentarza

Z kontuzjami to jest gorzej niż mysłałem, cały okres przygotowawczy Newcastle, treningi "ząbek od wysokich i ani jednej kontuzji. To jest wchodzenie gówniarzom którzy nie znają realiów wspólczesnej piłki w d***, a nie realizm. Nie wiem jak było na 8.01 ale na 7.02 było ok, teraz zaczynam miec wątpliwości czy moi piłkarze to nie są terminatorzy... Zastanawiam się kiedy SI da możliwość wyboru przy różnym elementach gry między "standard" i "full realism" zamiast dziesięciu, łatek kilka opcji do wyboru, w zależności kto co uznaje za realistyczne, to samo mogło by być z kontuzjami, moglibyśmy wybrać jak bardzo narażeni na kontuzje byli by nasi kopacze...

Odnośnik do komentarza

Mi sedzia nie doliczyl jeszcze wiecej niz 3 minuty, a co do roznych to 14 bramek w 16 meczach to nie jestes jakos bardzo duzo, malo tez nie ale da sie grac. Tym bardziej, ze w meczu mam okolo 5 roznych wykorzystywanych sa 1 nieraz nawet 0i moze ze 2 czy 3 razy sie zdarzylo ze 2 bramki. Przypomne jeszcze sytuacje z Wasilewskim, ktory po przyjsciu do Anderlechtu strzelil z roznego 3 bramki w 5 meczach

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to robicie, że dajecie sobie wpakować tyle bramek i jeszcze narzekacie na hokejowe wyniki ? Specjalnie rozpocząłem sobie nową rozgrywkę na 8.0.2 zespołem FC Sion i jak na razie jedyne dwa hokejowe wyniki to 2-5 zespołu rezerw i 3-3 w P.UEFA (przegrywałem 0-2, więc rzuciłem wszystko na jedną szalę). Statystyki dla całej ligi pokazują podobną (a być może nawet odrobinkę wyższą) ilość goli z rzutów rożnych czy wolnych w porównaniu do 8.0.1. Jedyne co mnie martwi to bardzo duża ilość kontuzji w moim zespole, ale ufam, że to jednostkowy przypadek.

 

Chociaż po takim meczu jestem bliski zmiany zdania co do wykorzystywania sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Mądre głowy z SI zamiast zrobić coś raz a porządnie wkółko powtarzają te same błędy(celowo?). Zamiast stworzyć realistyczny i niezawodny silnik i następnie wprowadzać w kolejnych latach jego ulepszenia (np w formie płatnej aktualizacji za 50% ceny wyjściowej) na siłę tworzą nowe wodotryski i każą sobie płacić za niedopracowany program. Jedynie pojawienie się lepszego, konkurencyjnego produktu może to zmienić.

 

A tak zabugowany FM cały czas pozostaje najlepszym programem w swoim segmencie (bo inne są po prostu gorsze).

Odnośnik do komentarza
Reinstalka gry i instalka patcha 8.0.1

 

sposób bez reinstalki na zainstalowanie starszej wersji:

 

1. Wchodzisz w klucz rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sports Interactive Ltd\Installs\Football Manager 2008

2. Zmieniasz wartość Version z 8.0.2 na 8.0.0

3. Instalujesz wersję 8.0.1

zrobilem tak jak napisalem , niestety nie da sie wczytac ave'a,wyskakuje komunikat o takiej tresci.K*rwa mialem taka fajna gre...

Odnośnik do komentarza
Mądre głowy z SI zamiast zrobić coś raz a porządnie wkółko powtarzają te same błędy(celowo?).

 

Sprobuj zrobić jakas grę i jesli podczas dodawania jakiejs akcji nic sie nie stanie z inna to mozesz czuc sie zajebistym programista. Tak trudno zrozumiec, ze jesli SI cos modyfikuje, to oczywiste ze skopie sie cos innego.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak to robicie, że dajecie sobie wpakować tyle bramek i jeszcze narzekacie na hokejowe wyniki ? Specjalnie rozpocząłem sobie nową rozgrywkę na 8.0.2 zespołem FC Sion i jak na razie jedyne dwa hokejowe wyniki to 2-5 zespołu rezerw i 3-3 w P.UEFA (przegrywałem 0-2, więc rzuciłem wszystko na jedną szalę). Statystyki dla całej ligi pokazują podobną (a być może nawet odrobinkę wyższą) ilość goli z rzutów rożnych czy wolnych w porównaniu do 8.0.1. Jedyne co mnie martwi to bardzo duża ilość kontuzji w moim zespole, ale ufam, że to jednostkowy przypadek.

 

Chociaż po takim meczu jestem bliski zmiany zdania co do wykorzystywania sytuacji.

Mam wrażenie że obie strony mają trochę racji. Z jednej strony gra zawodników się poprawiła. Nie jest tak łatwo dochodzić do sytuacji strzeleckich, rzuty wolne zostały poprawione, zamiana pozycji zawodników też w końcu działa jak należy, strzały z dystansu raczej dobrze że są groźne (wymusza to niejako mus dobrego krycia pomocników w środku).

Na minus niestety znowu trik z rzutami rożnymi (nie zdziwiłbym się gdyby znów działała wrzutka na krótki słupek), i te sytuacje 1 na 1 (wydaje mi się że zabrali efekt pressingu obrońców, dlatego napastnik może strzela mniej ale za to celniej, DUŻO celniej).

Sam na razie nie mam takiego problemu ze straconymi bramkami ale coś jest na rzeczy (chyba najwięcej hokejowych wyników widzę w...lidze polskiej). By ograniczyć ilość strzałów na moją bramkę dużo pracuję w czasie meczu suwakami

"gra na czas", "tempo". Także w poleceniach dotyczących rywala, które chyba teraz stały się obowiązkowe szukać należy klucza do dobrej grze w obronie" pressing, gra ostro, słabsza noga to podstawa. Nie mam jeszcze zdania co do ścisłego krycia czy stosować czy nie. I coś co wydaje mi się ma teraz bardzo duże znaczenie to KONDYCJA. Ten sam gracz z kondycją 90% gra dużo, dużo słabiej niż ten sam z 100% (specjalnie zrobiłem test że grałem z Villareal i moi grajkowie dostali 90% a przeciwnik 100% kondycji i porażka 3:1 i później ten sam mecz ale na odwrót i wygrałem 4:0). Może przypadek.

Na razie mam mieszane uczucia co do tego patcha i jednak liczę na fixa który napraw niektóre mankamenty (na szczęście nie jest ich tak dużo więc może szybko się pokażę). :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...