Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna i prawo


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

europejsiaki (PO), żydokomuna (PD)

Ponizej pewnego poziomu nie powinno sie schodzic.

 

Żydokomuna jest stwierdzeniem faktu (żyd i komunista -> blending), a nie próbą obrażenia kogokolwiek, ale jak chcesz węszyć wszędzie antysemicki spisek, to Twój problem.

Odnośnik do komentarza

tia, akolici jedynie słusznej wiar.. tfu partii zawsze wiedzą najlepiej.

oświeć nas maluczkich w takim razie jak weryfikowane jest "żydostwo" członków PD? znaczy się co - przy wypelnianiu deklaracji wymagają aktu urodzenia i sprawdzają czy po kądzieli wszystko się zgadza? domagają się paszportu Izraela? a może zdjęć z Bar Mitzwy?

a z komunizmem to jak, wierzą na słowo, czy każą wymieniać z pamięci wszystkie organizacje wchodzące w skład III Międzynarodówki i robią test? :roll:

Odnośnik do komentarza

Przez tę hucpę 90% narodu jest otumanione przez "wolne" media, nie ma wolności słowa a dyktat ekoterrorystów, organizacji prawoczłowieczych i wszelkiej maści demokratów jest realnym zagrożeniem. No ale bez odbioru, żyjcie dalej w swym pięknym świecie okragłego stołu. Może Adaś Michnik was pochwali.

Odnośnik do komentarza
Przez tę hucpę 90% narodu jest otumanione przez "wolne" media, nie ma wolności słowa a dyktat ekoterrorystów, organizacji prawoczłowieczych i wszelkiej maści demokratów jest realnym zagrożeniem. No ale bez odbioru, żyjcie dalej w swym pięknym świecie okragłego stołu. Może Adaś Michnik was pochwali.

Rozumiem, że PRL był lepszy niż totalitarna III RP? :)

 

No tak, zapomniałem że jesteś monarchistą. PRL był zdecydowanie bliższy jej ideałom, szkoda jedynie że arystokrację togi przedkładał nad arystokrację krwi :)

 

Europejsiaki. Co niby oznacza to określenie? PO to pogrobowcy Mędrców Syjonu?

 

Żydokomuna. Jakie elementy komunistycznego widzenia porządku społecznego chciał wprowadzić ten ohydny kapitalista Frasyniuk?

 

Narodowi socjaliści. Dlaczego nazista Kaczyński naturalizował Rogera?

 

Ja wiem że papier/hd wszystko zniesie, ale od ludzi inteligentnych oczekuję szacunku za słowa. Bo to, coś tu Vami spłodził śmierdzi warsztatem dziennikarskim Faktu na całe lata świetlne.

Odnośnik do komentarza

ja tam bym zrozumiał kolegę jakby miał 15 lat i właśnie tydzień temu skończył czytać zestaw "prawdziwego Polaka" z UPR, składający się z dzieł wybranych pana Łysiaka, wywodów niejakiego Ziemkiewicza, do tego jakiś wybór z Jęczmyka i Nowaka i na koniec mądrości JKMa ewentualnie podlane sosem Miltona Friedmana... ale ponieważ z tego co zauważyłem kolega już dobrze po 20 jest to nie pozostaje mu życzyć tego samego, czego on życzy nam ślepym i głuchym, czyli szczęśliwego życia w świecie, gdzie wróg jest jasno określony, Polska jest pod ciągłym atakiem wiadomych sił i każdy kto nie jest z "prawdziwym Polakiem" jest pejsaty, albo conajwyzej polskojęzyczny.

 

i zanim zaczniesz krzyczeć, że nic nie wiem i się nie znam - JKMa mam pecha mieć w rodzinie, z Ziemkiewiczem mam pecha pracować, Jęczmyka znam z działalności politycznej (zgadnij w jakiej teraz jest partii), Łysiaka czytałem jeszcze w czasach kiedy służył drugiej stronie a Friedmana jak miałem 17 lat i szybko się z niego wyleczyłem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowe paranoje Jarka :lol: PiS zbojkotował TVN i TVN24 :lol: Choroba wkracza w nowe stadium. Nie wiem co chcą osiągnąć tym krokiem.

Ja przestałem oglądać TVN24 dlatego, że za często mogłem się naciąć na zakazane gęby Kurskiego, Cymańskiego, Putry czy Ziobry. Może teraz jest szansa, że będę mógł w spokoju oglądać ta stację ;) Żartuję oczywiście, szkoda że Kaczyński nie bo już definitywnie dryfuje w kierunku oszołomstwa i szaleństwa, no nie bójmy się tego tak nazwać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...