Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę trochę topic... Generalnie potwierdzono obecność na Przystanku Woodstock 2011 dwa ciekawe zespoły. Po1 Riverside, czyli jeden z bardziej niedocenianych zespołów(no ciut od jakiegoś tam czasu sytuacja się zmieniła...Szczególnie po złotej płycie), na naszym beznadziejnym rynku muzycznym oraz... Helloween! Tak tak, legenda power metalu już ma zaklepany termin, więc na 99% pojawią się na tegorocznym Woodstocku. Czyli jest na co czekać...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mojemu zespołowi Marne Szanse udało zakwalifikować się do Przeglądu Kapel Studenckich Rotunda w Krakowie, gdzie zagramy 1 kwietnia na koncercie finałowym, na który wszystkich zapraszam.

 

Równolegle z tym konkursem odbywa się wybieranie Laureata Publiczności poprzez głosowanie SMS-owe. Bardzo bym wszystkich prosił o wsparcie mojego zespołu poprzez wysyłanie smsów o treści "PKS 03" na numer 7138. Koszt to tylko 1zł+VAT (1,23zł), a może nam bardzo pomóc, gdyż nagrodą jest nagranie w prestiżowym studiu, gdzie nagrywali m.in. Myslovitz, Raz Dwa Trzy, Monika Brodka itp. Z jednego numeru można wysłać więcej niż jednego smsa :)

 

Strona konkursu na Laureata Publiczności

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

wczoraj, tj 25.11.11 miało miejsce zacne wydarzenie (tak Tofu, Wujku o Was też piszę :keke: ) - mianowicie po kilkunastu dobrych latach na scenie Torwaru w Warszawie pojawił się ILLUSION. co napisać? hmm, może to iż kto nie był niech cholernie żałuje!!

zobaczyć/usłyszeć na żywca ponownie takie coś jak "Nóż", "Wojtek" i cała reszta ofkors to...BEZCENNE.

przed wspomnianą kapelą wystąpił NONE, TUFF ENUFF, FLAPJACK. w sumie nazwijmy to klasyka polskiej muzyki rock/metal. jak zwał tak zwał. myślę iż takich kapel jak Iluzja i Krajanka przez dłuuugi czas w Polsce jeszcze nie będzie.

 

co do koncertu samego w sobie to było MEGA. dwóch pierwszych kapel nie widziałem niestety/stety. Flapjackowe "FairPlay" super na żywca. potem krótka przerwa i weszło Illusion. w oryginalnym składzie. zagrali wszystkie swoje "hity" i nie tylko.

w większości wspomagani w śpiewaniu przez fanów. jak słusznie zauważył Tofu i Wujek- pan Lipa troszkę czasem zapominał textu :D ale od czego ma się taką publiczność zgromadzoną. od mniej więcej drugie utworu fani domagali się jednego- grajcie Nóż!!!

Lipa i s-ka odpowiadali iż będzie później. i tak po każdej piosence. zabawa przednia. kontakt z widownią był też super.

co jeszcze zapamiętam do końca życia? chyba to:

Tomek Lipnicki coś opowiadał, cały Torwar cicho siedzi. Lipa ucisza resztę "Ciii. na chwilę cicho. proszę Was. Ciii". i na oko jakieś 8 tys osób zamarło. a on na to "koncert rockowy i taka cisza, heheheeh" :keke:

MEGA. grali na oko coś koło 2 h. chyba nie za krótko, nie za długo.

jeśli bym śmiał wystawiać ocenę to by było 6/6.

 

kolega Tofik i Wujek się chyba zgodzą ze mną.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w 100%. Koncert mega zajebisty. Illusion to genialna kapela. Moc, energia, klasa sama w sobie. Lipa zawsze miał genialny kontakt z publicznością. To także świetna sprawa. Numer z "ciszą" był świetny :D.

Klimat i atomosferę można zobaczyć na filmikiach, któe wrzucam na Facebooku. Postaram się wszystko zgrać na youtube'a. Wtedy wrzucę i tutaj :).

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie zrobiłem wywiadu kto się wybiera.

 

Było fantastycznie, pomijając fakt, że podczas Na luzie ktoś mi kciuk uszkodził.

 

Najlepsze numer był przed koncertem. Idę ze znajomą pod Torwar, tam spotykamy się z jej kumplem, a ten mówi, że jakiś krawaciarz wyszedł i zapytał się go czy idzie na koncert, no i dał mu 2 bilety VIPowskie :P No i w ten sposób miałem z koleżanką 3 bilety na płytę, i jeden na Red zone. Żadni znajomi nie reflektowali, konikować też nam się nie chciało. Zostałem przekonany by wykorzystać ten bilet na red zone, więc poszedłem, dostałem opaskę i moje zdziwko było, że sami mi jej nie nakleili, co wykorzystaliśmy i oboje weszliśmy na jednej :)

 

w sobotę również było muzycznie, umówiłem się ze znajomym na targach muzycznych a potem poszliśmy na koncerty do Teatru Dramatycznego. Grał kapele lepsze i gorsze, ale najmniej spodziewałem się, że cholernie spodoba mi się muzyka za którą nie przepadam, ale Kamp! jest po prostu świetne.

Odnośnik do komentarza

w niedziele bylem na symfonicznym wydaniu Lady Pank we wrocławskiej Hali Stulecia; jako, ze na muzyce Lady Pank sie w sumie troche wychowalem, mialem duze oczekiwania i nadzieje i musze przyznac, ze sie nie zawiodlem;

szkoda tylko, ze naglosnienie przy piosenkach spiewanych przez Panasewicza bylo mocno takie sobie (za duzo buczenia w glosnikach - nie uwzglednili chyba jego barwy glosu :/ ), ale generalnie pozytywy przeslaniaja pewne wady

wrzucam ponizej dwa filmiki z piosenkami w wykonaniu Borysewicza; jakos nagran jest slabiutka, ale mozna z nich poczuc klimat tego koncertu

Wciaz bardziej obcy -

Mala Lady Pank - http://www.youtube.com/watch?v=rkmJZD4_Y4s

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dzisiaj mialem niewatpliwa przyjemnosc byc na koncercie Raz Dwa Trzy w polaczeniu z Orkiestra Filharmonii Dolnoslaskiej (symfonicznie). Moge z cala stanowczoscia stwierdzic, ze muzyka Raz Dwa Trzy jest, hmmm... ponadczasowa. Adam Nowak nie traci formy i caly czas swietnie spiewa. Trzeba tez zauwazyc, ze koncert byl doskonale przygotowany od strony technicznej. Naglosnienie bylo bardzo dobre, wydobywane dzwieki czyste, a glos wokalisty bardzo wyrazny (kolosalna roznica na plus w porownaniu z grudniowym symfonicznym wydaniem Lady Pank).

 

Raz Dwa Trzy zagralo swoje wlasciwie wszystkie najwieksze hity, z I tak warto zyc, Talerzykiem, Trudno nie wierzyc w nic, Pod niebem, Czekam i wiem, Amuletem (fantastyczne wykonanie!), I tylko to wiem oraz Tak mowi pismo . Na bis zagrali W wielkim miescie i Idz swoja droga (cover W. Mlynarskiego). Do tego Nowak "poczestowal" widzow pewnymi anegdotami z historii zespolu. Byc moze niebawem na yotube pokaza sie jakies fragmenty, to wtedy pokaze i sprobuje choc czesciowo oddac niesamowicie intymna atmosfere tego koncertu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...