Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Mam nadzieję, że admini się nie obrażą, jeśli zarzucę tutaj taką prośbą...

 

Bardzo bym wszystkich prosił o wsparcie mojego zespołu, Marne Szanse, w próbie dostania się na jeden z największych festiwali rockowych w Polsce :) Wystarczy założyć konto na stronie Coke Live Festival i oddać głos na nasz zespół. Poniżej załączam linka do profilu:

 

Profil Marnych Szans

 

Z góry dziękujemy, jest to dla nas bardzo ważne :)

Odnośnik do komentarza

No tutaj jest tak teoretycznie, że 10 zespołów już zostało wybrane przez jury, a następne 10 ma być z głosów internautów. Podoba mi się nawet ten system, bo głosowanie trwa tylko 4 dni, więc tylko przez te kilka dnia będę wszystkich znajomych męczył :) A nóż widelec się uda, byłoby naprawdę super :)

 

Dziękuje wszystkim za oddane głosy i czekam na więcej! :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, znów zgłoszę się z prośbą żebyście wsparli mój zespół Marne Szanse :) Tym razem odbywa się głosowanie, w którym zostanie jeden zespół, który zagra na scenie w ramach akcji "Solidarni z Białorusią", która odbędzie się 11 kwietnia na Placu Teatralnym w Warszawie. Tym razem głosowanie nie ma aż tak skomplikowanych procedur - wystarczy wejść na stronę Wolna Białoruś i oddać głos na Marne Szanse w ankiecie po lewej stronie.

 

Z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy :)

 

P.S. Na Coke Live Festival nie udało nam się dostać, choć zajęliśmy 12 miejsce na ponad 1000 zespołów, które się zgłosiło, więc i tak uznajemy to za wspaniały sukces! :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam do rozdysponowania kilka biletów na majowy koncert AC/DC (27 maja, Lotnisko Bemowo). Bilety są na Płytę II (jak z grubsza wygląda układ można zobaczyć tutaj).

 

Cena: 140 PLN. Przy większej ilości (3-4) może uda się odrobinę obniżyć cenę.

 

Jakby ktoś był zainteresowany, to na PW proszę.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień Juwenaliów UMK 2010 zakończony. Dokonam więc krótkiego podsumowania koncertów, które widziałem, bo potem pamięć może się zatrzeć ;). Zagrały zespoły Zagadka, H5N1, Paraliż Band, Jelonek, Myslovitz i Happysad.

 

Zespołu Zagadka nie widziałem. H5N1 to takie wesołe granie, w sam raz na rozgrzewkę. Paraliż Band rozruszał publikę wesołym polskim reggae. Ciut więcej zaś chcę napisać o pozostałych trzech zespołach.

Jelonek - gdy po raz pierwszy zetknąłem się z tą nazwą, pomyślałem: "Pewnie jakieś pitupitu". I jak ogromne było moje zaskoczenie i po części wstyd, że nie skojarzyłem wcześniej Jelonka z Hunterem. A sama muzyka? No geniusz! To połączenie skrzypiec z gitarami daje piorunujący efekt. I jeszcze opowieści zespołu, to dało bardzo dobry klimat. Aż szkoda, że musieli skończyć.

Myslovitz - zagrali dobrze, na swoim poziomie - dużo klasyków, utworów powszechnie znanych, ale niestety słaby kontakt z publiką trochę na minus.

Happysad - wesołe granie, w sam raz do zabawy. Aż sam sobie nie mogłem się nadziwić, że znam tyle ich tekstów, bo samego zespołu słuchałem jakoś więcej na przełomie gimnazjum/liceum.

 

Pierwszy dzień był więc udany, zdecydowanie na plus Jelonek. A dziś wieczorem grają: Wielkie Kloce, Raissa Selecta, Weekend, Grubson, Natural Dread Killaz i Cool Kids Of Death. Przede wszystkim nastawiam się na koncert NDK, bo ich kilka piosenek znam :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Miał być największy festiwal muzyczny w Polsce: dwa weekendy ze światowymi gwiazdami pop i rocka. Projekt Rock In Rio to już jednak przeszłość, bo miasto nie dogadało się z firmą, która miała zorganizować festiwal w Poznaniu.

Jeszcze dwa tygodnie temu miasto zapewniało, że finał rozmów jest blisko. Co się stało? - Odstąpiliśmy od dalszych negocjacji z firmą For A Better World. Nie mając gwarancji, że Rock In Rio odbędzie się w Poznaniu nie tylko w 2011 roku, nie będziemy inwestować 32 milionów złotych w stworzenie Miasta Rocka na Torze Poznań, bo narazilibyśmy miasto na zbyt duże finansowe ryzyko - mówi Łukasz Goździor, dyrektor Biura Promocji Miasta Poznania, który przez ostatnie pół roku negocjował z twórcami Rock In Rio.

 

Pomysł na sfinansowanie imprezy od początku budził kontrowersje. 32 miliony złotych miały zostać przeznaczone na wielofunkcyjną infrastrukturę, zbudowaną na Torze Poznań (możliwą do przeniesienia w inne miejsce), ale brazylijscy kontrahenci mieli kontrowersyjny pomysł na zabezpieczenie swych interesów: gwarancje biletowe. Gdyby na Rock In Rio sprzedano mniej niż 100 tysięcy biletów Poznań, musiałby dopłacić organizatorom różnicę. For A Better World liczyło też na przyciągnięcie bogatych sponsorów wydarzenia, ale ekonomiczny kryzys - który Polskę dotknął w mniejszym stopniu niż w innych krajach Europy - postawił pod znakiem zapytania przewidywane profity od międzynarodowych sponsorów.

 

For A Better World zaczęło zatem forsować propozycję zorganizowania tylko pierwszej edycji Rock In Rio Poznań, od jej powodzenia uzależniając jej kontynuację. Na takie warunki nie chciało zgodzić się miasto.

 

O tym, co straciliśmy, można się będzie przekonać jeszcze w 2010 roku w Lizbonie (maj) i Madrycie (czerwiec). Tam Rock In Rio odbędzie się na pewno: tylko w Lizbonie wystąpią Shakira, Miley Cyrus, Leona Lewis i Elton John, a także zespoły Rammstein, Muse i Megadeth. Taką plejadą światowych gwiazd nie może poszczycić się żaden festiwal w Polsce.

 

Po rezygnacji z Rock In Rio władze miasta są tym bardziej zdeterminowane, by nie przerywać rozpoczętego dwa lata temu cyklu koncertów "Poznań dla Ziemi", w ramach którego słuchaliśmy na żywo Nelly Furtado i zespołu Radiohead. Po łące nad Maltą i Cytadeli kolej ma przyjść na stadion przy Bułgarskiej, gdzie w drugiej połowie roku miałaby wystąpić kolejna zagraniczna gwiazda, ale jej nazwisko będzie tajemnicą do momentu, w którym na umowie znajdą się wszystkie

możliwe podpisy.

Tak myślałem :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...