Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie to mnie banujcie, ale Kasperczak jest najwiekszym niedołegą polskiego futbolu. Sku*** powinien pokryc koszty biletów. Cupiał tez nie jest lepszy. Jak mozna byc takim baranem i zatrudnic takiego dziada drugi raz. Kazdy piłkarz grający w ekstraklasie ma tak wysokie mniemanie o sobie, ze gwiazdy premiership są przy nich skromnymi chłopczykami. Przecietny zawodnik siedzący na ławce zarabia conajmniej 5 srednich krajowych, a nic od siebie nie musi dac. Posłałbym takiego chodniki sprzątac to by sie nauczył. Wypier**** całe to bagno jakie jest w PZPN. Zaorac to wszystko, bo poziom polskiej piłki jest chyba najnizszy w Europie. Jestesmy taką potęgą, ze trzeba sie martwic o wynik meczu z druzynami maltanskimi czy azerbejdzanskimi. Druzyna narodowa to dno, liga dno, piłkarze dno, trenerzy dno, wszystko dno. Wypier*** ich wszystkich na zbity pysk i zaczac wszystko od zera.

 

Przepraszam za bałagan, ale to i tak chyba nie ma juz znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Wprowadzic system plac taki, ze zarobki uzaleznione od wynikow i moze w koncu zaczna grac :) Mi tam sie mecz podobal, ale gra Wisly w obronie i ataku to tragedia. Do tej pory mam przed oczami jak Kowalski probuje zlapac Azerow na spalonego a wjezda z lewej strony jeden z rywali i prawie lob na 0:2 :roll:

Odnośnik do komentarza

Wisła powinna cieszyć się, że na 1-0 się skończyło bo z tego co widziałem to tej jednobramkowej straty całymi swoimi siłami bronili... Może po stracie bramki z jedną akcje mieli (wtedy co karny). W każdym razie uśmiałem się niemiłosiernie (do polskiej piłki w Europie mam ogromny dystans)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z urlopu, żadnego meczu z Azerami nie oglądałem, ale to już jest k***a przesada. Przegrać dwa mecze to już frajerstwo na maksimum możliwości. Oszczędziłem sobie nerwów i czasu.

 

Miałem dzisiaj jechać i kupić karnet, ale już się z tego wyleczyłem. Szkoda moich pieniędzy na oglądanie leszczy, ogórów, kelnerów i innych frajerów z naszej ekstrachujozy odstawiających muppet show na murawie

Mają do mnie dzwonić z Canal+ w związku z ewentualnym przedłużeniem umowy - aż się zapytam czy dopłacają za wzięcie pakietu z naszą ligą.

 

Tyle dygresji, a teraz pora na konkrety - na miejscu Cupiała zamroziłbym teraz 75% pensji tym kopaczom i wypłacił je dopiero po zdobyciu mistrzostwa, a o jakichkolwiek premiach kazał zapomnieć. Lepiej te pieniądze zainwestować w szkolenie młodzieży.

Odnośnik do komentarza

Mówi się o Diego Simeone, ale mówi się także uwaga! o Henriku Larssonie.. Sam nie wiem co o tym myśleć.. Sytuacja byłaby podobna do tej gdy przychodził Petrescu, który wcześniej nie trenował poważniejszej drużyny.. Larsson obecnie trenuje swoją pierwszą drużynę i jest to drugoligowa "Landskrona BoIS" Szczerze.. Jestem zdania,że ktokolwiek przyjdzie to cudu nie będzie.. może i uda się ugrać mistrzostwo.. ale nic więcej.. nie z takimi zawodnikami.. nie z taką mentalnością..

Odnośnik do komentarza

W Orange Sport info Iwan chyba mówił o ciekawych trenerach bez klubu i padło nazwisko Czesława Michniewicza i... Jana Urbana ;) Ciekawie wyglądała by ta zamiana Skorża do Warszawy, Urban do Krakowa. Wg. mnie to Wiśle po prostu potrzeba trenera, który będzie potrafił odpowiednio przygotować drużynę w przerwie letniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...