Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Jop, Łobodziński albo Piotr Brożek. Łobodziński to pomyłka, przesunięcie Brożka zabiera do defensywy Diaza co też jest problemem, Jopa na środku może zastąpić wracający Głowacki ale on sam nie nadaje się na tą pozycję. Skorża ma spory ból głowy z tymi roszadami i nóż na gardle bo bezbramkowy remis albo porażka eliminują go z pucharów i być może także z posady :/ Ciężko cokolwiek wróżyć przed tym meczem ...

Odnośnik do komentarza

Trzeba szukać korzystnych stron :> . Może jak Cupiał sprzeda Wisłę, to kupi ją jakiś idiota, który będzie wiedział, że z jednym transferem do LM nie wejdą.

 

Najgorsze jest to, że do niedawna myślałem, że Pawełek jest naprawdę dobrym bramkarzem :| .

 

Szkoda mi Skorży, który w Krakowie naprawdę odwalał kawał dobrej roboty a teraz pewnie odejdzie.

 

Teraz czekamy na komunikat o transferze Pawła Brożka, bo innej możliwości nie widzę...

Odnośnik do komentarza

W najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że Wisła nie podoła wyeliminowaniu estońskiego klubu, no to po prostu jest szczyt wszystkiego. Najłatwiejsza od lat droga do Ligi Mistrzów, a tu taki klops. Sezon jeszcze się dobrze nie zaczął, a my już musimy żyć przez conajmniej rok ze świadomością, że polskiego klubu w elitarnej Champions League nie będzie. Tak jak i wszystkim, tak i mnie będzie szkoda Skorży, który w zasadzie rzutem na taśmę i niemalże cudem zdobył ostatnie mistrzostwo kraju. Teraz tylko kwestia Brożka, który powinien opuścić Kraków i próbować sił za granica, bo najwyższy już czas.

Odnośnik do komentarza

O fak! Myślałem, że mecz jest o 20, wchodzę sobie spokojnie na stronę Wisły, a tu :picard:

 

Miałem to samo ...

Który to już raz Wisła odpada w eliminacjach? Nie wiem jak bardzo promujący system musi wymyśleć UEFA żeby w końcu im się udało, przecież to był mistrz Estonii a w następnej rundzie klub z Węgier, to było do przejścia ... Trafią chociaż do Ligii Europejskiej czy to koniec pucharów?

Odnośnik do komentarza

Na szczescie koniec.

Dokładnie. Oszczędzą nam kolejnych kompromitujących występów w pucharach. Nie cieszy mnie to, że odpadł polski klub, ale szczerze mówiąc to Wiśle najbardziej należał się taki kubeł zimnej wody. Za butę trenera, fatalną politykę transferową, słabą kadrę i za wiele jeszcze innych rzeczy. Jak słaba musi być polska liga, że z sezonu na sezon leją nas coraz słabsze drużyny. I jak słabe muszą być pozostałe nasze ligowe drużyny, że dopuściły do sytuacji, że taka ekipa jak Wisła została Mistrzem Polski...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...