Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Problem właśnie w tym, że jest kilka wersji, a może się jeszcze okazać, że żadna z nich nie jest prawdziwa. Po prostu nikt na 100% nie wie, jak to będzie wyglądało, szczególnie że w razie, gdy w jednym koszyku znajdą się dwie drużyny z tego samego kraju, to są jeszcze jakieś przesunięcia i to jest już zupełnie nie do objęcia ludzkim rozumem :).

 

Poczekajmy do jutra, na oficjalne info od UEFY.

Odnośnik do komentarza
Plota, bo plota. Ale jaka ;)

 

Co nie zmienia faktu, że taki zawodnik w polskim klubie to byłoby coś. Ale już miał być Agali i inni mu podobni...

Czyżby drugi Matusiak? Szkoda, że Wisły nie stać na sprowadzenie młodego, ogranego w Europie zawodnika z Brazylii lub Argentyny.

 

http://www.wislakrakow.com/www/showarticle...articleid=18940

 

Ci rzekomo mają być ograni w Brazyli.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi młodzi Brazylijczycy którzy graja na codzień w pierwszych jedenastkach Brazylijskich drużyn które coś w tym kraju znaczą choć trzeba dodac że narazie im sie specjalnie nie wiedzie.

 

Marcelo 48 spotkań w barwach Santosu (obecnie 17 miejsce w lidze na 20 zespołów), Romeu 118 w barwach Fluminense (obecnie 15 miejsce w lidze) pierwszy obrońca środkowy drugi chyba defensywny pomocnik.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem, żeby zaczekać na oficjalne info.

 

Ci przeciwnicy podobają mi się znacznie bardziej :). Z Tottenham będzie dosyć ciężko, ale już Ajax nie gra nic wielkiego i jest jak najbardziej do ogrania. Udinese nie oceniam - nie wiem jak sobie radzą. Lewski i Kopenhagę przejdziemy na luziku :D

Odnośnik do komentarza

Levski to marzenie bo jest do ogrania jak nic. Nie chodzi tylko z kim przegrali walke o LM ale w jakim stylu. Kopenhaga to silny rywal w naszym zasięgu w sparingu było 1-1 więc nasz poziom. Rok temu grali o LM z Beitarem i było bodaj 0-0 i 1-1 weszli dzięki golowi na wyjeżdzie w doliczonym czasie gry. Te dwa zespoły zdecydawanie najłatwiejsze ze stawki. Później jest Ajax który sie osłabił przed tym sezonem i nie jest aż tak silny jak kilka lat temu. i Udinesse o którym za dużo nie wiem ale myślę że spokojnie można powalczyć. W lidze byli na 7 miejscu i stracili najlepszego strzelca w tym okienku. Najtrudniejszy zdecydowanie Tottenham, tam jest mnóstwo gwiazd za grube miliony, co prawda jeszcze łapią formę, ale lepiej ich nie trafić bo odpadamy.

Odnośnik do komentarza
Opanujcie się, błagam.

 

Z czym sie mamy opanowac?

Z tym, że Wisła wygra z Ajaxem czy innym Tottenhamem. Czy jedna wygrana z Barceloną coś zmienia?

 

A dlaczego ma nie wygrac? W sporcie a szczegolnie w pilce wszystko jest mozliwe. Aczkolwiek Twoim zdaniem to Wisla powinna sie juz wycofac z rozgrywek, nieprawdaz?

 

Nadzieja umiera zawsze ostatnia...

Odnośnik do komentarza
Opanujcie się, błagam.

 

Z czym sie mamy opanowac?

Z tym, że Wisła wygra z Ajaxem czy innym Tottenhamem. Czy jedna wygrana z Barceloną coś zmienia?

 

A dlaczego ma nie wygrac? W sporcie a szczegolnie w pilce wszystko jest mozliwe. Aczkolwiek Twoim zdaniem to Wisla powinna sie juz wycofac z rozgrywek, nieprawdaz?

 

Nadzieja umiera zawsze ostatnia...

To Ty mi to dopisałeś. Po prostu po wygranej z Barceloną niektórzy uwierzyli, że Wisła jest na tyle mocna sportowo, że jest w stanie wygrać wszystko, a ja mówię tylko "Nie dajmy się zwariować"

Odnośnik do komentarza

Kuchar: Z każdym można powalczyć. Może gdyby na Camp Nou wiślacy nie wyszli z pełnymi gaciami, mecz skończyłby się lepszym wynikiem i w Krakowie można by realnie powalczyć? Teraz, gdy zobaczyli, że nawet z Barcą można wygrać, podejdą na pewno inaczej do Tottenhamu czy Ajaxu. Z wiarą w siebie i bez strachu. Może przegramy ale przynajmniej powalczymy.

Odnośnik do komentarza
Kuchar: Z każdym można powalczyć. Może gdyby na Camp Nou wiślacy nie wyszli z pełnymi gaciami, mecz skończyłby się lepszym wynikiem i w Krakowie można by realnie powalczyć? Teraz, gdy zobaczyli, że nawet z Barcą można wygrać, podejdą na pewno inaczej do Tottenhamu czy Ajaxu. Z wiarą w siebie i bez strachu. Może przegramy ale przynajmniej powalczymy.

 

Z każdym można powalczyć, ale nie z każdym można wygrać. Nie wiem, może się mylę, może wygrają i z Tottenhamem i z Ajaxem i z innymi wielkimi, no ale błagam... nie upatrujcie w Wiśle klubowej potęgi.

Odnośnik do komentarza
Opanujcie się, błagam.

 

Z czym sie mamy opanowac?

Z tym, że Wisła wygra z Ajaxem czy innym Tottenhamem. Czy jedna wygrana z Barceloną coś zmienia?

 

A dlaczego ma nie wygrac? W sporcie a szczegolnie w pilce wszystko jest mozliwe. Aczkolwiek Twoim zdaniem to Wisla powinna sie juz wycofac z rozgrywek, nieprawdaz?

 

Nadzieja umiera zawsze ostatnia...

To Ty mi to dopisałeś. Po prostu po wygranej z Barceloną niektórzy uwierzyli, że Wisła jest na tyle mocna sportowo, że jest w stanie wygrać wszystko, a ja mówię tylko "Nie dajmy się zwariować"

 

Niczego nie dopisywalem. A szczerze Ci powiem, ze Wisle dawalem cien szansy na awans rowniez przed pierwszym meczem z Barca. Moze na wyrost ale zawsze wierze, ze moze sie uda. Ponadto nikt nie twierdzi, ze Wisla jest super. Ale trzeba walczyc i wierzyc, ze sie uda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...