Skocz do zawartości

Przed Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś co zrobił na WM06 z Francją?

 

Czym? Tym, że Henry czy tam inna żaba się specjalnie wywaliła i sędzia się pomylił. zobacz - po zdjęciu madryckich klapek - jak wyglądała ta sytuacja.

Jestem ciekaw jak się Bojan zachowa w 90 minucie meczu sam na sam z bramkarzem przy stanie 0-1, bo moim zdaniem spali się psychicznie i pośle piłkę w chmury

Moim zdaniem poda do Valdesa, bo na pewno on będzie stał w bramce!!!!!!!!!!!!!1111111

 

Musiałbyś się popisać wyjątkową ignorancją i zaślepieniem, aby stwierdzić że Bojan na obecną chwilę jest lepszy od Raula

Kto tak napisał?? Nikt. Nikt też przy zdrowych zmysłach nie neguje klasy Raula, ale każdy wie jakie są stosunki między symbolem Realu a dziadkiem Aragonesem. I choćby Raul strzelił miliard goli, to go uparty staruszek nie powoła i żadna w tym wina Bojana, Villi, Torresa czy kto tam jeszcze na tej liście jest :roll:

 

Raul rozegrał setki spotkań na najwyższym poziomie, nawet jak na swój wiek ma szalenie ogromne doświadczenie, w piłce klubowej zdobył wszystko, w reprezentacyjnej ma pecha być Hiszpanem. Byłby Francuzem/Włochem/Brazylijczykiem to nikt by dziś nie pamiętał o Pele, Garinnchy czy Maradonie.

Taaaa, Hiszpania = Liechtenstein :lol: Raul odejdzie w zapomnienie :lol: Jak Butrageno, Zamorra czy Di Stefano :lol:

 

I czy ja "zjechałem" każdego z Barcy? Raptem dwóch zawodników, na Euro ma pojechać ich trochę więcej...

Przepraszamy za Xaviego i Inieste, którzy niegodnie zapewne znaleźli się na tej liście (nie jestem pewny Valdesa, ale jeśli jest to tez przepraszamy!)

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

Jest Albelda, który od pół roku nie gra

 

Gratulujemy znajomości sytuacji w Valencii, przypominam jednak, że Albiol i Albelda to dwa różne nazwiska i - co logiczne, ale uznałem za niezbędne, aby to napisać wprost, na wszelki wypadek - dwaj różni zawodnicy.

 

Brak: Jesus Navas - żelazne płuca, klasa wyżej od uwzględnionego Joaquina

 

Bojan jest be, bo jest niedoświadczony, ale apelujesz o powołanie Navasa, który nie ma żadnego meczu w kadrze AFAIK, w miejsce Joaquina, który ma ich z górą 50? :lol:

Odnośnik do komentarza
Taaaa, Hiszpania = Liechtenstein lol.gif Raul odejdzie w zapomnienie lol.gif Jak Butrageno, Zamorra czy Di Stefano

Nie wieżę, że nie wiesz o co chodzi...

BTW. Di Stefano to Argentyńczyk. I spytaj się przeciętnego kibica o Zamorrę...

Przepraszamy za Xaviego i Inieste, którzy niegodnie zapewne znaleźli się na tej liście (nie jestem pewny Valdesa, ale jeśli jest to tez przepraszamy!)

I po co te uszczypliwości? Zanegowałem gdziekolwiek sens powołania w/w pomocników? Po co te prowokacje? Napisz od razu, że nie masz ochoty na merytoryczną dyskusję, zamiast pisać w taki sposób.

 

Kto tak napisał?? Nikt. Nikt też przy zdrowych zmysłach nie neguje klasy Raula, ale każdy wie jakie są stosunki między symbolem Realu a dziadkiem Aragonesem. I choćby Raul strzelił miliard goli, to go uparty staruszek nie powoła i żadna w tym wina Bojana, Villi, Torresa czy kto tam jeszcze na tej liście jest rolleyes.gif

I nie rozumiem właśnie o co wam chodzi. Czy ja winię o coś Barcelonę teraz? Już w pierwszym poście w tym temacie pisałem o Aragonesie, jaki z niego pajac. Bierze na Euro średniego Bojana zostawiając znacznie lepszego napastnika w domu. Ktoś już tak kiedyś zrobił - Camacho na Euro 2000 nie zabrał świetnego wówczas Morientesa, stawiając na Urzaiza (porażka) i Alfonso (ten przynajmniej jeszcze z Jugosławią coś pokazał).

Puyol w obecnej formie nie powinien grać nawet w meczach Barcy, a pojedzie na Euro - podobno nazwiska nie grają...

O Albeldzie już nie wspominam - ostatni mecz o stawkę miał bodajże w grudniu...

De la Red za młody.

Bojan jest be, bo jest niedoświadczony, ale apelujesz o powołanie Navasa, który nie ma żadnego meczu w kadrze AFAIK, w miejsce Joaquina, który ma ich z górą 50? lol.gif

Gdzie gra Joaquin? W Valenci. Broni się przed spadkiem i próbuje uratować sezon Pucharem Hiszpanii. A Navas? Kluczowy element Sevilli, ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów, dwukrotnie z rzędu zdobył Puchar UEFA. Ostatnie 3 lata, to 5 pucharów Navasa, czyli więcej niż Joaquin przez całą karierę. Kto tu ma większe doświadczenie? Chyba nie powiesz, że decyduje o tym szereg podrzędnych meczów w reprezentacji z jakimiś Islandiami czy Andorami...

Gratulujemy znajomości sytuacji w Valencii, przypominam jednak, że Albiol i Albelda to dwa różne nazwiska i - co logiczne, ale uznałem za niezbędne, aby to napisać wprost, na wszelki wypadek - dwaj różni zawodnicy.

Dziękuję za troskę, ale możesz się uspokoić - znani mi są obaj ci piłkarze. David Albelda został odsunięty od składu decyzją trenera, co wywołało nawet protesty innych piłkarzy i kibiców. Jakoś pod koniec roku do tego doszło. Podobnie wygląda sytuacja Santiago Canizaresa. Aby nie być gołosłownym zamieszczam dowód i w przyszłości liczę na odrobinę więcej zaufania.

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=81090

http://vcf.pl/?id=1227 (ostatni akapit)

http://vcf.pl/index.php?id=1215

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=85474

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=85128

Odnośnik do komentarza
Gratulujemy znajomości sytuacji w Valencii, przypominam jednak, że Albiol i Albelda to dwa różne nazwiska i - co logiczne, ale uznałem za niezbędne, aby to napisać wprost, na wszelki wypadek - dwaj różni zawodnicy.

Dziękuję za troskę, ale możesz się uspokoić - znani mi są obaj ci piłkarze. David Albelda został odsunięty od składu decyzją trenera, co wywołało nawet protesty innych piłkarzy i kibiców. Jakoś pod koniec roku do tego doszło. Podobnie wygląda sytuacja Santiago Canizaresa. Aby nie być gołosłownym zamieszczam dowód i w przyszłości liczę na odrobinę więcej zaufania.

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=81090

http://vcf.pl/?id=1227 (ostatni akapit)

http://vcf.pl/index.php?id=1215

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=85474

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=85128

 

Cudownie, jestem pod wrażeniem umiejętności obsługi googla, a teraz będzie boldem i capsem, za co przepraszam innych użytkowników:

 

NA LIŚCIE POWOŁANYCH NIE MA DAVIDA ALBELDY, TYLKO RAUL ALBIOL.

Odnośnik do komentarza
Nie wieżę, że nie wiesz o co chodzi...

BTW. Di Stefano to Argentyńczyk. I spytaj się przeciętnego kibica o Zamorrę...

Tak, ale zobacz gdzie kończył karierę....

To, że ktoś nie wie kto to Zamorra, no to sorry. Raul nie będzie tak pamiętany jak Pele/Maradona z prostej przyczyny: NIC z reprezą nie wygrał. Hiszpania od x lat gra fajnie w eliminacjach i grzybnię w finałach.

 

 

I nie rozumiem właśnie o co wam chodzi. Czy ja winię o coś Barcelonę teraz? Już w pierwszym poście w tym temacie pisałem o Aragonesie, jaki z niego pajac. Bierze na Euro średniego Bojana zostawiając znacznie lepszego napastnika w domu. Ktoś już tak kiedyś zrobił - Camacho na Euro 2000 nie zabrał świetnego wówczas Morientesa, stawiając na Urzaiza (porażka) i Alfonso (ten przynajmniej jeszcze z Jugosławią coś pokazał).

Puyol w obecnej formie nie powinien grać nawet w meczach Barcy, a pojedzie na Euro - podobno nazwiska nie grają...

O Albeldzie już nie wspominam - ostatni mecz o stawkę miał bodajże w grudniu...

De la Red za młody.

 

No ale to jego koncepcja. Ja lubię reprezę Hiszpanii i nie rozumiem nie powoływania Raula - szczególnie w tym sezonie. Ale Bojan jest taką iskierką, która może zmieszać w odpowiednim momencie i czepianie się jego jest średnie. Tym bardziej, że założyłeś że Krkić kradnie miejsce Raula, którego tak naprawdę w reprezentacji za Aragonesa nigdy nie było i nie był on podstawowym, a nawet trzeciorzędnym piłkarzem.

Puyola przemilczę, bo to jest śmieszne oskarżenie. Może aktualnie nie jest w najwyższej dyspozycji, ale on potrafi zagrać taki mecz, że przeciwnik ma koszmarny dzień. A to, że nie powinien grac w Barcelonie, to śmiech na sali :] On nawet z jedną noga ma dla mnie miejsce nie tylko w pierwszym zespole, ale od niego zaczynałbym ustalanie składu :P

Odnośnik do komentarza

Hmm... czytałem o Albeldzie. Zaraz sprawdzę. :|

 

EDIT:

http://img139.imageshack.us/img139/7173/beztytuugf1.jpg

Tutaj jest o Albeldzie. Więc jeśli tam jest błąd, to przepraszam, odnosiłem się do tego co było zamieszczone.

 

Tak, ale zobacz gdzie kończył karierę....

To, że ktoś nie wie kto to Zamorra, no to sorry. Raul nie będzie tak pamiętany jak Pele/Maradona z prostej przyczyny: NIC z reprezą nie wygrał. Hiszpania od x lat gra fajnie w eliminacjach i grzybnię w finałach.

I o to mi właśnie chodziło. Że Hiszpania grała padakę. I dlatego Raul nic nie zdobył z reprą, a będąc Brazylijczykiem czy Francuzem byłby mistrzem świata. Czy Raul grał słabo w reprezentacji? Owszem na ME2000 schrzanił karnego (a poza tym?), kiedy miał 22 lata. Czy teraz dał by się ponieść emocjom i strzelałby w okienko? Można przypuszczać, ale się nie dowiemy nigdy.

No ale to jego koncepcja. Ja lubię reprezę Hiszpanii i nie rozumiem nie powoływania Raula - szczególnie w tym sezonie. Ale Bojan jest taką iskierką, która może zmieszać w odpowiednim momencie i czepianie się jego jest średnie. Tym bardziej, że założyłeś że Krkić kradnie miejsce Raula, którego tak naprawdę w reprezentacji za Aragonesa nigdy nie było i nie był on podstawowym, a nawet trzeciorzędnym piłkarzem.

Puyola przemilczę, bo to jest śmieszne oskarżenie. Może aktualnie nie jest w najwyższej dyspozycji, ale on potrafi zagrać taki mecz, że przeciwnik ma koszmarny dzień. A to, że nie powinien grac w Barcelonie, to śmiech na sali krzywy.gif On nawet z jedną noga ma dla mnie miejsce nie tylko w pierwszym zespole, ale od niego zaczynałbym ustalanie składu

Nie, nie twierdzę że miejsce Raula zabrał Bojan - spójrzmy inaczej. Torres to obecnie numer 1 ataku w Hiszpanii, Villa troszkę słabszy, ale właściwie jest to ta sama wysoka klasa. Tamudo to doświadczenie, spokój, opanowanie i jakby nie patrzeć gwarancja pewnego poziomu. Guiza ma kapitalny sezon. Co do wyższości Guizy i Tamudo od Raula mam spore wątpliwości. A Bojan jak dla mnie jest jeszcze słabszy od nich. Więc logicznie, przyczepiłem się wyboru tego najsłabszego. Gdyby na liście nie było Bojana, to samo napisałbym o Guizie czy Tamudo.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Puyol w obecnej formie nie powinien grać nawet w meczach Barcy, a pojedzie na Euro - podobno nazwiska nie grają...

Bardzo cieszę się, że to nie Ty prowadzisz Barcelonę. Pisanie, że Puyol nie nadaje się do podstawowej jedenastki to paranoja.

Gdzie gra Joaquin? W Valenci. Broni się przed spadkiem

:rotfl: Od kiedy Valencia broni się przed spadkiem?

Chyba nie powiesz, że decyduje o tym szereg podrzędnych meczów w reprezentacji z jakimiś Islandiami czy Andorami...

Nie, ale z jakimś podrzędnymi Grecjami, Portugaliami, czy innymi Rosjami :picard: .

Bierze na Euro średniego Bojana zostawiając znacznie lepszego napastnika w domu.

Bierze na Euro średniego Bojana, który jest przyszłością hiszpańskiej piłki. Po co? Żeby zdobywał niezbędne doświadczenie z jakimiś podrzędnymi Szwecjami, Grecjami i innymi Rosjami..

Odnośnik do komentarza
Syndromem Koemana? :keke:

O właśnie.

 

Co nie zmienia faktu, że Valencia broni się przed spadkiem... co nijak nie ma się jednak do czysto piłkarskich umiejętności Joaquina.

A Navas generalnie ma problemy nerwicowe w obcych środowiskach, co skutkowało ucieczkami ze zgrupowań kadry U-21 czy niechęcią do wyjazdów na przedsezonowe tournee Sevilli. Nie wiem, czy bym zabierał takiego zawodnika na zagraniczny turniej, i jego niewątpliwe wysokie umiejętności czysto piłkarskie akurat nic do rzeczy nie mają.

Odnośnik do komentarza

Hmm... tutaj się nie wypowiem, bo nie wiem. O tournee coś było, ale o ucieczkach ze zgrupowań nie słyszałem.

Jeśli rzeczywiście tak było, to przyznaje rację - konia trojańskiego nie ma co zabierać.

I tak pozostaje kwestia Capela i Raula. :D

 

Ps. W porównaniu Joaquina i Navasa chodziło mi głównie o doświadczenie, które względnie, mimo braku stażu w repr. wydaje się większe u Jesusa.

Odnośnik do komentarza

Napisałem - Europejskie puchary, spotkania o stawkę. (mecz towarzyski z Francją za taki nie uważam) Tych więcej ma Navas, a jest młodszy. Na takich meczach wyrabia się najbardziej doświadczenie, a i poziom przeciwnika najwyższy, który walczy na 100%, nie odstawiając nogi w obawie przed urazem, jak na towarzyskich w reprach.

Po drugie ma stabilniejszą formę, którą utrzymuje już 3.(?) rok, Joaquin jak Reyes - gra w kratkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szeroka kadra Austrii na EURO

zawodnik		
Bramkarze:		
Christian Gratzei	
Juergen Macho	
Alexander Manninger
Helge Payer		

Obrońcy:		
Andreas Dober	
Gyoergy Garics	
Ronald Gercaliu	
Martin Hiden		
Andreas Ibertsberger	
Markus Katzer	
Juergen Patocka	
Emanuel Pogatetz	
Sebastian Proedl	
Franz Schiemer	
Martin Stranzl		

Pomocnicy:		
Rene Aufhauser	
Christian Fuchs	
Martin Harnik		
Andreas Ivanschitz	
Umit Korkmaz	
Christoph Leitgeb	
Juergen Saeumel	
Joachim Standfest	
Ivica Vastic		
Markus Weissenberger

Napastnicy:		
Erwin Hoffer		
Marc Janko		
Roman Kienast	
Sanel Kuljic		
Roland Linz		
Stefan Maierhofer

Vastic aby nie za stary :-k

Odnośnik do komentarza
Ale do pucharu UEFA jest już 9 pkt straty, uwzględniając jeszcze 14. miejsce Valencii bliżej im do walki o utrzymanie, niż o puchary. :>

 

Wiec jezeli walcza o urzymanie to mozna tez powiedziec, ze walcza o puchary. raczej nikt nie wierzy w to zeby Valencia miala spasc. Pewnie i tak zostanie gdzies okolo 12 miejsca, ale nie bedzie az tak zle.

 

Co do Bojana to powiem tak - jestem za powolaniem do kady w miejsce Raula. Zaraz obskocza mnie wszyscy fani Galacticos, ale jak na razie Hiszpania z Raulem nic nie wygrala. Bojan to brylant choc mlody i niedoswiadczony. Ma szanse pokazac sie w Austrii i Szwajcarii i moze wlasnie trener chce miec kogos kto jest nieprzewidywalny i wiekszosc obroncow go zlekcewazy, anizeli znanego wszedzie Raula, ktory gra wsaniale a potem ma serie spotkan gdzie nie potrafi strzelic bramki. Bojan tak, trzymam za niego kciuki bo widze ze za 5 lat bedziemy slyszec o tym chlopcu tyle ile teraz o Ronaldach, Ronaldinhach czy innych Messich.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...