Skocz do zawartości

Przed Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

k*** mac! 14.000 biletow se biora? :o Rozumiem 1000-2000 dla dzialaczy/prominetow..ale 14.000? :o cale rodziny z pzpnu pojada :o Jakby w tej puli nie mogli zawrzec niepelnosprawnych i polonijnych...okaze sie ze kolejny tysiac dla nich pojdzie....

szok...

normalnie jakby sie zbierala ekipa by rozpied*** ta bude to wsiadam w pociag i jade!

Odnośnik do komentarza

racja me_who, ale osob bez peselu co nie moglo zapisywac sie na kup.bilet.pl jest wuchta! Powinno to isc z ich puli a nie naszej.

Liczac delikatnie:

16 klubow 1 ligi po 5 biletow (starczy na klub) = 80

18 2 ligi po 4 bilety = 76

zasluzeni reprezentancji/trenerzy - 200 sztuk

ministrowie/poslowie/ - 200 sztuk

mafia z pzpn- 13454?????

kto do jasnej ciasnej te bilety dostal - wyjasni mi ktos???

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to też jest niepojęte. Rozumiem - sponsorzy wykładają kasę, wieć chcą coś w zamian. Jednak tak jak powiedział J.Tomaszewski w jedym z wywiadów: "Po co na stadionach krawaciarze?". Oni ani nie krzykną, ani nie założą barw na mecz... A na tłumaczenie tego ^%$@$ Koźmińskiego: "Bilety są własnością PZPN i związek nie musi się tłumaczyć, w jaki sposób je dzieli" to aż się nóż w kieszeni otwiera!

Odnośnik do komentarza

kluby niższych lig oraz ZPN :]

wiadomo, że działacze takich potęg jak Wicher Kobyłka czy Orzeł Trąbki Wielkie zasługują na bilety. a jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że nie zasługują, to wszystko zostanie w rodzinie i bilety trafią do rodziny ZPN rozsianej po całym kraju.

 

co do wypowiedzi Koźmińskiego, to rozśmieszyła mnie wypowiedź: "Przypominam, że bilety w 100 proc. trafiają do prawdziwych kibiców: od prezydenta RP..." taa, zobaczy jak grają podopieczni Benhagłera

 

cały stadion będzie śpiewał nie "Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie", tylko "PZPN PZPN Polska kocha PZPN"

Odnośnik do komentarza

onet.pl

Niemiecka Federacja Piłkarska (DFB) przeprowadziła w środę losowanie biletów na mecze z udziałem Niemiec w finałach mistrzostw Europy. Do rozdysponowania było 14 315 kart wstępu.

Niemcy na mecze pierwszej rundy Euro 2008 otrzymały od UEFA 21 765 biletów. Po dystrybucji wśród VIP-ów, działaczy i sponsorów - do publicznej sprzedaży pozostało 14 315 kart wstępu. To i tak o wiele za mało w stosunku do zapotrzebowania, bowiem DFB otrzymała 2,6 mln wniosków o karty wstępu.

 

Dla porównania, do rąk polskich kibiców trafi tylko około siedmiu tysięcy biletów spośród 21 742, jakie otrzymał Polski Związek Piłki Nożnej.

Niemcy będą rywalem Polski w grupie B turnieju finałowego, a mecz odbędzie się 8 czerwca w Klagenfurcie. W tym samym mieście 12 czerwca Niemcy zagrają z Chorwacją, a cztery dni później w Wiedniu zmierzą się z Austrią.

 

Po pierwsze - bogatsza liga, czyli potencjalnie wiecej sponsorow chetnych na bilety. Po drugie - wiecej klubow, czyli potencjalnie wiecej dzialaczy. Ale jednak dystrybucja biletow odbywa sie w ciutke bardziej cywilizowany sposob - 2 razy wiecej dla prawdziwych kibicow. Smutnie jest tylko to, ze 12 zawodnik naszej reprezentacji jedzie na Euro powaznie kontuzjowany, choc lekarza to potrzebuja raczej panowie w PZPN. Od glowy.

 

Ja Euro spedze przed telewizorem (a raczej w pubie jakims bo tv nie mam), ale licze na dobra atmosfere stworzona przez lokalna Polonie na wyspach. W sumie to dzieki Polakom, angielscy wlasciciele lokali beda pewnie mogli odbic sobie choc troche stary spowodowane niezakwalifikowanie sie Anglikow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dyrektor Sportowy PZPN, selekcjoner reprezentacji Polski w latach 2000-2002 Jerzy Engel został nominowany przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) do Zespołu Technicznego i będzie w grupie obserwatorów podczas Euro 2008.

 

Zespół ten przygotuje po zakończeniu turnieju raport szkoleniowy z czerwcowych finałów mistrzostw Europy.

 

- Cieszę się, że UEFA dostrzega naszą pracę. To z pewnością duże wyróżnienie dla mnie osobiście, ale jednocześnie całego polskiego środowiska trenerskiego - powiedział Jerzy Engel.

 

W składzie ośmioosobowego Zespołu Technicznego Euro 2008 oprócz wiceprezesa PZPN ds. szkolenia znaleźli się m.in. tak wybitni trenerzy jak Roy Hodgson, Gérard Houllier, Morten Olsen czy Jozef Vengloš.

Mały wóz, duży wóz, o k... radiowóz! :lol:

 

Szalenie ciekawe, kto teraz będzie komentował w studiu Euro na TVPiS?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy orientujecie się gdzie można znaleźć dane o kosztach/przychodach organizatorów poprzedniego Euro w Portugalii? Lub też ewentualnie innej dużej imprezy, jak na przykład MŚ w Niemczech?

 

Szukam w necie i wszędzie są głównie same prognozy, szczegółowych danych brak :/

Byłbym wdzięczny za jakieś info.

Odnośnik do komentarza

Mam przed sobą skarb kibica z PN na Euro 2004 i jest tutaj koszt budów/przebudowań ich stadionów na tą imprezę, i tak:

Estadio Municipal w Aveiro: 43,3 mln euro.

Estadio Cidade w Bradze: 81,3 mln euro.

Estadio Cidade w Coimbrze: 36,2 mln euro.

Estadio Algarve w Faro: 118,7 mln euro.

Estadio D. Afonso Henriques w Guimaraes: 26,4 mln euro.

Estadio Municipal w Leirii: 48,1 mln euro.

Estadio da Luz w Lizbonie: 118,7 mln euro.

Estadio Jose Alvalade w Lizbonie: 79 mln euro.

Estadio Dragao w Porto: 98 mln euro.

Estadio Bessa w Porto: 45,2 mln euro.

 

Czyli wg. Skarbu koszt samych stadionów wyniósł 694,9 mln euro :o:o

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to Aragones dał popis... ogłosił listę zawodników spośród których wybierze kadrę na Euro. Jest Albelda, który od pół roku nie gra, jest gówniarz Bojan, jest Puyol który jeszcze trochę, a się o własne nogi zabije...

Brak: Jesus Navas - żelazne płuca, klasa wyżej od uwzględnionego Joaquina, Raul Gonzalez - 15 goli w tegorocznej La Liga, z pucharami ponad 20 bramek i ok. 10 asyst (na ok. 40 meczów). Diego Capel - rewelacyjny skrzydłowy Sevilli, także nieuwzględniony...

Do reszty raczej nie można się przyczepić, ale TO jest jakaś kpina... :doh!:

Odnośnik do komentarza

A widziałeś co ostatnio wyprawia Puyol? Tak obecnie, w tej formie to jest pionek... Widziałeś co zrobił na WM06 z Francją? Odesłał kolegów do domu swoją głupotą. Ostatnio gra tak, że piłkarze z naszej B klasy dali by sobie z nim radę. Kompletne dno.

Bojan ok - gra dobrze, ale ile? 60 minut? 70? Po drugie Mistrzostwa Europy to nie jest mecz ligowy z ogórkami typu Levante. Jestem ciekaw jak się Bojan zachowa w 90 minucie meczu sam na sam z bramkarzem przy stanie 0-1, bo moim zdaniem spali się psychicznie i pośle piłkę w chmury. Musiałbyś się popisać wyjątkową ignorancją i zaślepieniem, aby stwierdzić że Bojan na obecną chwilę jest lepszy od Raula. Za 3-4 lata owszem, sam tak prawdopodobnie będę uważać, ale teraz to nie ta skala. Raul rozegrał setki spotkań na najwyższym poziomie, nawet jak na swój wiek ma szalenie ogromne doświadczenie, w piłce klubowej zdobył wszystko, w reprezentacyjnej ma pecha być Hiszpanem. Byłby Francuzem/Włochem/Brazylijczykiem to nikt by dziś nie pamiętał o Pele, Garinnchy czy Maradonie.

I czy ja "zjechałem" każdego z Barcy? Raptem dwóch zawodników, na Euro ma pojechać ich trochę więcej...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Raul rozegrał setki spotkań na najwyższym poziomie, nawet jak na swój wiek ma szalenie ogromne doświadczenie, w piłce klubowej zdobył wszystko, w reprezentacyjnej ma pecha być Hiszpanem. Byłby Francuzem/Włochem/Brazylijczykiem to nikt by dziś nie pamiętał o Pele, Garinnchy czy Maradonie

Jasne :turl:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...