Skocz do zawartości

Przed Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie czemu nie ma Hildebranda?

Bo nie zachwyca forma. Za to Enke ma za soba dobry sezon i zostal za to wynagrodzony. Bylo tez raczej jasne, ze w kadrze musi sie znalezc choc jeden z bramkarzy mlodej generacji (Adler albo Neuer), Löw zdecydowal sie na Adlera.

Odnośnik do komentarza
Ktos wie czemu nie ma Hildebranda?

Bo nie zachwyca forma. Za to Enke ma za soba dobry sezon i zostal za to wynagrodzony. Bylo tez raczej jasne, ze w kadrze musi sie znalezc choc jeden z bramkarzy mlodej generacji (Adler albo Neuer), Löw zdecydowal sie na Adlera.

Nie, no ale za to Lehmann jedzie w glori chwaly - sezon miszcz mial :rotfl: :doh!:

 

Moze sie nie znam ale Klinsi jawil mi sie jako wizjoner. Loew to dla mnie jezdziec bez glowy. Jak niemiecki Dzanas :keke:

Odnośnik do komentarza

a ja tak patrzę na napastników niemieckich i tylko Patrick Helmes jest tu rodowitym Niemcem :P , a tak mamy 2 Polaków, 1 Szwajcar, 1 mieszaniec węgierski-brazylijsko-niemiecki i jeden z pochodzenia Hiszpan :)

 

a my się czepiamy Rogera...

Odnośnik do komentarza
Lista powołanych:

Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Andrés Palop (Sevilla) i José Reina (Liverpool);

Obrońcy: Raúl Albiol (Valencia), Álvaro Arbeloa (Liverpool), Joan Capdevila (Villarreal), Juanito (Betis), Carlos Marchena (Valencia), Fernando Navarro (Mallorca), Carles Puyol (Barcelona) i Sergio Ramos (Real Madryt);

Pomocnicy: Xabi Alonso (Liverpool), Santi Cazorla (Villarreal), Cesc Fábregas (Arsenal), Rubén de la Red (Getafe), Andrés Iniesta (Barcelona), Marcos Senna (Villarreal), David Silva (Valencia) i Xavi (Barcelona);

Napastnicy: Daniel Güiza (Mallorca), Sergio García (Saragossa), Fernando Torres (Liverpool) i David Villa (Valencia).

 

No i ostatecznie Reaul nie jedzie na euro. Trudno nazwać to zaskoczeniem bo chyba kazdy się tego spodziewał. A szkoda bo na wyjazd swoją grą zasłużył na pewno bardziej niż Sergio García. Dla mnie zaskoczeniem wyjazd de la Reda. Miał dobry sezon w Getafe ale niespodziwałem się że załapie się na Euro.

Odnośnik do komentarza
Chyba szczęścia, bo umiejętności to on ma.

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz Panie Mądralo? Proszę o argumenty. Boruc to jeden z najlepszych bramkarzy na kontynencie, który znakomicie gra w Lidze Mistrzów i w dalszym ciągu potwierdza swoją klasę. Niejedna czołowa reprezentacja chciałaby mieć takiego golkipera.

Odnośnik do komentarza
Chyba szczęścia, bo umiejętności to on ma.

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz Panie Mądralo? Proszę o argumenty. Boruc to jeden z najlepszych bramkarzy na kontynencie, który znakomicie gra w Lidze Mistrzów i w dalszym ciągu potwierdza swoją klasę. Niejedna czołowa reprezentacja chciałaby mieć takiego golkipera.

Koledze chyba chodziło o mecz na ostatnim mundialu, kiedy to Niemcy przez 90 minut obili słupek, poprzeczkę i byli niemiłosiernie nieskuteczn dlatego mówił o szczęściu.

Odnośnik do komentarza
Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Luis Aragones ogłosił 23-osobową kadrę na Euro 2008.

 

Kadra Hiszpanii na Euro 2008:

 

Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Pepe Reina (Liverpool), Andres Palop (Sevilla).

 

Obrońcy: Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madryt), Fernando Navarro (RCD Mallorca), Raul Albiol (Valencia), Carlos Marchena (Valencia), Joan Capdevila (Villarreal).

 

Pomocnicy: Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi Hernandez (Barcelona), Ruben de la Red (Getafe), Xabi Alonso (Liverpool), David Silva (Valencia), Santiago Cazorla (Villarreal), Marcos Senna (Villarreal).

 

Napastnicy: Fernando Torres (Liverpool), Daniel Gonzalez Guiza (RCD Mallorca), David Villa (Valencia), Sergio Garcia (Real Saragossa).

 

Dziwi mnie, że w kadrze znalazł się de la Red, a Granero nie, moim zdaniem Esteban był w lepszej formie. Poza tym szkoda, że Raula zabraknie na Euro, chociaż nic więcej poza ławką i ewentualnymi ogonami nie spotkałoby go.

Odnośnik do komentarza

de la Red bardziej defensywnym zawodnikiem, a Hiszpanie mają dobrych i doświadczonych graczy w ofensywie dlatego młody Granero się nie załapał. Jest Fabregas, Xavi, Iniesta więc jeżeli Aragones ma problem na tej pozycji to raczej bogactwa. Więc dla Granero miejsca nie ma.

Odnośnik do komentarza

mnie najbardziej dziwia powolania dla Navarro, Sergio Garcii i Juanito - w przypadku tych dwoch ostatnich mamy do czynienia z zawodnikami, ktorych druzyny nie pokazaly niczego dobrego w tym sezonie (zwlaszcza Zaragoza) - z kolei nominacja dla Navarro mnie nieco dziwi bo nie zauwazylem, zeby sie czyms szczegolnie wyroznial na tle innych defensorów Mallorki - cala defensywa tej druzyny grala w tym sezonie (przynajmnniej w jego drugiej czesci) na bardzo przyzwoitym poziomie

w miejsce Sergio Garcii chyba chetniej widzialbym Xisco z Deportivo, ktory koncowke sezonu mial naprawde bardzo dobra albo na przyklad Llorente z Valladolid, ktory sporo bramek strzelil w Primera Division w tym sezonie

jesli chodzi jeszcze o jakies zaskakujace braki w kadrze to brakuje mi tutaj Capela, ktorego miejsce w kadrze zajal Cazorla (chociaz graczowi Villarreal klasy odebrac nie moge)

jeszcze jedno slowo odnosnie nominacji dla de la Reda - nie wiem czy mial jakis rewelacyjny sezon - ja na miejsce defensywnego pomocnika chyba chetniej powolalbym Bruno Soriano z Almerii, no ale to nie ja jestem szkoleniowcem i moje sympatie nie maja tu nic do rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Wszystkie mecze finałów mistrzostw Europy będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie! - potwierdził portal Sport.pl. Dotąd Polsat informował, że wszystkie mecze będą dostępne jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, a tylko wybrane w ogólnodostępnym paśmie.

 

Jeden z szefów Polsatu potwierdził w rozmowie ze Sport.pl, że ta stacja pokaże 27 meczów Euro na żywo, a cztery (rozgrywane równolegle) - z odtworzenia.

 

Do ostatniej chwili szefowie Polsatu chcieli utrzymać w tajemnicy informację o odkodowaniu wszystkich meczów. Właściciele stacji liczyli na jak największą sprzedaż dekoderów, bez których oglądanie większości spotkań na żywo miało być niemożliwe.

 

Tajemnica ujrzała światło dzienne, po tym, jak jeden z pracowników Polsatu pospieszył się, i za wcześnie wysłał plan transmisji do jednego z tygodników telewizyjnych. Informację tą podał w poniedziałek serwis SportoweFakty.pl.

 

Decyzja władz telewizji o odkodowaniu wszystkich spotkań (27 meczów Polsat pokaże na żywo, a 4 będzie retransmitował) podyktowana była zapewne możliwością zakontraktowania większej liczby atrakcyjnych reklamodawców.

 

Uffffffffff, kamień z serca. Jako abonent Aster City czyli jednego z dostawcu który w swojej ofercie nie posiada Polsatu Sport Extra a w dodatku jakieś dwa tygodnie temu stracił zwykły Polsat Sport byłem naprawde rozczarowany tym że będe mógł obejrze jedynie kilka spotkań ME. A tu proszę jaki świetny prezent :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...