Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Takiego początku sezonu to od czasów Koniarka chyba nie widziałem :D Mowa o wynikach, bo o grze da się pozytywnego powiedzieć to, że chłopcy grają z zębem i ambicją. Mroczkowski wyrasta mi na maga od wynajdowania piłkarzy z totalnej pustki (on, albo ktoś inny kto w RTS odpowiada za "transfery"). W każdym razie upajam się każdym dniem, wiem przecież że ten never-never land wreszcie się skończy :)

Odnośnik do komentarza

bo o grze da się pozytywnego powiedzieć to, że chłopcy grają z zębem i ambicją

 

Akurat z Zagłębiem momentami grali nawet całkiem przyjemnie dla oka ;).

 

Wreszcie środek pomocy dobrze wyglądał. Okazało się, że Okachi fajnie się sprawdza jako defensywny pomocnik, Bartoszewicz grał na podobnym poziomie, ale największym zaskoczeniem była gra Dudka. W dalszym ciągu nie jest zbytnio kreatywny, natomiast dawał bardzo dużo spokoju drużynie. Właściwie to od niego zaczynała się każda ofensywna akcja. Całkiem przyzwoicie do zespołu wprowadził się Lebiediew. Duży chłop, mało zwrotny, ale na pewno nie jest to ktoś, kto tylko strzela z główki (co potwierdził dobrym strzałem z dystansu i asystą). Do tego Alex znów się popisał (mimo, że kosili go równo z trawą).

 

Chciałbym, żeby ta seria trwała jeszcze dłużej, nawet po to, żeby powkurzać niektórych ekspertów. Miejsce Widzewa podobno świadczy o słabości całej ligi... W każdym razie, nieoczekiwanie, spotkanie Widzew - Górnik może być zapowiadane jako "hit kolejki" :).

Odnośnik do komentarza

Byle nie osiedli na laurach po paru zwyciestwach i stwierdzili, ze utrzymanie/srodek tabeli Widzewowi wystarczy..

Zrobią to po pierwszej porażce. Oby więc nie nastąpiła zbyt szybko :)

 

A co do Dudka, to też miałem wrażenie, iż stał się takim fundamentem gry RTS ostatnio, bez uniesień ale przyzwoicie i w miarę solidnie.

Odnośnik do komentarza

 

Akcja Phibela gdy starł się z Vidanovem - to nie jest naruszenie przepisów? Zaczął barkiem a potem po prostu go odepchnął dłonią.

 

Też mnie ta sytuacja zainteresowała. Piłkarze Zagłębia nie protestowali, komentatorzy również nie widzieli niczego złego. W sumie dopiero na powtórce było widać, że Phibel na końcu odepchnął. Chyba to dobrze, że z tej akcji nie padł gol.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No i co, serce rosło, ale czar trochę prysł :) Chociaż oczywiście można się tego było spodziewać :)

 

Liczę na Dragojevica, że dobrze przepracuje zimę i wygryzie totalnie Mielcarza, który powinien odejść razem z Broziem (ten chce odejść i w sumie słusznie, w lepszym klubie niech się sprawdzi, czy w innej lidze - mówiło się o Francji), gdyż podobno to ostatni z zarabiających najwięcej. Na razie Banasiak to jakieś nieporozumienie, chyba, że ma chłopak pecha z tymi kartkami. Niesamowicie irytuje mnie Ben z tym płaczem i przewracaniem się, chociaż pod koniec się jakby trochę uspokoił. Dudek póki co słabo, tylko przebłyski, a to za mało jak na "tej klasy" zawodnika. Kowalski też słabo póki co. Okachi bardzo dobrze gra i oby tak dalej. Kaczmarek, choć nie zawsze mu wychodzi to jednak sporo walczy i ciągnie jakąś tą grę. Młodzi Rybicki i Stępiński niech grają jak najwięcej, a będzie widać efekty. Reszta młodych w sumie to samo. Alex Bruno był dobry jak go nikt nie krył, potem się skończył trochę :) Trzeba być dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cacek nie ma 100% udziałów, nowy akcjonariuszem nie jest osoba fizyczna. "Spektakularny come-back" do Widzewa, poczekamy, zobaczymy, póki co oficjalna strona milczy...

 

Małą burzę wywołała nasza informacja o zmianach w akcjonariacie Widzewa. Ruszyła lawina spekulacji, niestety w ogromnej większości chybionych. Był też jeden mądry komentarz: Zgodnie z przepisami, w KRS ujawnia się dane jedynego akcjonariusza. Jeśli nie ma akcjonariusza, który ma 100% akcji, to nie ma obowiązku ujawniania danych o akcjonariacie (inaczej byłoby, gdyby Widzew był spółką giełdową, ale to już inna bajka). Tak właśnie jest. W związku z powyższym, wcale nie jest powiedziane, że szybko dowiemy się, kto został nowym akcjonariuszem spółki.

 

Fakty są takie, że Sylwester Cacek nie jest już właścicielem 100% akcji spółki (został wykreślony z KRS), jest akcjonariuszem mniejszościowym. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nowym akcjonariuszem nie jest osoba fizyczna. W związku z tym, można już zostawić w spokoju Grzegorza Waraneckiego, który w komentarzach tyle razy był wymieniany jako ten nowy akcjonariusz, że dla świętego spokoju napisał na swoim profilu na Facebooku, że nic takiego nie nastąpiło. Jeszcze jedno, ta zmiana nie nastąpiła w piątek, tylko już kilkanaście dni temu.

 

W piątek natomiast na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy zapadły decyzje o zmianach w zarządzie i radzie nadzorczej spółki. W tym przypadku dziwi nas brak oficjalnego komunikatu klubu w tej sprawie. Ale może być sporo prozaicznych przyczyn tego, że taki komunikat nie został wydany. Być może, któraś z osób wybranych do władz klubu na przykład nie zdążyła potwierdzić, że zgadza się w nich zasiadać. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że szykuje się jeden spektakularny come-back. Natomiast prezesem klubu ma zostać osoba z zewnątrz, która nie pracowała dotąd w spółce.

źródło: widzewiak.pl

Odnośnik do komentarza

Ale, że spektakularny come-back? Raczej Mroczkowski pójdzie do Wisły, a na ławkę trenerską w Widzewie wróci Marek Zub :P, który całkiem nieźle sobie radzi w Żalgirisie Wilno.

 

Jeśli chodzi o sprzedaż, to pewnie puścił Sfinksowi jakiemuś albo innej kontrolowanej przez niego spółce :D

Odnośnik do komentarza

Utrzymanie niemal zapewnione. Runda wiosenna mogłaby przywrócić płynność finansową klubu. Albo chociaż w pewnym stopniu ją poprawić. Rozwiązać umowy z zawodnikami, którzy zarabiają najwięcej w drużynie, i postawić na młodzież - plan doskonały? ;) Teoretycznie proste.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

@FYM

 

Cytując weszło

Trwa posiedzenie Komisji Licencyjnej PZPN. My już wiemy, że Widzew Łódź dostanie zgodę na przeprowadzenie transferu Bartłomieja Pawłowskiego do hiszpańskiej Malagi, a łódzki klub jest przygotowany, by z miejsca przelać 200 tysięcy złotych Jagiellonii Białystok.

 

Z drugiej strony i tak pewnie będą jeszcze jakieś przepychanki przy tym transferze :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dudek ja ten wpis widziałem wczoraj, tyle, że Widzew "przygotowany" jest już jakieś dwa miesiące, a sprawa w dalszym ciągu nie jest do końca załatwiona. Do Widzewa jako klubu nic nie mam, ale IMO należą im się jakieś sankcję za handlowanie zawodnikiem, który wg prawa póki co jeszcze nie jest ich. To jest parodia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...