Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

@vitriol

na czym polegały Twoje ustawienia ind. dla DM?

czy na ograniczeniu swobody taktycznej do 5-6?

 

Same ustawienia dla DP to co najwyżej 50 % sukcesu. Ważne jest, żeby ten zawodnik miał najzwyczajniej do kogo zagrać, ponieważ jak się kręci wokół siebie, to moim zdaniem po prostu nie widzi możliwości zagrania piłki. Nie będę się rozpisywał bo to nie temat, ale jeśli chodzi o swobodę taktyczną to poszedłem w zupełnie innym kerunku. U mnie DP robi za rozgrywającego.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie mam sił do tej gry... Zdobyłem mistrzostwo z 73 pkt! , puchar Polski, puchar Ligi, superpuchar w jednym sezonie i gram eliminacje do Ligi Mistrzów.

 

Zrobiłem tak jak mówiliście żeby prezes nie sprzedał zawodnika to ustawić cenę wyjściową i... nie zadziałało.

 

Pan prezes sprzedał mi Korzyma za 3 mln. do Zagłębia, Babunovica (reprezentanta Serbii, którego kupiłem za 10 mln.) za 4... i Grosickiego za 3,75 (napastnika który w każdym meczu mi strzela bramkę)

 

Z transferów mam 5 %, łącznie z budżetem 800 tys. zł.

 

Po tym dałem ultimatum i opusciłem klub, tak samo jak opuszczam tą grę, bo przez nią walne na zawał.

Odnośnik do komentarza

wracając do tematu DM- kręci sie wokół własnej osi- wyłączenie rajdów z piłką, ograniczenie swobody do 5-6 oraz strzałka do tyłu wg pomysłu anteq`a przyniosły zdecydowana poprawę gry- przynajmniej w moim zespole-gdzie DM jest de facto 5 obrońcą- proponuję sprawdzić

Odnośnik do komentarza

Mam powazny problem z FM 08 mianowicie gdy gralem w pierwsza wersje gry 8.0.0 to wszystko bylo dobrze ale gdy zainstalowalem patcha 8.0.1 gra zaczela mi sie wylaczac :( po prosty wychodzi mi do pulpitu :( niec nie jest napisane ze jakis blad czy cos tylko sie wylacza :( probowalem juz chyba wszystkiego POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ja wytrzymalem tylko 2 sezony w hiszpani Levante,wrocilem do 2007. Tak ten silnik meczowy mi sie spodobal ze o malo co nie rozwalil bym klawiatury lub myszki:D, koszmar poprostu z tymi strzalami z 5m,u mnie rzuty rozne na krotki slupek wygladaly tak: pilkarz stoi 5m od slupa wzdluz linii koncowej i strzela tak jakby stal na srodku bramki!!a podania? w 2007 gram zespolem crewe i ich pilkarze dokladniej podaja niz zawodnicy levante w 2008,gdzie chybiali podanie o kilometr:(:(

Odnośnik do komentarza

Nic nie daje DM ograiczanie rajdów swobody itp. Notorycznie zdarzają się "kółeczka" przetestowałem wszystko. A jak DM nie ma gdzie zagrać to niech zmieni dyscypline na bierki podwodne albo kulki na małe bramki, bo zazwyczaj da się zagrać czy to do bramkarza czy do obrońcy a w ostateczności niech ją wykopsa do przodu.

 

I najważniejsze pytanie: co z drugą wersją łaty? Wiadomo coś? Bo już mi sie odechciewa czekać ;/.

Odnośnik do komentarza

Patch pewnie wyjdzie po zimowym oknie transferowym. Ja akurat nie narzekam na grę, aczkolwiek chciałbym, aby jedna rzecz została poprawiona. Mianowicie:

 

Piłkarz o statusie "Ważny zawodnik..." albo "Brany pod uwagę.." dostaje kontuzję na miesiąc, dwa lub kilka tygodni. Mija ten okres, akurat dochodzi do siebie dzień przed meczem, kondycje ma na poziomie 70-80%, ja go nie wystawiam w najbliższym spotkaniu. Z raz po rozegraniu meczu dostaję niusa, że ten zawodnik jest "Sfrustowany brakiem występów" :|. Ciekawe jak miał grać, skoro był kontuzjowany, a po kontuzji nieprzygotowany do żadnego meczu. I tak jest z każdym podobnym przypadkiem (przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza

Psot wylądował tez w dziale z taktykami, ale że dotyczy tez łatki, więc niech zagości tez tutaj:

 

Jak sobie radzicie ze gra napastników - moje wszystkie wysiłki stanęły na tym że mam sporo sytuacji(jeżeli nie mnóstwo), poprawiłem już na tyle grę, że większość piłek idzie w światło bramki nawet...ale co z tego, skoro bramkarz wszystko bronią...w Premiership NIE ma bramkarza, który nie byłby świetny(refleks+chwytanie co najmniej na 15-16), a to sprawia, że mecze, w których powinienem wygrywać stosunkiem 3,4,5 goli często remisuję, a i porażki się przydarzają...nie idzie tego poprawić, a irytuje mnie to do tego stopnia, że mam poważny plan powrócić do wcześniejszego FM...choć nie ma tam paru fajnych opcji, ale chociaż piłkarze są w miarę skuteczni co tego co pokazują na boisku...no chyba, że ktoś ma na to jakiś sposób???

 

W Man Utd mam świetny duet w ataku - Rooney(PRAWIE nie zawodzi, choć w/w problem tez go dotyczy) i Amauri. Ogólnie przez 2 lata testowania wszelakich ustawień(głównie miksy 4-4-2 i diamentu do tej samej formacji) nie wiele mi dały...teraz mam optymalny skład trenerów, optymalne przygotowanie kondycyjne, forma w sparingach niezła, a w meczach o punkty klapa. I to tylko przez brak strzelania goli...mnóstwo strzałów leci w bramkę rywala, 90% w nią trafia, a 95% z nich wyłapuje bądź odbija bramkarz(niema to jak bronic po 3-4 dobitki). Nie wiem jak wy, ale ja mam dość takiego realizmu(niby) :) Bo jeżeli drużyna nic nie robi(czytaj oddaje w meczu 2 strzały i gra słabo w obronie, bo ja mam mnóstwo sytuacji) to NIE MA SIŁY, żeby bramkarz "wygrał" jej remis. Jak jeszcze by w obronie grali dobrze w miarę, to rozumiem, jakby moi nie trafiali w bramkę, też rozumiem, ale tak...

 

BTW - ciekawi mnie też jak można ustawić pomocnikowi, żeby strzelał z dystansu i zdobywał tak gole...mam gościa, który ma ku temu kapitalne predyspozycje(wszystkie atrybuty potrzebne do strzałów na poziome 19-20!!!), gra już 3 rok, a więc się zaaklimatyzował, a pudłuje zawsze o ok 10-20 metrów od bramki...bomby z dystansu to moja ulubiona forma gry u AM i DM, a w nowym FM panowie z SI zabrali te przyjemność...A swoją drogą parę goli(coś koło 5-6) z daleka padło, a strzelał je Carrick, czyli gość, który akurat nie radzi sobie z tym najlepiej...:) Śmiech na sali normalnie...

 

Jak ktoś poradził sobie z czymś takim, serdecznie proszę o "uświadomienie" mnie, jak to zrobił...A jak nie da się tego rozwiązać nawołuję do zbojkotowania kolejnego FM i kupieniu go tak z pół roku po premierze, może SI zrozumie, że nieładnie tak denerwować graczy...:)

Odnośnik do komentarza

Hmmm ja sobie pomyślałem o zwrocie rekalmacyjnym, ale żeby do SI trafiło o co mi chodzi i że sie tak nie robi to musiało by 90% zakupionych egzemplarzy wrócić do sklepów. To by się zdziwili jakby pół Europy im grę oddało. Jak wyjdzie łata która uczyni tę grę grywalną to będzie ona kosztowała już tylko 50-60 zł w sklepach. Śmieszne. I potem sie ma pretensje o piractwo jak producent traktuje klienta jak frajera. ;/

Odnośnik do komentarza

Odnośnie nieskuteczności napastników to ja chyba znalazłem sposób, który w miare sie sprawdza. Otóż gram 4-5-1, i mam w kadże 3 rownorzędnych napadziorów. Pierwszy gra u siebie w lidze, 2 na wyjeździe, a 3 w pucharach u siebie jak i na wyjezdzie:) i powiem wam chlopaki ze dzieki temu moi napastnicy w praktycznie kazdym meczu zdobywaja bramki:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...