Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w najnowszej łątce są uwzględnione stadiony na EURO2012? Czy Lechia przeniesie sie na Bałtyk Arena itd?

 

A czamu niby ma się przenieść ?? Szkoda stadionu :P

 

Euro 2012 w FM jest rozgrywane na największych stadionach w danym kraju.. u mnie było to na: Stadion Slaski, Stadion Śląski oraz Widzew Łódź (nie wiem czamu tylko na 3...), a na ukrainie na Łobanowskiego, Dniepropietrowski oraz Zaporoze i Lvov.

Odnośnik do komentarza
Zaczyna mnie irytować sprzedawanie najlepszych zawodników.

W budżecie kasa na plusie, klub gra dobrze, a zarząd sprzedaje dwóch moich najlepszych napastników za jakieś grosze.

Bez jaj.

 

To ustal wszystkim swoim graczom cene sprzedaży równą wartości. Za taką cenę prezes nie sprzeda Ci żadnego zawodnika, a Ty będziesz mógł kontrolować proces negocjacji. U mnie to działa.

 

Potwierdzam. TO DZIAŁA :) .

Fajny trick :) .

Odnośnik do komentarza
U mnie po 4 sezonach gry zmieniło się tylko to, że przed każdym meczem prasa pyta się o:

 

- najlepszego zawodnika drużyny przeciwnej

- siłę drużyny przeciwnej

- i jaki wynik prognozuje

 

na poczatku gry miałem tylko to ostatnie :/

 

W sumie ciekawa sprawa, bo też tych dwóch pierwszych nie miałem, ale nie o to mi chodziło.

Ciekawią mnie rozmowy przedmeczowe z zawodnikami. Na beta patchu w 5, 6, a w 7 to już kompletnie, sezonie rozmowy nie przynosiły żadnego efektu i właściwie próbowałem naprawdę każdej opcji. Raz na jakiś czas jedynie rozmowa indywidualna z pojedynczym zawodnikiem przynosi jakąkolwiek reakcje na to co mówię.

Odnośnik do komentarza
my się denerwujemy a co mogą czuć Hiszpanie którzy mają niegrywalną swoją ligę a na łatke muszą podobno czekać do lutego?

Z tymi spadkami i awansami to dotyczny Irlandii czy Irlandii Północnej?

Na czym dokładnie polega ten bug. Że tylko na początku pierwszego sezonu nie da się zgłaszać nowych graczy?? Ja sobie grał Realem i na początku kupiłem tylko Putilo do Castilli i tam gra regularnie, nawet jako kapitan. W przerwie zimowej kupiłem jednego obrońce z Sao Paulo i bez problemów już mogłem normalnie zgłaszać...... po sezonie znów nie będę mógł zgłosić??

Odnośnik do komentarza

Wg mnie FM2008 z tym patchem jest bardziej grywalny niż bez niego, aczkolwiek max 3-4 sezony, bo po tym czasie już niewykorzystane sytuacje doprowadzają do szaleństwa i można ogłupieć. Następnym razem sięgnę po niego jak wyjdzie następny patch, który to poprawi, a nie będzie się skupiał na poprawnej pisowni jakiegoś piłkarza z Hondurasu czy Bóg wie skąd.

Odnośnik do komentarza
Kolejny irytujący bug :/

 

Środkowy pomocnik obraca się z piłką na środku boiska i przeważnie ją traci :|

Utrata bramki po takiej stracie - bezcenna :|

Kochany FM...

 

Potwierdzam. Mnie też to strasznie wkurza.

Chyba trzeba będzie pokombinować z ustawieniami indywidualnymi. Może to coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Kolejny irytujący bug :/

 

Środkowy pomocnik obraca się z piłką na środku boiska i przeważnie ją traci :|

Utrata bramki po takiej stracie - bezcenna :|

Kochany FM...

 

Potwierdzam. Mnie też to strasznie wkurza.

Chyba trzeba będzie pokombinować z ustawieniami indywidualnymi. Może to coś pomoże.

 

Dokładnie miałem tak samo. Mój defensywny pomocnik, notorycznie kręcił się z piłką zamiast podawać. Trochę zmian w ustawieniach indywidualnych DM'a oraz pomocników i problem znika. Możliwe też, że to jest element niezgrania się zespołu, ponieważ swego czasu miałem identyczną sytuację ze świeżo sprowadzonym bocznym obrońcą, ale im dalej w sezon, tym coraz rzadziej takie wypadki się zdarzały, bez zmian w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...