Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

chyba, że oglądamy inną stronę miesięcznika - może następnym razem zerknij do sekcji 'o nas'/'redakcja' demrenfaris.

 

i spokojnie Vami, aprobują:

Począwszy od numeru grudniowego „Miesięcznik Egzorcysta” został opatrzony klauzulą „Nihil obstat” przez JE Ks. Abp. Wacława Depo, Przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski.

 

zgaduję, że księża z Rady Programowej miesięcznika to jakiś inny obrządek, skoro nie katolicki w takim razie?

Odnośnik do komentarza

Do 16 roku życia chodziłem regularnie do kościoła - nigdy się nie spotkałem z poruszaniem tematu pozaziemskich cywilizacji, więc trochę mnie to dziwi ;)

Chodziłeś do kościoła (pewnie w niedzielę na mszę i tyle) czy może jednak się udzielałeś. Bo ja z kościołem mam bardzo mało wspólnego, a tematy pozaziemskich cywilizacji poruszałem z księżmi wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Bah, ja nie mam problemów z poruszaniem tematu Obcych. Nawet bardzo chętnie wierzę, że gdzieś we Wszechświecie istnieją. Obawiam się, że nie są jednak blisko, a szczególnie wśród nas.

 

Mój sceptycyzm jest dużo większy w stosunku do idei egzorcyzmów, a jak zgaduję, to jest temat traktowany na poważnie przez to pismo (nawet nie znając treści).

Odnośnik do komentarza

Z cyklu: "Złe PO doprowadziło do rozrostu biurokracji", odcinek "Program 500+"

 

Ilu nowych pracowników należy zatrudnić do obsługi świadczeń?

Z szacunków wynika, że niezbędne będzie zatrudnienie w gminach około 7 tys. nowych pracowników. Oczywiście ostateczna ocena potrzeb kadrowych związanych z realizacja tego nowego zadania przez gminy, należeć będzie do władz każdej gminy.

 

http://www.mpips.gov.pl/rodzina500plus

 

#dobrazmiana

Odnośnik do komentarza

http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/art/9318246,nie-dla-islamizacji-europy-student-uniwersytetu-szczecinskiego-wyrzucony-z-akademika-z-naklejki,id,t.html

 

Wydalenie z uczelni za naklejki? Ciężko znaleźć odpowiednie słowo.

 

Natychmiastowe wyrzucenie z akademika to też ciekawa sprawa. Chyba każdy wie, że w tych miejscach dzieją się dużo bardziej obrazoburcze rzeczy.

 

E: Zanim ktoś się rozpędzi - jakby Polakom w niemieckim akademiku przybito do drzwi tablicę z napisem "ZŁODZIEJE" to nie ciskałbym piorunami ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/art/9318246,nie-dla-islamizacji-europy-student-uniwersytetu-szczecinskiego-wyrzucony-z-akademika-z-naklejki,id,t.html

 

Wydalenie z uczelni za naklejki? Ciężko znaleźć odpowiednie słowo.

 

Natychmiastowe wyrzucenie z akademika to też ciekawa sprawa. Chyba każdy wie, że w tych miejscach dzieją się dużo bardziej obrazoburcze rzeczy.

 

E: Zanim ktoś się rozpędzi - jakby Polakom w niemieckim akademiku przybito do drzwi tablicę z napisem "ZŁODZIEJE" to nie ciskałbym piorunami ;)

A ja uważam, że zrobiono bardzo słusznie. Nie wolno nam wracać do czasu getta ławkowego, ani tym podobnych kretynizmów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...