Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia interesów Legii (sportowych i finansowych) - decyzja Leśnodorskiego spokojnie do obronienia. Słuchając jednak o rzekomych "jajach" prezesa Legii, to już mnie pusty śmiech ogarnia. Gdyby je miał, obaj spotkałaby identyczna (czyt. surowa) kara za niesportowy sposób prowadzenia się. W interesie warszawskiego klubu było jednak, żeby Radović został potraktowany delikatniej. I tak właśnie się stało. Dajcie więc spokój opowieściom o "jajach" prezesa...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że broni go przede wszystkim postawa Legii we wczorajszym meczu. Poza tym Ljuboja ostatnia nic nie wnosił do zespołu (a może nawet i z nim Legia była słabsza), a kosztował klub strasznie dużo. Ponadto kończy mu się kontrakt. Radovic jest młodszy, a w formie wnosi znacznie więcej do drużyny. Ponadto ma pewnie sporą (jak na polskie warunki) wartość na rynku transferowym. Brak decyzji o skreśleniu Rado wydaje mi się logiczna.

Odnośnik do komentarza

A mnie się wydaje nielogiczna. Do ME wywalili kolesia z kończącym się kontraktem, ale zostawili kolesia, za którego mogą dostać pincet złotych. Za to samo.

Sygnał dla drużyny - masz kontrakt, masz wyjebane - najwyżej piwo cię będzie kosztować trochę więcej, ale pracy nie stracisz.

Odnośnik do komentarza

To teraz pytanie, czy na zachodzie wywalają ludzi z zespołu po takich numerach? Przecież w takiej Anglii to co chwilę słyszy się o różnych wyskokach zawodników i kończy się na karach finansowych, tak samo jak w przypadku Rado. A Ljuboja to mógł do ME trafić nawet za całokształt ostatnich miesięcy, a kończący się kontrakt mu dodatkowo nie pomógł. Poza tym dla gościa który podobno mówi, że po pijaku jest lepszy niż ta cała Legia nie zasługuje na pierwszy skład. Rado jednak uderzył się w pierś.

Odnośnik do komentarza

Na polskie warunki - i na sytuację w jakiej jest Legia - to kary są astronomiczne. Ale nie są jednakowe za jednakowe przewinienie - no chyba, że faktycznie, Daniel miał karę w pompie, a Miro przeprosił.

Ale tak czy siak do piłkarzy poszła wiadomość "nie fikaj przy końcu kontraktu" ;)

 

Bo o tak tanie chwyty jak unikanie wypłaty za (ewentualne) mistrzostwo Legii nie posądzam.

Odnośnik do komentarza

I jest mistrz! Przed meczem miałem sporo obaw, ale teraz możemy być pewnie że puchar wróci do Warszawy. Przed meczem miałem w głowie dwa scenariusze:

 

1.Lech wygrywa lub remisuje na Łazienkowskiej. Piłkarze Urbana nie wytrzymują presji i po raz kolejny przegrywają walkę o mistrza Polski w meczu 29 kolejki, ze Śląskiem grają bez presji i wygrywają, jednak to wystarcza tylko na drugie miejsce.

 

2.Legia wygrywa dzisiejszy mecz i grając już prawie bez presji wygrywa pozostałe mecze i pewnie zostaje mistrzem Polski.

 

 

Miejmy nadzieje, że ten drugi punkt od początku do końca zostanie zrealizowany.

Odnośnik do komentarza

Jakie niby jaja ma Leśnodorski? Dwóch zawodników zrobiło to samo, ukarał tylko jednego z nich, bo zaraz mu wygasa kontrakt, a Radovic dostał tylko karę finansową. Jaja to by miał, jakby obu ukarał tak samo.

W przypadku Ljuboi to recydywa, nie wyraził skruchy i wdał się w pyskówkę z prezesem. Rado wyjaśnił, przeprosił.

Zresztą w Enklawie była cała grupa serbska tylko zmyli się przed pojawieniem prezesa, więc kar powinno być więcej. Ech ten marny prezes...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co na to Rumak? Nic. Mamy 2 dobrych na Ekstraklapę prawych obrońców. Chwała dla kogoś w Legii, że miał wizję BB jako prawego obrońcy! Ja widziałem walecznego, ale przecietnego prawego pomocnika i słabego napastnika. Benfica widzi go jako zmiennika Maxi Pereiry, tak wiec w ważnych meczach ławka. Jeśli go kupią. Uważam, ze Bereś może być dobrym prawym obrońcą, ale póki co ma lepszy PR niż grę. Przy okazji mam pytanie o zasady głosowania piłkarzy i trenerów w tym plebiscycie canal+: czy skoro BB grał w Lechu i Legii - to czy głosować na niego nie mogli piłkarze obu klubów czy tylko Legii?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...