Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż...naprawdę byłem zażenowany zachowaniem tych bandytów mieniących się kibicami Legii. Co do kar...wg. regulacji (?) Pucharu Intertoto:

(to fragmenty)

-To klub odpowiada i będzie odpowiadał za zachowanie zawodników,działaczy,kibiców itp.

-Gospodarz musi zapewnić bezpieczeństwo przed,w trakcie i po meczu. Za jakiekolwiek incydenty odpowiada gospodarz meczu (przyp. oczywiście to nie znaczy że Legię ominą kary).

A w Polsce powinni coś zacząć robić z tym! W Anglii sobie poradzili...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Ktoś napisał że to wina kogokolwiek innego niż bydła mieniącego sie kibicami Legii ?

A był tu taki jeden "prawdziwy kibic" Legii, który powiedział, że to wina kibiców Žalgirisu (nawet nie potrafiąc prawidłowo napisać nazwy Litewskiego klubu :] ) :>

Tak oto pisał:

Dobra mam już jakies info...na trybuny weszli co widać przy akcji na 2-0 w tv kibice Żarginisu ,ot powód.

Wszystkiemu winien Žalgiris ;)

 

 

Nawet serwisy Legii prowadzone przez kibiców potępiają tych debili więc wyjaśnij proszę o co tobie chodzi ?

Tak? To poczytaj sobie temat Livescore. Tam Profesor wkleił te "potępiające" zachowanie kibiców Legii newsy z serwisów :] nie ośmieszaj się.

No chyba że przemawia przez Ciebie znana śląska nienawiść do tej drużyny to wtedy mogę to zrozumieć.

:rotfl:

Tylko tak to można skomentować ;)

Odnośnik do komentarza

Icon - czemu odgrzewasz kiepskie dowcipy? Czemu kolega kijevo, ktory w kilku tematach udowodnil juz, ze ma wspolnego z rzeczywistoscia tyle, co premier Kaczynski, jest dla Ciebie jakims wiazacym autorytetem "prawdziwego kibica"? Juz sie wszyscy posmialismy z tego, nie draz, bo to do niczego nie prowadzi...

Odnośnik do komentarza
Ktoś napisał że to wina kogokolwiek innego niż bydła mieniącego sie kibicami Legii ?

A był tu taki jeden "prawdziwy kibic" Legii, który powiedział, że to wina kibiców Žalgirisu (nawet nie potrafiąc prawidłowo napisać nazwy Litewskiego klubu :] ) :>

Tak oto pisał:

Dobra mam już jakies info...na trybuny weszli co widać przy akcji na 2-0 w tv kibice Żarginisu ,ot powód.

Wszystkiemu winien Žalgiris ;)

 

 

Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego co tam się stało jest jakiś kretyn który pewnie nie przekroczył wieku 12 lat to również skomentować to mogę tylko tak -> :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Jak to ogladam, to caly moj humanizm oraz humanitaryzm wali sie w gruzy i az chce sie powiedziec, ze o wiele skuteczniejszym rozwiazaniem od wszelkich monitoringow, pozwow i zakazow stadionowych bylby zwykly karabin maszynowy z ostra amunicja... :/ Rzucanie racami w policjantow stojacych jak slupy - nawet prowokacja nie da sie tego uzasadnic... Albo te zalosne scenki, gdzie dobrze widac mechanizmy grupowe - jak trzech rzuca reklama w policje, a jeden nie pusci i mu zostaje plat bannera w dloni, to momentalnie upuszcza go na glebe i ucieka jak kot z pecherzem, bo jest juz sam...

Odnośnik do komentarza
Tak? To poczytaj sobie temat Livescore. Tam Profesor wkleił te "potępiające" zachowanie kibiców Legii newsy z serwisów nie ośmieszaj się.

 

Nie osmiesza sie.

 

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=15741

 

http://legia.net/news.php?id=25357

A widziałeś jak te newsy wyglądały świeżo po meczu? Teraz emocje opadły to i newsy są bardziej wyważone.

Ktoś napisał że to wina kogokolwiek innego niż bydła mieniącego sie kibicami Legii ?

A był tu taki jeden "prawdziwy kibic" Legii, który powiedział, że to wina kibiców Žalgirisu (nawet nie potrafiąc prawidłowo napisać nazwy Litewskiego klubu :] ) :>

Tak oto pisał:

Dobra mam już jakies info...na trybuny weszli co widać przy akcji na 2-0 w tv kibice Żarginisu ,ot powód.

Wszystkiemu winien Žalgiris ;)

 

 

Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego co tam się stało jest jakiś kretyn który pewnie nie przekroczył wieku 12 lat to również skomentować to mogę tylko tak -> :rotfl:

Widać nie potrafisz rozróżnić żartu od pisania czegoś na poważnie. Nabijam się właśnie z tych półmózgów, którzy będą teraz próbować szukać tanich usprawiedliwień. Trochę luzu człowieku. Później ma nie dochodzić do takich zdarzeń, skoro większość jest tak przewrażliwiona i bierze wszystko dosłownie :roll:

Wiadomo, że normalni kibice Legii wstydzą się za tych zwyrodnialców i wiadomo też, że nikt normalny nie będzie popierał tego typu zachowań czy też szukał ich usprawiedliwienia. To jest głęboko zakorzenione w naszym patologicznym społeczeństwie i tego typu zachowania to droga dla popisu do psychologów czy socjologów.

Odnośnik do komentarza
What? They not from Polish :] This is Iraq warriors. You don't see they dark skin ?

I'm really shame what this f*cking idiots doing ;/ You dont have AK47 in Lithuania ?

 

Taki komentarz, krótki ale jakże wymowny. Na bydło nie ma innego sposobu, jeśli słowo nie pomaga, trzeba się chwycić ostrzejszych metod. Tacy wielcy bohaterzy, razem a i owszem. Żałośni są, jak zobaczyli konie zaczęli uciekać byle dalej na trybunę za bramką, wstyd, wstyd, do znudzenia można to powtarzać.

Odnośnik do komentarza

SZk a może tych ludzi po prostu nie miał kto wychować? Czy to w domu, czy na stadionie.

Może rzeczywiście nadszedł czas, żeby wyeliminować wszelkiego rodzaju Bosmanów.

Może czas pójść angielskim tropem, a nie tworzyć kolejne tony papieru.

Z uporządkowaniem sytuacji na polskich stadionach jest tak jak z Euro 2012. Dużo się mówi i pisze, a mało robi. Tutaj nie ma się co pier... Niezależnie od tego jakie zarząd ma układy z przywódcami kibiców.

Odnośnik do komentarza
Jak to ogladam, to caly moj humanizm oraz humanitaryzm wali sie w gruzy i az chce sie powiedziec, ze o wiele skuteczniejszym rozwiazaniem od wszelkich monitoringow, pozwow i zakazow stadionowych bylby zwykly karabin maszynowy z ostra amunicja... :/ Rzucanie racami w policjantow stojacych jak slupy - nawet prowokacja nie da sie tego uzasadnic... Albo te zalosne scenki, gdzie dobrze widac mechanizmy grupowe - jak trzech rzuca reklama w policje, a jeden nie pusci i mu zostaje plat bannera w dloni, to momentalnie upuszcza go na glebe i ucieka jak kot z pecherzem, bo jest juz sam...

A spójrz na komentarze pod tym video. Wilno always polish :lol:

 

Tu jest Polska! :)

Odnośnik do komentarza

Polak, ktory we Francji pisal "Litwo, ojczyzno moja", nigdy nie byl na tzw. terenach rdzennie polskich, a do tego istnialy podejrzenia, czy przypadkiem nie byl Zydem... - wiedzialem, ze w koncu Mickiewicz odbije nam sie czkawka. :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Polak, ktory we Francji pisal "Litwo, ojczyzno moja", nigdy nie byl na tzw. terenach rdzennie polskich, a do tego istnialy podejrzenia, czy przypadkiem nie byl Zydem... - wiedzialem, ze w koncu Mickiewicz odbije nam sie czkawka

 

OT:

A Śmiełów w WLKP to co? Azerbejdżan? :>

Odnośnik do komentarza
Polska awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata U-20. CSKA Moskwa za napastnika reprezentacji i Legii Dawida Janczyka daje 4 mln euro

Dotychczas największymi transferem z polskiej ligi było przejście Jakuba Błaszczykowskiego z Wisły Kraków do Borussii Dortmund za 3,3 mln euro i Łukasza Fabiańskiego z Legii do Arsenalu Londyn za podobną kwotę. Borussia chce także Janczyka, ale zaproponowała tylko 2 mln euro. - Jeśli miałbym odejść, wybiorę ofertę dobrą dla mnie i klubu - mówi "Gazecie" napastnik Legii.

 

Do warszawskiego klubu zgłosiło się też trzech agentów ligi angielskiej. Nie chcieli jednak ujawnić, z jakich są klubów.

 

Wydanie 4 mln euro na Janczyka nie byłoby dla CSKA żadnym problemem. Sponsorem klubu jest bank VTB, który w poprzednim roku przyniósł ponad miliard dolarów zysku. Dlatego moskwian stać na sprowadzenie reprezentanta Brazylii Vagnera Love'a za 6 mln euro, czy jego rodaka Jo. Ten ostatni grał w przegranym 0:1 meczu z Polską na mundialu w Kanadzie. - Na razie najważniejszy jest mecz z Argentyną - podkreśla Janczyk.

 

Polacy w Kanadzie wyszli z bardzo trudnej grupy, choć nikt nie dawał im większych szans. - A ja jeszcze przed turniejem mówiłem, że Brazylia nie wyjdzie z grupy. O tym, że awansujemy, byłem przekonany - mówi Janczyk.

 

Teraz przed nim i jego kolegami spotkanie z pięciokrotnymi zwycięzcami mundialu U-20, Argentyną. Jeśli uda się wygrać, w ćwierćfinale rywalem Polaków będzie prawdopodobnie Meksyk, mistrz świata U-17 sprzed dwóch lat.

 

gazeta.pl

 

Moim zdaniem zły kierunek, ale niech odchodzi jak najszybciej z Legii, bo tu się już nie rozwinie. W Moskwie o pierwszy skład byłoby mu ciężko, Vagner Love to pewniak, z którym doskonale zna się Jo. I na tym kończą się nominalni napastnicy. Jest także prawdopodobieństwo, że Love odejdzie na zachód :-k Kwota na pewno działa na wyobraźnię, a jak na polskie warunki jest gigantyczna.

Odnośnik do komentarza

Przez te wydarzenia z kibicami yyy sorry bandytami z warszawy ja sie zastanawiam jak to jest. Jakby nie bylo w Polsce kibice Legi na Lazienkowskiej uznawani sa jako jedni z najlepszych kibicow w kraju. Zawsze ponoc wspaniala atmosfera, ogromny doping, nie pamietam kiedy tam ostatnio jakies burdy byly. Czyli cud miod i orzeszki, ze nawet reprezentacja uwielbia tam grac;-) ale jak Dr Jekyll i Mr Hyde wystarczy, ze wyjechali sobie na wycieczke to juz sie w glowach poprzewracalo. W wiekszosci napewno byli to ci sami ludzi co regularnie chodza na stadion i w miare kulturalnie dopinguja Legie w Warszawie. Co sie dzieje w glowach tym ludziom, ze raz potrfia zrobic super kulturalna oprawe meczu a za chwile potrafia takie glupoty robic. I jakby nie bylo za wszystkie te wybryki zaplaci ich klub, i nawet zamiast kasy, nowego trenera i nowej wielkiej Legi beda kary, wykluczenie z pucharow i kolejne pare lat do tylu z polska pilka.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie ma co sie rozpisywac o wczorajszych przypadkach - chamstwo i debilizm to powinno wystarczyc za caly komentarz. Moze w koncu nasze wladze zajma sie faktycznymi problemami (m.in. walka z zulia i chuliganeria) a nie jakimis wydumanymi ideologicznie tematami.

 

PS. SZk - z tymi rdzennie polskimi ziemiami to bylbym ostrozny. Do takowych mozna zaliczyc li tylko Wielkopolske. Reszta ziem weszla w wyniku imperialistycznej polityki Mieszka I i jego syna Bolka Chrobrego.

Odnośnik do komentarza

Cale szczescie zamieszki nie przeniosly sie na ulice Wilna, wbrew temu co niektorzy tu wypisywali:

 

Niektóre media informowały, że zamieszki ze stadionu przeniosły się na ulice miasta. - Nie mam takich informacji - powiedział portalowi Gazeta.pl Stanisław Cygnalewski, konsul generalny RP w Wilnie. - Jeśli już to, policji mogły się wymknąć pojedyncze osoby. Kontaktowałem się z policją miejską oraz korespondentem Telewizji Polskiej, który z kamerą jeździł po ulicach. Żadne z tych źródeł nie potwierdza informacji o rozróbach na ulicach. Oglądam też tutejszą telewizję, która nic nie wspominała, jakoby burdy miały się przenieść poza stadion.

 

Na meczu był jeden z polskich wicekonsulów. Jak mówi konsul Cygnalewski opowiadał, że większość polskich kibiców policja po meczu zapędziła do autobusów i nie pozwoliła im przedrzeć się ulice miasta.

 

eh..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...