Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Temu...Mochowi...Musze czy jak to sie odmienia kończy się kontrakt, czy ktoś się nim interesuje?? To chyba jeden z lepszych graczy Legii w tym sezonie przecież.

kontrakt ma ważny do końca czerwca 2008

heh, czyli co, reprezentant Słowacji może sobie odejść za free?

Edyta sprawdziła taki lynk

No jakby się okazało, że ma faktycznie tylko do końca czerwca tego roku, to byłby ładna gafa ze strony klubu. A tak przynajmniej jakąś kaskę w razie transferu wyciągną.

Odnośnik do komentarza

Rybus to prawdziwa perełka Legii i polskiej piłki. Oby nie został zagłaskany jak Korzym... Okazuje się, że mamy w Polsce utalentowaną młodzież tylko trzeba się odważyć i dać im szansę. Urbana akurat zmusiła do tego sytuacja kadrowa ale lepsze to niż nic ;)

 

I takie pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego czasu - czemu Legia od dłuzszego czasu nie gra w swoich barwach? Dlaczego gracie w biało - czarnych strojach a nie zielonych z elementami białego, czarnego i czerwonego?

Odnośnik do komentarza

Icon, a jak na takim tle by logo 'n' wyglądało?

 

pierwszy raz od dawna był doping na Łazienkowskiej. 'Jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda' było wyraźnie słyszalne w transmisji :blush: komentatorzy nieźle całe zachowanie podsumowali - 'ojej, ale cisza tu zapanowała' czy 'dawniej mówiono - cisza jak makiem zasiał, teraz się mówi - cisza jak na legii'

 

młodzież na plus, choć mecz na poziomie typowej ligowej młócki. przestoje straszne, sporo bezwładnej kopaniny, ale tego nikt nie będzie pamiętał - za to karny Brożka przejdzie do klasyki

Odnośnik do komentarza

Wygrana z Wisłą na osłodę spieprzonego sezonu.

Nie oszukujmy się, Wisła nie miała motywacji. Oni są już mistrzami, po kiego grzyba mieli się wysililać?

Możemy podniecać się wynikiem, ale co z tego?

Myślicie, że Legia walczy o europejskie puchary? Wolałbym, żeby jednak w nich nie grała. Po co się kompromitować.

Za to tak jak Was, cieszy mnie gra młodzieży. Okazuje się, że jednak mamy kilku młodych fajnych chłopaków.

Tyle, że młodych, fajnych chłopaków to Legia miała zawsze. Szkoda, że później im odbijało i końćzyli jak kończyli.

Smoliński też był fajny. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zacznie się zajmować na poważnie tymi chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Wygrana z Wisłą na osłodę spieprzonego sezonu.

 

Bez przesady. Legia ma szansę na Puchar Polski, Ekstraklasy i na 3 kolejki przed końcem jest na 2 miejscu w lidze. Ja tu wielkiej tragedii nie widzę.

 

Pucharu Polski Legia nie zdobędzie.

Puchar Ligi? :lol: .

A sezon ligowy bez mistrzostwa to spieprzony sezon.

Odnośnik do komentarza
I takie pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego czasu - czemu Legia od dłuzszego czasu nie gra w swoich barwach? Dlaczego gracie w biało - czarnych strojach a nie zielonych z elementami białego, czarnego i czerwonego?

 

:lol:

 

Przed zadaniem głupiego pytania, upewnij się czy oby na pewno warto takowe zadawać. Gramy w strojach w których (prócz ery daewoo w Legii) graliśmy zawsze. Czyli czarno białe. Z resztą wystarczy trochę poszperać w necie, i obejżeć jakieś stare foty.

Odnośnik do komentarza
A sezon ligowy bez mistrzostwa to spieprzony sezon.

Mówisz tak jakby Legia była taką potęgą, której nie jest w stanie zagrozić żaden inny ligowiec :roll:

Wicemistrzostwo to coś z czego należałoby się cieszyć a nie narzekać. Tym bardziej, że Groclin i Lech prezentują się dobrze i ich prześcignięcie wcale do łatwych zadań nie należy.

 

Przed zadaniem głupiego pytania, upewnij się czy oby na pewno warto takowe zadawać. Gramy w strojach w których (prócz ery daewoo w Legii) graliśmy zawsze. Czyli czarno białe. Z resztą wystarczy trochę poszperać w necie, i obejżeć jakieś stare foty.

Słuchaj cwaniaczku - pytam bo liczę, że na tym forum są normalni kibice Legii, którzy potrafią normalnie odpowiedzieć na normalne pytanie. Choćby tak jak Gabe.

 

btw: pisze się obejrzeć a nie obejżeć :roll:

Odnośnik do komentarza
Przed zadaniem głupiego pytania, upewnij się czy oby na pewno warto takowe zadawać. Gramy w strojach w których (prócz ery daewoo w Legii) graliśmy zawsze. Czyli czarno białe. Z resztą wystarczy trochę poszperać w necie, i obejżeć jakieś stare foty.

 

Zachowujesz się tak jakby tu wszyscy byli z Warszawy i kibicowali Legii. To ja zadam inne nurtujące mnie pytanie. Co czerwona kolor, odnosząc się do koszulki ma wspólnego z Legią? I dlaczego trzy sektory na Żylecie mają zielony kolor? Bo choć nie jestem kibicem Legii wydaje mi się, że nie tylko za ery daewoo Legia grała w zielonych barwach..

Odnośnik do komentarza
Przed zadaniem głupiego pytania, upewnij się czy oby na pewno warto takowe zadawać. Gramy w strojach w których (prócz ery daewoo w Legii) graliśmy zawsze. Czyli czarno białe. Z resztą wystarczy trochę poszperać w necie, i obejżeć jakieś stare foty.

 

Zachowujesz się tak jakby tu wszyscy byli z Warszawy i kibicowali Legii. To ja zadam inne nurtujące mnie pytanie. Co czerwona kolor, odnosząc się do koszulki ma wspólnego z Legią? I dlaczego trzy sektory na Żylecie mają zielony kolor? Bo choć nie jestem kibicem Legii wydaje mi się, że nie tylko za ery daewoo Legia grała w zielonych barwach..

 

Barwy klubu Legia są czerwono-biało-zielono-czarne.

Tyle, że piłkarze już przed II Wojną Światową grali w biało-czarnych strojach -> http://www.reprezentacja.com.pl/zdjecia/legia1931.jpg .

Odnośnik do komentarza
Barwy klubu Legia są czerwono-biało-zielono-czarne.

Otóż to.

Na początku grali w biało - czarnych ale od 1957 roku częściej były to barwy zielone z mieszanką pozostałych kolorów.

Dlatego interesowało mnie czemu nagle tak radykalna zmiana. W sumie odpowiedział mi Gabe ale mimo wszystko kibice do teraz jeżdżą na mecze z flagami zielonymi i to zielony najbardziej kojarzy się z Wojskowymi :)

 

Wszędzie przeważa zieleń:

 

http://www.legia.net/foto/06legia_arka/06legia_arka18.jpg

http://www.legia.net/foto/08pe_legia-polan...laniabytom4.jpg - szaliki

http://www.legia.net/foto/08pe_legia-polan...laniabytom6.jpg - flagi

http://www.legia.net/foto/06legia_arka/06legia_arka76.jpg - Ogromna sektorówka

http://www.cyberfani.net/zdjecia/02uefa_valencia1_f4.jpg - kibice

http://www.cyberfani.net/zdjecia/03wisla1_f5.jpg - flaga z Kazimierzem Deyną

Odnośnik do komentarza
A to nie było tak, że w połowie lat 90 pierwszymi strojami Legii były zielone stroje z białymi "fragmentami". Nie pamiętam dobrze, mały byłem ( o czasy LM pytam, tak mniej więcej).

Nie tylko w połowie lat 90. Pisałem o tym wyżej. Stąd pytanie ;)

A - i nie jestem kibicem Legii, ale to akurat mało ważne

Wiem ;) to był skrót myślowy ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...