Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,thibault-moulin-nowym-pilkarzem-legii-warszawa,artykul,695301,1,721.htmljeśli to prawda, to legia chyba rzeczywiscie chce sie dostać do LM, swoją drogą nikogo tańszego nie było? wg transfermarktu jest warty 1,2 miliona i pewnie coś koło tej kwoty oscyluje kwota transferu.

Odnośnik do komentarza

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,thibault-moulin-nowym-pilkarzem-legii-warszawa,artykul,695301,1,721.htmljeśli to prawda, to legia chyba rzeczywiscie chce sie dostać do LM, swoją drogą nikogo tańszego nie było? wg transfermarktu jest warty 1,2 miliona i pewnie coś koło tej kwoty oscyluje kwota transferu.

 

Ten zawodnik jest taki dobry, że jego zakontraktowanie oznacza poważne zaatakowanie LM? Legii obecnie nie stać na wydanie ~3 mln. euro w jednym okienku (bez sprzedaży kogoś z obecnej kadry), a ten Francuz to przecież dopiero pierwsze wzmocnienie pierwszego zespołu (ci wcześniejsi są przewidziani do rezerw/juniorów).

 

Nieoficjalnie mówi się również, że Legia będzie musiała kogoś sprzedać, bo osoby składające się na ich fundusz zaczynają po cichu mówić, że pora zobaczyć jakieś zyski z ich inwestycji.

 

Jestem też ciekawy jaka będzie sytuacja Pazdana po Euro, bo musiał się nieźle wypromować tymi meczami grupowymi.

Odnośnik do komentarza

Weźmy też pod uwagę, że nowy trener na chwilę obecną nie ma większości zawodników do wglądu, to może nie wiedzieć kogo mu trzeba.

Wydaje mi się (oraz to co mówił Boguś), że Legię stać na wydanie na zawodnika parę groszy. Czy to 3 mln €? Nie wiem, może. Jak uznają, że warto, to dadzą.

Pozdanem ponoć Besiktas się zainteresował.

Borysiuk poszedł. Reszty chyba nie uda się dobrze opchnąć na razie. Choć Turcy za obrońcę mogą sypnąć groszem.

Odnośnik do komentarza
Jestem też ciekawy jaka będzie sytuacja Pazdana po Euro, bo musiał się nieźle wypromować tymi meczami grupowymi.

 

Legia rok temu zapłaciła Jadze za Pazdana bodajże 700k euro. Myślę, że po tym co pokazał w ostatnim czasie znajdzie się chętny żeby zapłacić za niego trzy razy tyle. Pytanie czy Leśnego ta kwota usatysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza

 

Jestem też ciekawy jaka będzie sytuacja Pazdana po Euro, bo musiał się nieźle wypromować tymi meczami grupowymi.

 

Legia rok temu zapłaciła Jadze za Pazdana bodajże 700k euro. Myślę, że po tym co pokazał w ostatnim czasie znajdzie się chętny żeby zapłacić za niego trzy razy tyle. Pytanie czy Leśnego ta kwota usatysfakcjonuje.

 

Myślę, że odpowiedziałeś na pytanie :p

Ma przebitkę? Ma. Nie jest to zawodnik nie do zastąpienia.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że Legia jako polski klub promuje i sprzedaje... polskich graczy, a ściąga zagranicznych, którzy zazwyczaj mocno się nie wybijają. Odchodzi Borysiuk, chyba Jędza wróci do Rosji, może odejdzie Pazdan, może po Euro też Duda... nie wygląda to dobrze w kontekście LM.

Odnośnik do komentarza

Nie mają kogo z młodzieży wypromować. Sort Borysiuków, Furmanów się skończył. Teraz to nawet nie mają bramkarzy młodych dobrych, jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Jędrzejczyka nie wykupią. Szczególnie po Euro. Ruscy mogą opchnąć gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Młodzi mogą być dopełnieniem, chodzi mi o skupowanie Polaków, teraz chociażby Starzyński się wybił był do wzięcia, Makuszewski itp itd.

Tylko to jest problem jak wcześniej- kasa. Kluby tych Polaków zażyczą sobie kwoty lekko nieadekwatne do umiejętności. Z czysto biznesowego punktu widzenia to lepiej zapłacić nawet te 1.2 mln € za Francuza, niż jakieś 2 za wymienionych.

Na tym mogą jeszcze zarobić, na Polakach już raczej nie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jestem też ciekawy jaka będzie sytuacja Pazdana po Euro, bo musiał się nieźle wypromować tymi meczami grupowymi.

 

Legia rok temu zapłaciła Jadze za Pazdana bodajże 700k euro. Myślę, że po tym co pokazał w ostatnim czasie znajdzie się chętny żeby zapłacić za niego trzy razy tyle. Pytanie czy Leśnego ta kwota usatysfakcjonuje.

 

Myślę, że odpowiedziałeś na pytanie :P

Ma przebitkę? Ma. Nie jest to zawodnik nie do zastąpienia.

 

 

Ale może liczy na większą :P

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę by wartość Pazdana aż tak skoczyła - chyba, że w grę wchodziłby kierunek turecki/rosyjski/etc. Skauci zachodnich klubów zwrócą uwagę jednak na coś więcej niż mecze na Euro, a występy w LE za dobre nie były (choćby mecz z Napoli).

 

Co do Polaków toi za taką cenę to można znaleźć sto razy lepszych zawodników niż Makuszewski. Jak Legia chce grać w LM to musi kupować dużo lepszych piłkarzy, a niestety na dziś na rynku dostępni są głównie zagraniczni. Akurat w tym temacie ciężko coś Legii zarzucać - brali przecież sporo piłkarzy z PL jak Jodłowiec, Pazdan, czy Lewczuk. Głupotą byłoby wywalanie ogromnych pieniędzy na przeciętnych Polaków skoro można sięgnąć po dużo lepszych zagranicznych.

Odnośnik do komentarza

Pazdan na pewno jest wart wiecej niz 700k euro i oferty były juz za niego przed Euro i to podważające ta kwotę. Nie okłamujmy sie - to obrońca i ma z 4 sezony przed soba i międzynarodowe doświadczenie.

 

Mnie dziwiło tylko to, ze nie ściągnęliśmy Wolskiego spowrotem jeśli kosztował Lechię tylko tyle co mowia media

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...