Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie: ile moglybym zaladowac dodatkowych krajow zeby chodzilo plynnie, gralem ostatnio 4 ligi i 3 dodatkowych krajow i nienarzekam chodzilo dosc plynnie, ale wybralem teraz srednia baze danych i 6 lig z tego samego kraju i 6-8 doatkowych krajow i po 3 meczach co sie okazalo? ze jest gorzej niz bylo,

na meczu tak tnie ze srednio musze czekac ponad 30 min zanim sie mecz skonczy. Czekam na jakies propozycje.

 

Moj sprzet:

 

AMD Athlon 1.33 Ghz

Pamiec RAM: 1.5 Gb DDR

Grafika: Ati Radeon 9550 256 Mb

Dysk: 2x40 Gb z czego 10 Gb mam wolne na tym co chodzi FM

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie.?! Bo gram już w menagery od 8 lat i zawsze brałem tylko 1 ligę(i zawsze brałem najgorszą drożynę w najniższej klasie rozgrywkowej). Ale teraz zainspirowała mnie kariera menagera-wędrowniczka. . .

 

Ile lig mogę załadować na takim sprzęcie i jaka baza danych(zawsze gram duża):

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ BOX Socket AM2

Pamięć: DDR2 2GB (800 MHz)

Karta graficzna: GeForce 8600 GT 256 MB PCI-Ex

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie.?! Bo gram już w menagery od 8 lat i zawsze brałem tylko 1 ligę(i zawsze brałem najgorszą drożynę w najniższej klasie rozgrywkowej). Ale teraz zainspirowała mnie kariera menagera-wędrowniczka. . .

 

Ile lig mogę załadować na takim sprzęcie i jaka baza danych(zawsze gram duża):

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ BOX Socket AM2

Pamięć: DDR2 2GB (800 MHz)

Karta graficzna: GeForce 8600 GT 256 MB PCI-Ex

 

Z 25-30 myślę na dużej bazie.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie ile lig na małej bazie danych pociągnie mój komp 2,4ghz i 512 mb ram żebym mógł spokojnie kilka sezonów zagrać.

 

P.S wiem że mój komp nie jest najlepszy .

 

Ja gram na 10 ligach na dużej bazie i jeszcze z dodatkiem profa (bomboniera) na podobnym sprzęcie. Dla mnie gra idzie dość szybko nawet po kilku sezonach;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...