Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak... przy wlaczeniu 15 lig i kolo 30 dodatkowych krajow... gdy wystawiam koos na liste transferowa , nie istotne kogo to od razu zainteresowanych jest kolo 30-50 klubow, co zmniejsza przyjemnosc z gry. Ogolnie z Polski wiekszosc grajkow jest wykupywana do niemieckich III ligowcow, bulgarow czy czechow .... gdzie realizm. To jest problem gdy sie gra slaba druzyna... jak mp: w Polskiej II lidze, macie podobne problemy ?

 

Mam dobrego kompa i swietnie dziala

Odnośnik do komentarza
Ja znalazłem o wiele ciekawsze rozwiązanie - mam mała baze danych, ale około 40 krajów z wszystkimi zawodnikami + 9 lig i działa aż miło:) A sprzęt to Pentium 4 3.00 ghz HT 3 GB RAM

Szczerze mówiąc bardzo ciekawy pomysł. Ja zawsze jak zaczynam grę to wybierałem bazę średnią plus kilka najważniejszych dla mnie lig (na więcej nie pozwalają możliwości mojego sprzętu). Ale być może faktycznie lepszym pomysłem będzie mała baza plus kilka najważniejszych lig plus kilkanaście dodatkowych krajów. Zwłaszcza jeśli jest wtedy tak jak pisze @Bednar czyli więcej klubów interesuje sie naszymi grajkami i łatwiej ich sprzedać. Będę musiał to wypróbować.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj załadowałem wszystkie ligi jakie są dostępne w FMie (podstawowej wersji, bez żadnych 4 lig polskich czy ligi macedońskiej) na małej bazie danych, zajęło to godzinę.. save waży aktualnie 50mb w pierwszym dniu załadowanej gry.. okno z transferami ładuje się ok. 1 min.. mam tylko 1GB RAM i P IV 2.0 gHz.. pograłbym na wszystkich ligach ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ile moge włączyć lig na dużej bazie + ile dodatkowych krajów na takim sprzęcie?

 

E4600 2.4 GHz

2 GB Ram

Dysk 16 Mb Cache

 

Chodzi mi o płynną rozgrywkę. Tak sobie myślałem z 7-8 lig + kilka dodatkowych krajów na dużej bazie co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój PC (Nowy dziś dosatałem :) )

Intel Core 2 Duo E7200 /2.53GHz, 3MB, 1066MHz, BOX

OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Reaper

Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10

Gigabyte GeForce 8800GT Zalman 512MB DDRIII

 

ILE LIG I DODATKOWYCH KRAJÓW MOGE WZIĄĆ ABY MIEĆ DOBRA PŁYNOŚĆ GRY PROSZE O ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza
Mój PC (Nowy dziś dosatałem :) )

Intel Core 2 Duo E7200 /2.53GHz, 3MB, 1066MHz, BOX

OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Reaper

Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10

Gigabyte GeForce 8800GT Zalman 512MB DDRIII

 

ILE LIG I DODATKOWYCH KRAJÓW MOGE WZIĄĆ ABY MIEĆ DOBRA PŁYNOŚĆ GRY PROSZE O ODPOWIEDZ

 

Piszesz, aby się pochwalić :>

 

A co do tematu, to spokojnie możesz uruchomic 20lig z 10krajów na dużej bazie danych z kilkoma dodatkowimi krajami (ja mam podobny sprzęt). Bedzie chodzić całkiem ok. Tylko w ustawieniach zaznacz hiperwatkowość (czy jakoś tak sie to nazywa) i jeszcze minimalnie powinno Ci przyspieszyć.

No i jak umiesz podkręc procka na 3-3,2GHz, będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Planuje zakup laptopa Acer o następujących parametrach:

 

Procesor: Intel Core 2 Duo T5450

Częstotliwość [MHz]: 1660

Pamięć RAM: 2 GB

Dźwięk: Intel High Definition Audio, Karta dźwiękowa zgodna z MS Sound

Dysk twardy [GB]: 250

Napędy: DVD-Super Multi DL

Maksymalna rozdzielczość: 1280 x 800

Karta graficzna: nVidia GeForce 8600M GS.

 

Jak myślicie? Jak ten sprzęt będzie sobie radził z FM08? Ile lig wybrać przy takich parametrach?

 

Pozdrawiam, Sao.

Odnośnik do komentarza
Mój PC

AMD ATHLON XP 2200+ 1.79 GHz

768 MB RAM DDR

dysk SAMSUNG SP2004C Prędkość obr. 7200 obr/min Bufor: 8 MB

RADEON 9100 128 MB

 

ILE LIG I DODATKOWYCH KRAJÓW MOGE WZIĄĆ ABY MIEĆ DOBRA PŁYNOŚĆ GRY PROSZE O ODPOWIEDZ

 

ciezko tu o jakakolwiek pomoc, a jak piszesz nie na temat to cie adminy zjebia ze zasmiecasz temat ;)

Odnośnik do komentarza
Mój PC

AMD ATHLON XP 2200+ 1.79 GHz

768 MB RAM DDR

dysk SAMSUNG SP2004C Prędkość obr. 7200 obr/min Bufor: 8 MB

RADEON 9100 128 MB

 

ILE LIG I DODATKOWYCH KRAJÓW MOGE WZIĄĆ ABY MIEĆ DOBRA PŁYNOŚĆ GRY PROSZE O ODPOWIEDZ

 

 

+1 liga

 

Proponuje Ci, żebyś a) wyłączył Caps Locka, b) poszedł do odpowiedniego tematu (poszukaj wśród przyczepionych na górze działu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...