Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

O potencjalnych transferach pod wodzą nowego trenera bardzo dużo się pisze/mówi, jakby wszystkich tak zliczyć, mogłoby się uzbierać ponad 10 nazwisk piłkarzy którzy mieliby przyjść i 10 nazwisk piłkarzy, którzy mieliby odejść... Jedynie chyba tylko o bramkarzach nie było żadnych plotek.

Odnośnik do komentarza

Co za paranoja, niedługo jeszcze sprowadzimy kolegów z boiska ze szkolnych lat Mourinho. Zaczyna mnie ta cała maskarada drażnić, milion spekulacji, kto przyjdzie, a kto sie już pakuje, jednym słowem błazenada.

Mamy już ukształtowany zespół, z nielicznymi lukami w składzie i właśnie te luki powinniśmy uzupełnić, a nie robić rewolucje kadrową. Mam nadzieje, że Mourinho spojrzy na tą sytuacje chłodnym okiem fachowca i nie będzie robił niepotrzebnego zamieszania. Pozostaje tylko pytanie czy stać go na odrobinę takiego dystansu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pisze sie sporo o domniemanych transferach do Interu: Lamp, Drogba, Eto etc. Trzeba przyznac, ze conajmniej 90% jest wyssane z palca. Wedlug mnie te transfery, o ktorych sie mowi najwiecej: Deco, Quaresma i Mancini to sa wzmocnienia, ktore nam sa potrzebne i bylyby chyba calkiem trafne. Trzeba by sie zastanowic na porzadkami w linii obrony i ataku gdzie mamy bardzo duzo zawodnikow, IMO zbyt duzo. Tyb razem za usunieciem Cruza nie optuje :P

Odnośnik do komentarza

Nie do końca muszą być wyssane z palca. Najlepsze kluby muszą monitoriwać rynek transferowy i interesować się sytuacją tych lepszych piłkarzy. Wiadomo, że wszystkich nie kupią ale trzeba mieć jakieś plany jeżeli tego się nie uda to trzeba innego. Więc nawet jeżeli w prasie mówi się o kupnie piłkarza x, y ,z to nie znaczy że musi być to ściema.

Odnośnik do komentarza

Kilka informacji z klubu...

 

# było wiele spekulacji obok tego, ale mimo (niby)zainteresowania czołowych angielskich klubów, Balotelli podpisze z nami kontrakt, umowa ma trwać do 2013 roku i ma być sfinalizowana po uzyskaniu pełnoletności zawodnika; najpewniej całe to zamieszanie było tylko próbą wymuszenia ze strony zawodnika lukratywnego kontraktu, co nie zmienia faktu, że to mu sie należy; bardzo dobra decyzja zarządu.

#w dalszej kolejności podpisał z nami kontrakt Cordoba, co przy jednoczesnym pozostaniu Samuela(także podpisał kontrakt) i Chivu(na razie odrzuca podchody Barcy) daje nam całką solidne pole manewry w środku pola.

#być może ta pozycja jeszcze bardziej zostanie wzmocniona gdyż Mourinho optuje za pozyskaniem Carvalho, co jak dla mnie jest bardzo dobrym posunięciem; jakby do tego doszło Burdisso i Matrix polecą z klubu, co i tak bez tego jest prawdopodobne.

#co do obsadzenia prawej flanki padają różne nazwiska, najczęściej powtarzane to przymiarki do Manciniego i Quaresmy, alternatywą dla tej dwójki jest Joaquin; #natomiast jeśli chodzi o środek pomocy to najpewniej będzie to Lampard, niby w grę wchodził Deco, ale jakiś cud sprawił, że może uda sie do Londynu, oby..

#i na koniec, wielce prawdopodobne jest odejście Stankovicia do Anglii, jestem za tym całym sercem, nie lubię tego zawodnika i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jest pierwszy transfer Interu - Mancini z Romy. Podobno zapłaciliśmy za niego 12 mln Euro. Według mnie powinien stanowić wzmocnienie składu i załapać się do pierwszej jedenastki. Powinien być z niego pożytek. 12 mln to nie jest dużo jak na zawodnika tej klasy. Czekam na następne ruchy transferowe, dużo plotek jest na ten temat... Mam nadzieję na szybkie rostrzygnięcia i oficjalne komunikaty.

Odnośnik do komentarza

Serwis goal.com podał, że Inter wykupił połowę karty Jimeneza za 6 mln Euro. Na oficjalnej stronie Interu nie ma o tym żadnej informacji, ale Jimenez figuruje w kadrze Interu, więc chyba coś w tym jest.

A wczoraj Mancini został oficjalnie zaprezentowany jako gracz Interu.

Odnośnik do komentarza
Podobno tylko kwestia czasu kiedy trykot Interu przywdzieje Quaresma. Cena póki co stanęła na ok. 30M euro, ale Włosi chcą się jeszcze potargować.

Coś czytałem że 35mln i Pele... Ale tego chyba bym nie chciał.

 

Lampard już raczej nie przyjdzie w tym sezonie, ale w przyszłym już będzie na 100%. Może i dobrze, nie stracimy kasy.

 

Co myślicie o nowym nabytku Interu za 10mln? Opłaca się tyle wydawać za szesnastolatka?

Odnośnik do komentarza
Coś czytałem że 35mln i Pele... Ale tego chyba bym nie chciał.

Powiem tylko, przesada...

 

Lampard już raczej nie przyjdzie w tym sezonie, ale w przyszłym już będzie na 100%. Może i dobrze, nie stracimy kasy.

Jestem na nie.

Chodzą słychy, że może Muntari mógłby zamiast Lamparda pojawić sie u nas, co dla mnie jest znacznie ciekawszą alternatywą.

 

Co myślicie o nowym nabytku Interu za 10mln? Opłaca się tyle wydawać za szesnastolatka?

Z ciekawości obejrzałem kilka filmików prezentujących umiejętności tego młodziana i jak na swój wiek to bardzo ciekawy gracz. Powinniśmy mieć z niego pociechę, ale w takim wieku to nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Lampard już raczej nie przyjdzie w tym sezonie, ale w przyszłym już będzie na 100%. Może i dobrze, nie stracimy kasy.

Jestem na nie.

Chodzą słychy, że może Muntari mógłby zamiast Lamparda pojawić sie u nas, co dla mnie jest znacznie ciekawszą alternatywą.

Ja uważam że za free może przyjść. Ciekawe czy w tym sezonie doczekamy się jakiegoś rozgrywającego.

Odnośnik do komentarza
Inter Mediolan vs. Al-Hilal 1-0 (1-0)

1-0 Burdisso 45'

 

Inter:

Pierwsza połowa: 12 Julio Cesar; 39 Santon, 16 Burdisso, 30 Pelè, 36 Bolzoni (38 Biabiany 37'); 19 Cambiasso, 14 Vieira, 4 Zanetti; 7 Figo, 10 Adriano, 45 Balotelli.

Druga połowa: 1 Toldo; 13 Maicon, 37 Mei, 23 Materazzi, 6 Maxwell; 15 Dacourt, 5 Stankovic, 11 Jimenez; 33 Mancini, 9 Cruz, 18 Crespo.

 

Pierwsze koty za płoty...

Mourinho w każdej połowie desygnował do gry inna jedenastkę. W pierwszej bardzo dobrze spisywali się dwaj młodzi zawodnicy, Santon i Balotelli, natomiast w drugiej błysnął Maicon, który co róż nękał obronę przeciwnika. Na uwagę zasługuje nowe ustawienie 4-3-3, które to podobno mamy stosować w nowym sezonie.

A jakie będą tego skutki przekonamy sie w następnych sparingach.

 

Poza tym, coraz bliżej Interu jest Muntari co dla mnie jest świetną wiadomością i tylko oby ten transfer doszedł do skutku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...