Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pisze się też o Rodwellu. Szczerze mówiąc nie widziałem go w tym sezonie wiele razy i nie będę go oceniał. Liczę, że SZU napisze w tym temacie trochę o zawodniku Evertonu :>

Jeśli napiszę, że to najlepszy produkt akademii Evertonu od czasów Rooneya, to będzie wystarczająco? ;) Chłopak ma na pewno potencjał na zastąpienie Gerrarda albo Lamparda w reprezentacji Anglii, choć zaczynał swoją grę od środka obrony. Moyes w tym sezonie przesunął go trochę bardziej do przodu i efekty się pojawiły. Zdarzają mu się jeszcze głupie błędy, czy też niepotrzebne zagrania, dlatego też nie gra (jeszcze) w wyjściowym składzie, ale to kwestia czasu, bo ma naprawdę imponujący przegląd pola i umiejętność przytrzymania piłki i jej rozegrania. - o ile nie trafi do United albo Chelsea. :P

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie mam sensu dyskutować z stadem zwolenników Carricka jako jedyna strona opozycyjna, powiem tylko tyle, że mnie nie przekonaliście.

 

 

Rodwell jest fajny, Ferguson mógłby go sprowadzić. Byłby zwłaszcza przydatny w sytuacji, gdy mamy plagę kontuzji w drugiej linii bądź w obronie, bo jest wszechstronny w tej materii. No i ma faktycznie bardzo duży potencjał. Strzelił nam zresztą bramkę jak dobrze pamiętam w przegranym meczu z Evertonem.

Odnośnik do komentarza

Ferguson zapowiedział, że każdy zawodnik, który pojedzie na Mundial dostanie 28 dni urlopu, licząc od ostatniego meczu na MŚ. Wyjątkiem będzie Javier Hernandez. Myślę, że to dobra decyzja, nawet jeśli na starcie rozgrywek nie będą grali Rooney czy Ferdinand lub inni zawodnicy, którzy ze swoimi zespołami dojdą daleko na Mundialu. Piłkarz też człowiek i musi mieć kilkanaście dni na odpoczynek.

 

Pojawiła się też informacja, że dług ciągle rośnie :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie mam sensu dyskutować z stadem zwolenników Carricka jako jedyna strona opozycyjna, powiem tylko tyle, że mnie nie przekonaliście.

Może więc Ty się mylisz, skoro jako jedyny uważasz, że Carricka należy się pozbyć?

Odnośnik do komentarza

Po co próbujesz to dalej ciągnąć, jak temat już właściwie jest zamknięty...

 

To, że jest więcej zwolenników Carricka NA FORUM (znam wiele osób, które myślą podobnie do mnie, po prostu nie ma ich na forum) nie ma żadnego znaczenia przy ocenianiu kto miał rację.

Odnośnik do komentarza

O ile się nie mylę to Nani przed przejściem do United również podpisał kontrakt ze Sportingiem. :>

 

Ale mogę się mylić :-k

Tylko, że właśnie ten kontrakt miał na celu pokazanie, że Rodwell jest absolutnie nie na sprzedaż. W przypadku gdyby sam zawodnik nie przyjął oferty podwyżki, wtedy Moyes pewnie rozważyłby poważnie jego sprzedaż, chociaż do końca umowy pozostawały mu 4 lata.

Odnośnik do komentarza

O ile się nie mylę to Nani przed przejściem do United również podpisał kontrakt ze Sportingiem. :>

 

Ale mogę się mylić :-k

Tylko, że właśnie ten kontrakt miał na celu pokazanie, że Rodwell jest absolutnie nie na sprzedaż. W przypadku gdyby sam zawodnik nie przyjął oferty podwyżki, wtedy Moyes pewnie rozważyłby poważnie jego sprzedaż, chociaż do końca umowy pozostawały mu 4 lata.

 

O ile nie zostało wpisane odstępne w kontakcie...

Odnośnik do komentarza

O ile się nie mylę to Nani przed przejściem do United również podpisał kontrakt ze Sportingiem. :>

 

Ale mogę się mylić :-k

Tylko, że właśnie ten kontrakt miał na celu pokazanie, że Rodwell jest absolutnie nie na sprzedaż. W przypadku gdyby sam zawodnik nie przyjął oferty podwyżki, wtedy Moyes pewnie rozważyłby poważnie jego sprzedaż, chociaż do końca umowy pozostawały mu 4 lata.

 

O ile nie zostało wpisane odstępne w kontakcie...

W Anglii raczej się nie praktykuje takich zwyczajów z tego co mi wiadomo. ;)

Odnośnik do komentarza
Pomocnik Realu Madryt Rafael van der Vaart znalazł się na celowniku Manchesteru United – informuje hiszpańska prasa.

 

AS pisze o dużej ofercie „Czerwonych Diabłów” za holenderskiego rozgrywającego.

 

Sir Alex Ferguson jest ponoć skłonny zapłacić za van der Vaarta 20 milionów funtów. Holender na Old Trafford miałby być idealnym następcą Paula Scholesa.

 

Powodem odejścia van der Vaarta z Realu Madryt ma być Jose Mourinho, który w najbliższych dniach obejmie rządy na Santiago Bernabeu po Manuelu Pellegrinim.

 

Wielkie TAK dla tego transferu!

Odnośnik do komentarza
– Możemy inwestować pieniądze w zawodników, w obiekty treningowe, a takie mamy plany, oraz w stadion. Środki na to zdecydowanie są. Wyniki za ostatni kwartał, który zakończył się 31 marca pokazują, że mamy do dyspozycji około 95 milionów funtów.

 

– Nie jesteśmy w sytuacji, w której Alex ma ograniczony dostęp do tego, co chce zrobić w klubie – dodaje dyrektor wykonawczy United.

 

Źródło - http://devilpage.pl/index/news/komentarze/21998/gill_zielono_zloci_znikna_z_old_trafford/

 

Wychodzi na to, że jednak kasa się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...