Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

No, nawet jak pieniądze nie są problemem to Lacazette jest obecnie po prostu lepszym piłkarzem. W ostatnich 3 latach strzelał 31, 23 i 37 bramek, więc robił dokładnie to, czego brakuje w naszym ataku. Nie jest to sprawdzona klasa światowa jak Griezmann (Ligue 1 to nie jest dzika liga, ale nie jest też top3ligą, Antuą pokazuje, że jest jednym z najlepszych przeciwko lepszym rywalom), ale często ktoś, kto radził sobie bardzo dobrze w Ligue 1 radził sobie też potem bardzo dobrze w Premier League, Francuzi jakoś tak dobrze się w PL adaptują. Ogólnie odbiór wśród fanów jest różny, ale imo to głównie frustracja z powodu konieczności odpuszczenia Griezmanna, zapominając o Griezmannie Lacazette byłby świetnym wzmocnieniem i jest dobrym celem transferowym.

 

To jest porównanie cyfr napastników, z którymi jesteśmy łączeni.

03r3oywy041z.png

 

https://i.redd.it/03r3oywy041z.pnglink jakby było mało widoczne

Odnośnik do komentarza

Morata jest podobno już właściwie w Milanie (za IMO chore pieniądze) i kupił dom w dzielnicy San Siro w Mediolanie, Aubameyang jest już chyba w PSG, a Belotti to delikatnie mówiąc kot w worku (jak na proponowaną cenę) + Włoch, a tacy bardzo nie lubią zagranicy.

Odnośnik do komentarza

Dla Lacazette'a to jest najwyższy czas żeby spróbować sił w mocniejszej lidze. Moim zdaniem może bardzo dobrze odnaleźć się w United, to nie jest raczej bajeczny technik, ale jest szybki, bardzo silny i przede wszystkim skuteczny. Wydaje mi się że pasowałby do taktyki Mourinho.

Odnośnik do komentarza

Znowu, to tylko Sky sports, jak coś takiego napisze Romano czy Di Marzio to znaczy, że pewnie coś jest na rzeczy.

Z innej beczki to właśnie Fabrizio Romano donosi, że jedna oferta za Morate była już odrzucona i złożyliśmy nowa, wyższa (bodaj około 60 milionów funtów). Przeszedłem juz 5 stages of grief po Griezmannie, Morata bardzo by mnie ucieszył :). Mam z grubsza wyjebane ile będzie kosztował o ile nie bedzie to jakaś chora kwota w granicach 100milionow funtów. Ogólnie podoba mi się z jakimi piłkarzami jesteśmy łączeni (no może poza Perisiciem, ale ufam Mourinho, więc jak przyjdzie nie będzie mi przykro) i okienko zapowiada się bardzo owocnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...