Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Phiiii, no oczywiście. Nie mamy bowiem w kadrze drugiego zawodnika dysponującego pododbnymi atutami i trudno w ogóle byłoby takiego pozyskać. DLatego powtózę się - jeśli Loui ma być piłkarzem na 25 meczów w sezonie to i tak warto być cierpliwym.

 

Co do reszty:

Pique - na początku trochę niepewnie, ale to da się zrozumieć. W linii defensywnej zrozumienie to podstawa

Anderson - chłopak ma 19 lat, a gra jak stary wyga. Jego dojrzałość w grze jest imponująca. Nikt chyba nie zauważył, że graliśmy bez zawodnika w drugiej linii, który wiedziałby co to defensywa.

 

Kolejny nasz bardzo dobry mecz. Wiedziałem, że wystarczy tym ziomkom dać tylko czas ;)

Odnośnik do komentarza
PAUL Scholes has been ruled out of tonight's Champions League clash with Dynamo Kiev with a knee injury.

 

The Reds are looking to maintain the 100 per cent start in Europe's elite club competition but will have to face the Ukrainians without the influential 32-year-old.

 

United are also without Louis Saha (knee), although Nemanja Vidic will take his place in the starting line-up.

 

John O'Shea, Darren Fletcher and Anderson will all be competing for the vacent midfield berth.

Link do MEN.

 

Scholes dolacza do naszych czolowych pomocnikow, ktorzy sa obecnie kontuzjowani i nie zagra dzis w Kijowie. Pod nieobecnosc Owena, Michaela i Paula o sile naszej linii pomocy decydowac bedzie zapewne mlody, nieprzekonywujacy mnie do tej pory Anderson i wracajacy po kontuzji Fletcher. W obwodzie pozostanie jeszcze John O'Shea. Nie wiem czy to wystarczy na tak ciezki wyjazd. :roll:

Odnośnik do komentarza
Scholes nie gra ostatnio najlepiej, więc nie jest to bardzo poważne osłabienie imho.

 

To, ze Ginger ma problemy ze wzrokiem to wiemy od dawna.Ale, ze kol. Profesor ma okulistyczne problemy to jest absolutna nowosc ;)

 

Fajny i zywy mecz. Dynamo gralo bardzo odwaznie i ofensywnie co musialo sie zakonczyc kara w postaci 4 bramek. Bardzo dobrze zagral Giggsy King - 2 asysty (szczegolnie druga byla pyszna - w jego najlepszym stylu).

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie mam powodów, aby się z Tobą kłócić :P Wymienić zdania mógłbym za to z tymi, którzy jeszcze do niedawna wszem i wobec twierdzili, że powodem tego, że nie strzelamy wielu bramek jest brak klasycznego napastnika. Takowego nie mieliśmy i nadal nie mamy, a bramek strzelamy ostatnimi czasy całkiem sporo. Wystarczyło dać czas Tevezowi, który jest ostatnio fantastyczny. Nawet lepszy jest Rooney, który w trybie ekspresowym wrócił do świetnej formy po kontuzji. Prezentujemy świetny futbol pomimo tego, że brakuje chociażby Evry, Neville'a, Scholesa czy Carricka.

 

Dzisiejsza bramki Naniego oraz Teveza po kapitalnej akcji z Rooney) miodzio.

 

Warto również zwrócić uwagę jak młody skład dzisiaj zagrał. To będzie świetny sezon ;]

Odnośnik do komentarza
Wygrywamy, to nawet nie mam kogo bronić :( Nikt już nie psioczy na naszą skuteczność, nikt już nie psioczy na Andersona czy Naniego. Nuda. Temat do zamknięcia.

 

Zobaczymy jak bedzie za tydzien z Arsenalem. Czy gra bez klasycznego strikera znowu bedzie taka skuteczna jak w ostatnich 2-3 tygodniach?

Odnośnik do komentarza
Faktycznie, pierwsza bramka (a raczej akcja po której padła) miszcz.

Akcja miszcz to byla dopiero akcja, po ktorej padl na 4:1 strzelony przez Carlito. Pyk, pyk, klepka, klepka, pietka i strzal. :wow: To bylo to, co tygryski lubia najbardziej. W ogole niektore akcje mogly sie bardzo podobac, chocby jeszcze ta z pierwszej polwy, przeprowadzona na pelnej szybkosci Anderson-O'Shea-Ronaldo. Dzieki tego typu akcjom mecz mogl sie zakonczyc wynikiem dwucyfrowym, ale zabraklo nam skutecznosci przy wykonczeniu (jezeli mozna o tym mowic przy wyniku 4:1).

 

Anderson zaczyna lapac o co chodzi, nie biega juz tak bezproduktywnie jak na poczatku, dostosowal sie do wymogow jezeli chodzi o szybkosc gry, podejmowanie decyzji. To chyba pierwszy mecz, w ktorym naprawde mi sie podobal. Beda z niego ludzie. :sex:

Odnośnik do komentarza

Heh, akurat Anderson IMO zagrał najsłabszy mecz w ostatnich tygodniach. Nie oznacza to, że zagrał słabo, ale w porównaniu z tym, co pokazywał z Wigan, Villą oraz Dynamem, to wczoraj wypadł przeciętnie.

 

Zobaczymy jak bedzie za tydzien z Arsenalem. Czy gra bez klasycznego strikera znowu bedzie taka skuteczna jak w ostatnich 2-3 tygodniach?

:crazy:

Odnośnik do komentarza

Nawet jesli Anderson zagral slabiej niz ostatnio to i tak nie ma co narzekac. Kolo jest mlody a i tak dosc szybko chwyta o co biega w angielskim futbolu i czego oczekuja fani. A po drugie, sila Diablow jest to, ze gra naszej ekipy nie opiera sie na jednym czy dwoch graczach. Dzieki temu ciezko jest przeciwnikom ustawic odpowiednia taktyke. W takim wypadku musza narzucac swoj styl gry. A takich ekip obecnie na swiecie jest tylko kilka, ktore moglyby probowac narzucic swoj styl - Milan, Barca no i moze Arsenal.

Odnośnik do komentarza
Paul Scholes może pauzować nawet przez trzy miesiące – pisze dzisiejszy Sunday Express. W poniedziałek pomocnik Manchesteru United uda się na prześwietlenie kontuzjowanego kolana.

 

Anglik ma już za sobą jedną wizytę u lekarza. Pierwsze prześwietlenie nie przekonało jednak klubowych medyków i zdecydowali się wysłać zawodnika na kolejne. Wstępne prognozy nie są jednak optymistyczne.

 

Wiadomość o tak długiej absencji Scholesa nieco popsuła humor sir Alexowi Fergusonowi, po efektownej wygranej 4-1 z Middlesbrough. W sobotnim meczu na środku pomocy wystąpili Hargreaves i Anderson.

 

źródło - devilpage.pl

 

BTW. Ktoś wie co z Carrickiem ? Czemu nie grał z M'boro ?

Odnośnik do komentarza

Carrick złamał rękę kilka tygodni temu i być może wróci już na spotkanie z ACF.

 

Wprawdzie środek pomocy mamy solidnie obsadzony, ale strata Scholesa na 3 miesiące byłaby fatalną sprawą. Anglik wydawał się wreszcie dochodzić do optymalnej formy...

Echh, stara gwardia nam się wykrusza.

 

Jeszcze co do Andersona - paszczaq, no chyba nie powiesz, że kilka strat(w niezbyt sprzyjających okolicznościach), które Anderson zaliczył wczoraj przydarzyły mu się we wcześniejszych meczach :P

Odnośnik do komentarza
Jeszcze co do Andersona - paszczaq, no chyba nie powiesz, że kilka strat(w niezbyt sprzyjających okolicznościach), które Anderson zaliczył wczoraj przydarzyły mu się we wcześniejszych meczach :P

A no wlasnie powiem. Jednak ja nie tylko o stratach - otoz wczoraj podobala mi sie jego gra do przodu. Bardzo mi sie podobala. Prawie wszystko robil tak jak powinien i w odpowiednim momencie. Co prawda Fabregasowi jeszcze do piet nie dorasta, ale po tym meczu stalem sie optymista (wczesniej bylem realista :P).

Odnośnik do komentarza

Jak podaje BBC:

Manchester United have suffered a huge blow with the news that Paul Scholes will be out for three months.

 

The 32-year-old midfielder has been diagnosed with damaged knee ligaments and will have an operation on Thursday.

 

Scholes picked up the injury in training ahead of the Champions League win over Dynamo Kiev last week.

 

Nadal uważam, że to już nie ten Scholes, co jeszcze rok temu, ale mimo wszystko to jednak osłabienie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...